Prijava

Kako sad vrhnje? Pa isto je pavlaka i vrhnje, mileram je više za mazanje.
Ali zato sirenje jebe jogurt!!

A kad sam u Srbiji, navikao sam na to da moram da naglasim o kojoj sorti buredžike je riječ.

Кад сам био у болници у Ужицу и одем до пекаре испод капије и кажем оћу бурек! и она ме пита шчим ?! ја неверуем :) и сконтам кад је Мулуца отворила тему да код вас се мора нагласити и спасим се од свађе :)

Svako ko je bar jednom učestvovao u raspravi o tome šta je burek je malouman. Ni sebe ne distanciram.

Свето питање код босанаца :)

ne kapiram stvarno.. imate komplekse od bureka?
ako vam je burek nabio kornflekse, što onda tražite pomirenje i ujedinjenje dve, nekada bratske nacije opet?

И зашто само ми и Мађари кажемо Беч? Јбт, који смо Мађари.

Zato što smo mađarizovani. Al' totalno.
Isto k'o što smo mi u Bosni poturčeni totalno, pa nam burek post'o k'o sveta zemlja. Da ne kažem k'o Meka i Medina.

Svako ko je bar jednom učestvovao u raspravi o tome šta je burek je malouman. Ni sebe ne distanciram.

Najtačnije jebeno tačno.

Е, је л' има код вас републикоспрсканаца некијех ултрадесничара који форсирају име република србска?

Jebote ovaj sa kapicom na vrhnju je k'o onaj matorac iz KFC-a, kad je bio mlad. Možda je to on..

Isto k'o što smo mi u Bosni poturčeni totalno, pa nam burek post'o k'o sveta zemlja. Da ne kažem k'o Meka i Medina.

А Херцеговина се још држи?

Joj kizo, al mi drago što si bacio te moje :D Al piše i kod njih imlek sada, iako ih sve drži Salford.

Nego ljudi, ja u se u Novom Sadu nisam najeo kvalitetnog bureka, samo sirnice.

И зашто само ми и Мађари кажемо Беч? Јбт, који смо Мађари.

Брате, Словенци су гори. Кажу јебени Дунај за Беч. А и за храну су пичкин дим, само им крофне и прекмурска гибаница ваљају.

А Херцеговина се још држи?

Hercegovina? Je l' to ono gdje stanuju Hrvati?

Е, је л' има код вас републикоспрсканаца некијех ултрадесничара који форсирају име република србска?

Има оних што 'оће да се бију кад му кажеш Босанац :)
ТО СУ СРБИ ИЗ РС И ВЕЧИ СУ СРБИ ОД ВАС У СРБИЈИ :)

Е, је л' има код вас републикоспрсканаца некијех ултрадесничара који форсирају име република србска?

Bugaromađari, mi smo za vas Srbi. Ima, kako nema. Pošto smo pravi Srbi, koda nas se bolje i srbuje.

Е, је л' има код вас републикоспрсканаца некијех ултрадесничара који форсирају име република србска?

република србска??? република србска???
Malim slovima???
Bogstobom, bgate.

A ako pitaš za nejednačenje suglasnika, toga, naravno, ima. Nemoj ni da sumnjaš.

Bugaromađari, mi smo za vas Srbi. Ima, kako nema. Pošto smo pravi Srbi, koda nas se bolje i srbuje.

ЗАШТО ОНДА НЕ ЋИРИЛИЧИШ ДЕЧКО НИЈЕ ТИ ДОВОЉНО ДОБРО СРБСКО ПИСМО?

Ja više prijatelja imam sa ove strane Ibra. Nije mi poznato da oni burek nazivaju sirnicom..

pa što jedni zdrugima trolujemo?
ajmo na postere, ovdje međ domaćima je više nego besmisleno. :)

Брате, Словенци су гори. Кажу јебени Дунај за Беч.

Словенци се не рачунају у људе ионако. :)

Bugaromađari, mi smo za vas Srbi.

Ма, за мене сте Босанци, ал' ајде... Ко мене пита.

Има оних што 'оће да се бију кад му кажеш Босанац :)

Poslije 2-3 godine dosadi ti, pa tražiš burek sa sirom.

Joj kizo, al mi drago što si bacio te moje :D Al piše i kod njih imlek sada, iako ih sve drži Salford.

Uvijke tu da udarim čežnju za otadžbimom našoj braći u tuđini Rumunije šire. Ne znam šta šiše. Ja to kupim da imam đe držat kajmak i sir.