Prijava

Неко ми је отровао куче, шта да радим????

Дрхти (није само од хладноће) дише уз звук неки.

Дао сам му јогурта на силу, то сам чуо да треба, шта још могу???

da ga vodis kod veterinara?

Не могу га повес' код ветеринара никако

Е онда јебига. Питање је чиме је отрован и да ли је нешто где има шансе да му се помогне.

Ако немош да га одведеш,онда ашов у руке....трчи до апотеке и купи витамин К за оралну употребу....И дај му млека...

Koji sam džovan, ja pomislio nekome treba pomoć da otruje kera.

daj još neke simptome..jel slini? povraća? temperatura? kad misliš da je otrovan? imaš ona sredstva za izazivanje povraćanja, ali ne treba to uvijek raditi, možeš samo da pogoršaš...

Нема пуно могућности.... То су отрови за мишеве и тако та срања обично...

daj još neke simptome..jel slini? povraća? temperatura? kad misliš da je otrovan? imaš ona sredstva za izazivanje povraćanja, ali ne treba to uvijek raditi, možeš samo da pogoršaš...

Само дрхти, тешко дише, и умирио се, лежи

Није ситуација за смех, али ово је све што знам о псима и тровању (може и да помогне):

http://www.youtube.com/watch?v=VMeXGE_a8Gg

Зови ветеринара телефоном!

Апотека ми је на 5км одавде, а немам кола

Апотека ми је на 5км одавде, а немам кола

До јаја...
Прати ситуацију....Види да ли има неке проливе,балави ли,пени,повраћа,штогођ....Узми топломер и гурни му у гузицу и мери 5 минута,и реци ми колико си измерио...

Trči pješke Crnogorčino!

Ako je skoro otrovan, moglo bi pomoći da razmutiš soli u vodi i natjeraš ga da pije, povratiće garant. Ali ako je noćas, ne treba to da radiš, još više mu sjebeš želudac i jednjak...

Navuka je neko sranje na pluća, kako i neće po ovome pometu napolje, a tek tamo u Mataguže.

Ко је поставио отров? Ти или неко други? Знаш ли који је отров?

otrov za pacove izaziva unutrašnje krvarenje, povraćao bi krv... kad tako samo drhti i teško diše možda su mu uvalili mleveno staklo u nečem za jelo - ne igraj se internetom nego zovi nekog veterinara...

Ако имаш среће можда су они антикоагулатни треба му треба дати само доста витамина К1. Ако не, не знам. Реци осам и дај му кило витамина К1. Гуглуј где га има. Ако има неко упућенији од мене нека скочи у помоћ.

Имаш бесплатна ветеринарска саветовалишта телефоном.
Извињавам се што спемујем, али сад сам усто.

Може лок, ено пиша или сере крв, нема му помоћи.
Отрован је вјероватно јуче...

Ђе, дотере, да ја постављам отров, нисам смрад такав.

Само ћу ја наћ тај отров ђе је постављен, па ће неко да плати.