Prijava

nikako mi se ne sviđa, što toliko nameću svoje jebeno mišljenje profani. Ja sam se svađao sa nekom profankom i na prvom kolokvijumu mi da pitanja koja nemaju na spisku. U prvoj godini objasnim profanki da nije čitala Gilgameša, jer počela da bunca nešto i ona ladno pred nama izjavi, da je to do izdavača knjige, kao ona je čitala drugo izdanje.

На ком си факсу?

Опстанак најјачих јебешмумајку. Ето, узми твог брата за пример. Шта има он од таласања сада када га прца та професорка и када је у подређеном положају? Зајеби, искобељај се прво из баре па онда таласај колико ти воља. А бара је поголема.

književnost. Ubeđivala me žena da je Gilgameš tražio trave života za Enkidua, a ovaj lik umro pre toga.

Za to je krivo društvo...Pola birokratskih stvari, na koje obični smrtnici potroše dane čekajući u redovima, osobe sa titulama završe za 5 minuta. Šalterskom službeniku je sve jedno hoće li prvo završiti npr. pasoš doktoru ili radniku Gradskog zelenila, pa ko veli- bolje da prvo odradim doktoru, da ne čeka, biće mi zahvalan, a uzeću mu broj telefona, za ne daj Bože. Ovo je samo jedan od primera, a ima ih milion.
I onda, ljudi počnu svuda da mašu titulama, prešlo im u naviku...

Опстанак најјачих јебешмумајку. Ето, узми твог брата за пример. Шта има он од таласања сада када га прца та професорка и када је у подређеном положају? Зајеби, искобељај се прво из баре па онда таласај колико ти воља. А бара је поголема.

То му и ја кажем. И то је управо оно о чему смо причали. Систем и како се пробити у истом. Говњив је тај пут.

Па да. Бураз и ја завршили факултете у размаку од пар дана. Два правника. Замисли колико ће ту чепања и слаткоречивости и рука руку мије - фазона бити потребно да би се ми запослили? Да не не говорим колико је већ правника на бироу.

Замисли колико ће ту чепања и слаткоречивости и рука руку мије - фазона бити потребно да би се ми запослили? Да не не говорим колико је већ правника на бироу.

e pa to, ti ćeš se verovatno morati preuzeti te pederske karakterne osobine, kao što i kažeš, da bi mogao biti svoj čovek. A onda ako jednom uspeš nije čudo da i ti očekuje od drugih da se tebi uvleče. Jebeš ga, al sjebane vrednosti

Takvi ljudi su šupci, pa tim titulama pokušavaju to da sakriju. Međutim, ništa to ne vredi kada ih dobro upoznamo.

Svako ko ima titulu nije slučajno dobio jer ima svoj stav. Takvi završe na dnu društva, ali ih društvo poštuje jer se nisu dali tome da budu šlihtare (i ništa više od toga društvo za njih neće reći, neće sigurno da im pomogne, više mu dođe kao "car si jer si imao muda da im sve i svašta kažeš, al' jebiga, ne smem da ti pomognem, čuće ovi, a najebaću bezveze"), a ako hoćeš da budeš na vrhu, treba mnogo kompromisa, treba dosta poricanja i u nekim momentima ići protiv nekih svojih principa i stavova. I na kraju kad uspeš i kad si na vrhu, nametneš nova pravila koja se opet nekome neće dopasti i tako u nedogled.

Toga čak ima i na ovom sajtu.

Toga čak ima i na ovom sajtu.

Мајке ти? :D

Драгане ти? :)

seti me ovo bio danas onaj film Šesta brzina, pa kada onaj gastajbajter pokazuje sliku kuće i fabrike, a Radmilović njemu sliku dece...

Буразер ми је на докторским студијама на ФПН-у.

PA valjda bi trebalo Magistar burazer mi je...

PA valjda bi trebalo Magistar burazer mi je...

Aхаха! :) Па, требало би, али мислим да се у његовој генерацији то зове ''специјалиста'', а не ''магистар''.

To je prisutno i u mojoj generaciji. Recimo, učenici Filološke gimnazije. Neki ne propuštaju da se time busaju u grudi kao da su uvatili Mene za muda, a video sam njihovu opštu kulturu koju im usade tamo, golo govno.

To je prisutno i u mojoj generaciji. Recimo, učenici Filološke gimnazije. Neki ne propuštaju da se time busaju u grudi kao da su uvatili Mene za muda, a video sam njihovu opštu kulturu koju im usade tamo, golo govno.

+1
Jes' ima govana i u našoj generaciji definitivno.Pogotovo kod mene u gradu imamo 4 srednje škole od kojih je gim Panto Mališić definitivno najbolja , čak mislim da je u prvih 10 u ex Jugi.I kad god se upustim u neki razgovor ili raspravu sa nekim iz preostale 3 škole posle nekoliko minuta neizostavna rečenica je: Misliš da si neko mudo jer si iz Gimnazije , a?
Mislim ono , to jeste veliki problem. Al' u suštini je to pitanje pojedinca , nisu svi takvi pa faco još uvijek možeš dignute glave pred vanzemaljce.

Što je najjače, Filološka je samo označena kao elitna, jer imaju različite prijemne i jer se fokusiraju na jezike. Ovo drugo im je fenomenalno, bez svake sumnje. Ali...
Najbolji ortak mi ide tamo, i raspitao sam se, nemaju NIKAKVE radionice, sekcije, bilo šta. Novinarska, likovna, književna, ma ništa.
Drugarica iz Filološke mi je ispričala za jednu situaciju kad je trebalo da se prevede ' guilt'
Lik je, sigurno jedan od najboljih đaka u osnovnoj, ' elita' , je l te, to preveo kao : krivoća. Ja sam umro. A , što je najjače, njihovi nastavnici ne prestaju da ih ubeđuju kako su iznad svih i kako će oni jednog dana biti zvezde vodilje ove zemlje. Mislim, neki će možda i biti, ali zvezda vodilja može da bude i u Elektrotehničkoj.
Sve u svemu, diplome su preprepreprecenjene.

Lik je, sigurno jedan od najboljih đaka u osnovnoj, ' elita' , je l te, to preveo kao : krivoća. Ja sam umro.

Jebena najveća zabluda u istoriji čovečanstva -dobri đaci su pametni-
Pametni su bre oni kurac moj i ja bi' imao prosjek ko oni kad 9 sati dnevno ne bi' dizao glavu s' knjige.Ne kapiram , što da nolajferišem nad knjigom kad to mogu i na vuki.

Sve u svemu, diplome su preprepreprecenjene.

True !

Нећу титуле - ХОЋУ ЧОВЈЕКА.

Аурора.

Jebena najveća zabluda u istoriji čovečanstva -dobri đaci su pametni-
Pametni su bre oni kurac moj i ja bi' imao prosjek ko oni kad 9 sati dnevno ne bi' dizao glavu s' knjige.Ne kapiram , što da nolajferišem nad knjigom kad to mogu i na vuki.

Зато си ти паметан до јаја.