Prijava

Spavao na kamenjaru, na klupici xy puta, na travi, na peskum zapravo, ne mogu da se setim gde nisam. I i dalje mi je najtraumaticnije iskustvo spavanje u razdrkanom busu (i dalje ne znam koji je) u sred januara, bez grejanja i tako. A najboćnije posledice su definitivno od spavanja na pesku, promenis celu kozu jebeno.

Od kamenjara sam navukao prehladu i bol u svakoj koscici u telu. Ali i dalje nike najgore iskustvo.

Mada, kakve to veze ima sa temom :D

Pa ima, čudna je navika spavati na pesku :)

Kad namestim alarm uvek namestim 3 alarma na 5 minuta razlike, sto je i okej da se ne uspavam.

Ali po 3 puta proveravam minute, da nisam pogresio.

Svetlo proveravam po tri puta, vrata da li su zakljucana takodje 3 puta.

Uvek moram na desnom boku da zaspim.

Spavam u carapama jer nema teorije da zaspim bos, makar bilo +50

To je to za sad..

Ja uvek, kad god mogu da biram, biram mesto u javnom prevozu sa strane gde su vrata. Doduše, možda je to i paranoja: uvek vidim ko ulazi na stanici. A nerviraju me ovi što ne vole da se voze naopako, pa će pre da stoje nego da zauzmu mesto okrenuto u smeru suprotnom od smera kretanja vozila. Neki čak i imaju fobiju, nema šanse da sednu na takvo mesto, znam dvoje.

I ja znam nekoliko koji ne vole da sede na takvim mestima i isto me to nervira. Kao i ljudi sa decom koji kao neće da sednu, u fazonu 'neka, ne treba, idemo jednu stanicu', a dete onda leti po busu i samo što ne padne. Pa što je teško da se sedne kad ti već neko ustane?

Spavao go skoro ceo zivot dok mojoj su-spavacici nije dojadilo da joj masem kitom ispred nosa. Od tad samo u gacama, nema sanse da bih zaspao u nekoj majici ili sa carapama.

izijem flips

valdemare jeste vi bese na forumu pricali kako biste zaklali firchija sa farme??

pre 2 sata

Valdemar

Ne, poštovani, ne znam ko je Firči, a i da znam, ne bih u stvari nikoga klao osim u samoodbrani.

nije firčija sa farme, nego čuleta sa vukajlije xD

http://image.prntscr.com/image/97fb75aefd0b41a1a5cf0bc4327cb8e3.png

Kad namestim alarm uvek namestim 3 alarma na 5 minuta razlike, sto je i okej da se ne uspavam.

Ali po 3 puta proveravam minute, da nisam pogresio.

poznato mi ovo, i te kako

Izdrkam kurac pa posle komšiji pružim ruku

haha i rastezhe se sperma po dlanovima

Znojim se ko svako normalan, kad radim nešto, kad sam aktivan, kad je toplo itd itd, ali ne mogu da podnesem kap znoja na glavi, čim se prva kap pojavi odmah moram da je brišem, ili trčim da se umivam odmah ladnom vodom...

Evo ruke komsho hehe ;)

Nemam te neke opsesije za brojeve, ali recimo ako idem negde na duže od sat vremena osećaću se veoma neprijatno i uznemireno ako mi je baterija na telefonu ispod 91%

Pa da počnemo.
U kojoj god sobi da ostavim ključeve svuda imaju svoje mesto. Imam privezak Vasilija koji uvek mora biti okrenut licem ka gore.
Kad se tuširam od kad je sestra prestala da me kupa a tome ima 7, 8 godina sigurno jedna te ista priča. Sapunjaju se prvo genitalije pa se speru. Pa onda kosa leva ruka desna ruka pazuh stomak leđa genitalije ponovo noge i stopala. Identičnim postupkom se brišem s tim da počinjem od lica.
Isključivo spavam na stomaku, ceo život- Drugačije nema trika da zaspim.
Kad god upalim pljugu tom rukom kojom sam prineo cigaruustima kad pustim moram baciti tik neki palcem
Nikad se nisam potukao u gradu ili sl da mi pertla leve patike nije bila vezana a ne nagurana unutra kao i obično.
15 godina pijem kafu iz jedne te iste šolje. Ako je ona prljava tačno se zna koja je druga ili treća opcija.
O tome da proverama da l su ugašeni šporet, pegla po zilion puta da ne pišem jbg to radite svi.
Vinjak ili rakiju od 0.5 pijem iz 3 puta, usavršio sam te gutljaje toliko da mi konobar sipa u 2 deci čašu i da me zakine primetio bih.
Mrzi me da pišem a mogao bih satima još

gadi mi se da imam seks s devojkom koja mi se svidja

Pa i nikad ne drkaš na onu u koju si zaljubljen. Ok je to