Prijava

Краљице - Word!

Ne brinite se vi za kerove...jedino nemojte bacati hranu u smeće nego dajte nekom džukcu i to je sasvim dovoljno...ne može njima zima ništa, osim ako već nemaju zdravstvenih problema

A šta ćemo sa vrapcima? Zašto su oni diskriminisani u odnosu na paščad?

А шта је нпр. са бескућницима? Онима што се хране тањиром супе и пола хлеба дневно? Да се смрзну док ја бринем о крволочним зверима који свакодневно нападају људе, еј људе. Видим брука поклоника животног дела керуше Миле, којој су одсекли шапе и добила нове пластичне од 20 000 евра. Човече, у земљи са пола милиона особа са инвалидитетом. Кад видим овакве теме, усро бих се. http://www.bportal.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=4138:drama-u-bihau-psi-lutalice-izujedali-dvije-desetogodinje-djevojice&catid=43:vijesti-crna&Itemid=61

А шта је нпр. са бескућницима? Онима што се хране тањиром супе и пола хлеба дневно?

Немогућност за решавање једног проблема значи да не треба решавати ниједан?

Да се смрзну док ја бринем о крволочним зверима који свакодневно нападају људе, еј људе.

Пси се не рађају зли. Њима није природно стање да нападају људе, него да се бране од њих. Људи су криви за то што има крволочних и агресивни паса, људи су их направили такве малтретирајући их. За разлику од паса, људи се рађају зли.

Кад видим овакве теме, усро бих се.

Па, са опроштењем, јеси се просрао.

Uzmite kartonsku ambalažu od bele tehnike koja se radi od dosta debelog presovanog kartona. Ostavite nailon sa kojim je spolja upakovana a unutra obložite takođe nailonom. Poklopac isecite tako da kuca ima ulaz i takođe obložite nepromočivim materijalom npr. lepljivim tapetom. Postavite neku prostirku na pod i stavite unutra hrane za pse.

Како ово слатко звучи. Узећу да направим ово и да ставим мени поред кревета, убацим лампу која сија као ватра и једем топлу супицу унутра.
Бај д веј ја сам данас спичио леденом грудвом комшијиног дебелог мачка по сред главуџе тиграсте јер је уједао мало офуцано маче поред контејнере које је глабало неки буђав лебац.
УЗ ТО САМ МАЧЕТУ БАЦИО ДВАДЕСЕТ ДИНАРА ДА КУПИ СЕБИ НЕШТО И ПОМАЗИО ГА НОГОМ.
А ви седите у топлом и причајте како се борите за животиње. Лицемери.

УЗ ТО САМ МАЧЕТУ БАЦИО ДВАДЕСЕТ ДИНАРА ДА КУПИ СЕБИ НЕШТО И ПОМАЗИО ГА НОГОМ.

E jesi mutav, sad će da kupi rakiju.

Па, са опроштењем, јеси се просрао.

zao mi je sto ovo moram da kazem, ali slazem se. :)

Све и да упустим неког џукца луталицу у двориште, моја звер би га похасала олололо

Немогућност за решавање једног проблема значи да не треба решавати ниједан?

Прво решавати проблеме људи, па касније животиња. У земљи са милион незапослених, стотинама бескућника, да неко брине о псима луталицама? Проблеме гледати по тежини и људским потребама, не псећим.

Пси се не рађају зли. Њима није природно стање да нападају људе, него да се бране од њих. Људи су криви за то што има крволочних и агресивни паса, људи су их направили такве малтретирајући их. За разлику од паса, људи се рађају зли.

Људи се рађају зли, а пси не? Како то, молићу? Ко малтретира псе луталице, рекао бих да је потпуно супротно, нападају нас јер немају хране, хладно или из забаве? Пре две године из чистог мира ме напао чопор таквих паса, мало је фалило да ногу изгубим. Јесам ја крив за то? Јесу криве оне девојчице?

Па, са опроштењем, јеси се просрао.

Ево опет, кад сам видео да су људи зли, а пси миле животињице.

ЕДИТ: Наравно, схватам да су пси луталице, масиван, горући проблем у Србији, али том проблему не треба се давати предност у односу на друге, много виталније. Код мене ће увек имати предност људи, па онда животиње, мада људи понекад могу бити гори од животиња. То сам осетио пар пута.

Kinezi se upišavaju kad čuju da imamo problema s lutalicama.

http://www.dodaj.rs/f/1M/5y/16W2PLtS/81812499.jpg

Прво решавати проблеме људи, па касније животиња.

Начекаће се те животиње...

За разлику од паса, људи се рађају зли.

Istina, ali za neupućene treba reći da je glupost zlo. Kako drugačije nazvati pojavu da neko iz uverenja ne želi da pomogne, a ne iz neke nemogućnosti? Ili je bolje reći: ne može zbog nemogućnosti sopstvenog mozga, ako je to razumljivije.

prije neki dan, na nekih minus 15 sam se vracao iz grada taksijem i prolazili smo pored nekog dzukca koji je fizicki ispunjavao sve uslove jednog junca. malko sam se usro ali onda mi je palo ovo na pamet i reko sam taksisti da stane da ga uvedemo unutra. greota, ladno je. taksista je stao i izbacio me napolje i poslao u pizdu materinu. onda smo se i ja i dzukac zagrijali u jednoj trci na 200 metara sa preprekama u kojoj sam ja pobjedio a on je morao da potrazi 'ranu na drugom mjestu....
eto, ja sam pokusao, ali june nije pokazalo dobru volju.....

Прво решавати проблеме људи, па касније животиња. У земљи са милион незапослених, стотинама бескућника, да неко брине о псима луталицама? Проблеме гледати по тежини и људским потребама, не псећим.

На који начин губиш средства за помагање бескућницима ако кучету даш картонску кућицу и отпатке од хране?

Људи се рађају зли, а пси не? Како то, молићу? Ко малтретира псе луталице, рекао бих да је потпуно супротно, нападају нас јер немају хране, хладно или из забаве?

Не нападају те због јебене хране. Нападају те зато што су истраумирани и плаше се људи јер имају лоша претходна искуства. Много су малтретирани. Конташ?

Пре две године из чистог мира ме напао чопор таквих паса, мало је фалило да ногу изгубим. Јесам ја крив за то? Јесу криве оне девојчице?

Ниси ти крив, али људи свакако јесу.

Прво решавати проблеме људи, па касније животиња. У земљи са милион незапослених, стотинама бескућника, да неко брине о псима луталицама? Проблеме гледати по тежини и људским потребама, не псећим.

Аха, а сви се убише од помагања људима. Све се свело на обично серендање. Пре бих бацила кору хлеба неком кучету него смрдљивој пијандури.

На који начин губиш средства за помагање бескућницима ако кучету даш картонску кућицу и отпатке од хране?

Што се тиче тога, наравно да не губим, кева ми редовно храни псе око зграде, исти ти ми не дају да спавам увече. Једино ми иде на живце то што људи средства која могу дати у народну кухињу уколико постоји, дају на псе, гледао сам хране псе сланином, саламом, разним месом, а имају могућност и средства да то дају у НК. У истим народним кухињама се хране хиљаде људи, породица.

Не нападају те због јебене хране. Нападају те зато што су истраумирани и плаше се људи јер имају лоша претходна искуства. Много су малтретирани. Конташ?

Баш сви? То је већ јебено генерализовање. Капирам да је то случај код једног дела, и да, треба стати на пут малтретирању, ја сам за. Али замисли, сами пси ретко нападају, док када су у чопору праве хорор. Сам сам доживео неколико пута да не смем до куће да одем. Страшно буде јеботе, ипак мислим да је то урођени инстинкт за нападање док су у већини. Животиње су то, јебем га.

Пре бих бацила кору хлеба неком кучету него смрдљивој пијандури.

Иначе луталице су миломирисне. Баци им хлеба, одгришће ти руку, сендвич с месом. Чуј.

Зашто бих помогао чопору луталица, који нападају моју сестру док шета свог кера?
Који нападају моју кеву да би јој покидали кесе које носи са пијаце?
Нападају све што се креће.
Контам да глумите хуманост и све то, и то је сасвим у реду.

И на крају крајева, зашто бих им помогао, уколико сам пар пута до сада звао дежурне службе (које су плаћене да им помогну), а они никада нису дошли?

Успављивање - једина помоћ која њима стварно може да помогне.

Ne sme se to više tako provlačiti neurađeno! Moje mišljenje je da tu treba neki red da se uvede. Država mora doneti zakon kojim će regulisati tu situaciju oko beskućnika i pasa lutalica. Koliko je nas bilo izgriženo bar po nogavicama od strane čopora gore navedenih? Dao bih ja koru leba ali kada se setim takvih stvari i kad razmislim da ako im dam da će oni možda u tom trenutku krenuti da me ujedu, nesvesni moje dobre namere.
Tu fale neki zakoni i regulative. Mora se neka institucija pozabaviti time i mora se izdvojiti neka suma iz budžeta taman da se ovakvi slučajevi zbrinu. Ovako ako nastavimo nećemo nikada ući u evropsku uniju sa nesigurnim ulicama punim kerova!!!

Tu fale neki zakoni i regulative. Mora se neka institucija pozabaviti time i mora se izdvojiti neka suma iz budžeta taman da se ovakvi slučajevi zbrinu. Ovako ako nastavimo nećemo nikada ući u evropsku uniju sa nesigurnim ulicama punim kerova!!!

Не знам колико си стар али ово је лепо маштање.