Prijava

Čekaj, Bruce, bili su primorani da završe gimnaziju, a u suprotnom bi posle stručne škole bili stručnjaci? Hm

Znam ja lika koji je šumarski tehničar a radi kod kineza...

Pa vidi izbor - kod mene u selu imaš gimnaziju, srednju ekonomsku, srednju mašinsku i zaštitu životne sredine, ako želiš nešto da budeš u životu šta bi izabrao?

Vodi računa da je prosek zarade u opštini najniži u Srbiji.

štitio bih životnu sredinu na granici sa bugarskom...

Opako vam je to selo kad imate 4 srednje škole LOLO
Ko planira da ostane na srednjem obrazovanju i u lokalu (edit: ne u kafani LOL), sigurno je bolje ići na alternativu.
Ali, velim da mnogi neće to.

malo mesto sa velikom istorijom Grofe, gasi se sve polako, a škole poslednje...

Bruse ja ne znam šta ti kukaš jbg, zamisli da živiš u Bosni. Ljubi te Odžake.

Хвала Брус, уписујем правни, видећемо како буде ишло.

Bruse ja ne znam šta ti kukaš jbg, zamisli da živiš u Bosni.

Živeo 18 godina, od mene dosta :)

Ne kukam ja radi sebe, samo iznosim realne stavove. Meni nije frka nikad bila.

Odžaci su megalolpolis sve od Sombora do Bačke Palanke.
Brus, znaš Mariju Detković?

Znam Jelenu Detković, da joj nije ćerka?

Marija mi koleginica sa faksa. Milsim da je 84-o. Ne znam kako joj se zove majka.

Živeo 18 godina, od mene dosta :)

Nadam se da su ti upisali beneficije :)

Sigurno je ona, radi u opštini, sarađujemo po pitanju javnih finansija. Mator sam ja da bih poznavao tu dečicu :)

Brus je jedan od retkih koji je živeou Bosni a da nešto nema želju da se vrati. Svaki Bosanac pati za zavičajem

ZAPAMTITE OVAJ POST

Ne da nemam želju nego ne idem ni na godišnjicu mature, jebeš bosnu i ko je izmisli...

KOntam, uglavnom ćera joj je (ako joj je ćera) otpalila za australijud a živi. Smorila se od odžaka, kaže da je presmor :)

Ti Brus nisi bosanac

presmor

prava reč, a pre 30 godina su filmovi igrali u bioskopu Arena u NS i u bioskopu Kultura Odžaci sa danom razlike...