Prijava

Требало би бановати за недуховитост.

moram da spavam u čarapicama..makar one male stopalice...bez njih mi je neudobno...ne osjećam se dobro i jedva zaspim...

Vidiš ja ne mogu nikako zaspati u čarapama. Ni u trenerkama/pantalonama i sl. al svakako ni u čarapama. Tj. možda bih i mogao, al to bi bilo da 5 dana nisam spavao, i opet bi mi bilo nelagodno šta već.

Mada nije to sad ništa zajebano.

stopalice

stopalice hahah

jel postoji predmet da ima smešnije nazive: stopalice, naglavci, nazuvci-nazuvice, natikače - dajte još

Kada vidim patetičan post, moram da ga iskopiram zajedno sa imenom autora i pejstujem ispod.

moram po 10 puta da proverim jesam li zakljucao vrata, i to bas jako uprem
tako sam odvalio ono dje je kvaka jednom, al' bolje ja nego lopov

jel postoji predmet da ima smešnije nazive

ima.....spojka...... to ti je kuplung...

sebe sam nasmejao a za tebe me boli qrac pravo da ti rečem

Мухалица, мухотепач, тепаљка, мувалица, говно за убијање мува. џД

sebe sam nasmejao a za tebe me boli qrac pravo da ti rečem

То је зато што си ретардиран. поуу

Ja to zovem Muhamed :)))))))
Kao Muha = Muha; Med = Lijek
Kapirate kao lijek za muhe xD

15. Када пишем нешто личније, не неко срање на Вукајлији, прво што урадим је додељивање боја оном о чему планирам да пишем, а онда симболику и сва та срања везујем за те боје. Иако их најчешће ни не споменем у тексту (креативан процес, јбг, али је необичан). :Д

ovo ima brate moj i rust cohle :D

Sad sam guglao. Nemam vremena za serije, jer sam kreten koji bi odgledao celu sezonu za dan. Tako da ni ne pocinjem. Poslednja koju sam odgledao je Haus pre par godina. Kad sam imao deset - petnaest dana vezano slobodno. Lolo

Ko nije spavao na zimskoj straži, ili sklupčan negde na železničkoj stanici u očekivanju prvog jutarnjeg voza, ili jednostavno overio na klupi negde u parku, taj nikada neće umeti da ceni vrednost tople odeće i dobre obuće, jer hoće da ozebu bubrezi i da se naprave hemoroidi i generalno da se navuče neka prehlada.

Ja bih na ovoj temi imao da pišem sat vremena

valdemare jeste vi bese na forumu pricali kako biste zaklali firchija sa farme??

Uf, Valde, jebem ti zimu i vojsku, i danas mrzim zimu. Negdje sam pročitao da zimi bog ne postoji :-)

valdemare jeste vi bese na forumu pricali kako biste zaklali firchija sa farme??

Ne, poštovani, ne znam ko je Firči, a i da znam, ne bih u stvari nikoga klao osim u samoodbrani.

Negdje sam pročitao da zimi bog ne postoji :-)

Zavisi gde si, ako si pored božićne pečenice koja se lagano okreće na ražnju, a ti je polivaš pivom i polagano cediš kuvano vino il rakiju, onda ga definitivno ima. :)