Prijava

А шта је нпр. са бескућницима?

Imam ja jednog klošara u kraju smrdi(pogotovo leti) i nervira narod šibni na pvt tvoju adresu ako oćeš da ga udomiš

Na Kosovu Srbi bez struje i vode..

Све се своди на личне могућности и спремност. Јебига, људи који серу да људима треба прво помоћи, не помогну ни људима ни псима, у 99% случајева.

Онда, човек је способан да се сам избори за говна у којима се нађе, са довољно воље. Не може карма да те довољно попиша колико сам можеш себе. Човека друштво сјебе исто колико и он сам, док кера човек избаци на улицу. Укратко, човек је способан да се избори, кер не. Да ли то значи да се изједначавам кера са човеком? Не, али за керове имам много више разумевања.

Malocas dok sam se vracao iz prodavnice u svoj stan na Aerodromu, video sam macku u snegu. Sagnuo sam se i mazio sam je 2 minuta. Toliko od mene. Inace macke me uvek razneze, jer me podsete na jednu staru drugaricu.

Ko nije procitao, neka procita Motikino delo ''Ulicni pas''.

Не знам колико си стар али ово је лепо маштање.

TO NIJE BITNO KOLIKO SAM JA STAR.
To nije maštanje ali biće maštanje ako se ovako bahato nastavi ponašati. Moraju neke regulative da se utvrde jer ovakva kaubojština ne sme da se nastavi ako želimo da uđemo u eu!

док кера човек избаци на улицу.

Upravo da nisu ljudi stoka ne bi bilo lutalica.Evo ima jedan haski lutalica ej haski rasan pas umesto da su ga prodali i zaradili neku kintu verovatno su ga držali dok je bio mali i swadak pa ga šibnuli na ulicu kad je počo da zavija

TO NIJE BITNO KOLIKO SAM JA STAR.
To nije maštanje ali biće maštanje ako se ovako bahato nastavi ponašati. Moraju neke regulative da se utvrde jer ovakva kaubojština ne sme da se nastavi ako želimo da uđemo u eu!

Дечко, очигледно не знаш где живиш.

Ja znam gde živim i znam da je nažalost situacija ovakva kakva jeste! Biće nam ovako sve dok se ne promenimo na bolje i krenemo da poštujemo neka načela

Просто морам да напишем "хех...", немам прикладнију реч.

Не знам где ви налазите те животиње, од почетка ледених дана ја сам видео само једну кују у снази и то је то.

Не знам где ви налазите те животиње, од почетка ледених дана ја сам видео само једну кују у снази и то је то.

Човече, или си на крову Београђанке или у неком много фином крају, има их колико хоћеш.

Džaftara zašto si takav pesimista? Zbog takvih nam je država u kurcu

Džaftara zašto si takav pesimista? Zbog takvih nam je država u kurcu

Лол.

Džaftara zašto si takav pesimista? Zbog takvih nam je država u kurcu

Држава нам је у курцу јер нам је народ курац. Народ је бирао овај курац од председника и свих тих кураца.

Баш сви? То је већ јебено генерализовање. Капирам да је то случај код једног дела, и да, треба стати на пут малтретирању, ја сам за. Али замисли, сами пси ретко нападају, док када су у чопору праве хорор. Сам сам доживео неколико пута да не смем до куће да одем. Страшно буде јеботе, ипак мислим да је то урођени инстинкт за нападање док су у већини. Животиње су то, јебем га.

http://www.njuz.net/wp-content/uploads/cache/4542_NpAdvHover.jpg
Uspavaj i njih onda lolololo

Човече, или си на крову Београђанке или у неком много фином крају, има их колико хоћеш.

У блоку 70.

Уф... како да не уследи неизбежна отрцана фора са Кинезима?
Код мене, испод Кошутњака, има их бога оца. Има и чопора, шта ћеш, шума. И понекад праве проблеме.

beskucnici sto spavate na ulici? jeste normalni bre?!

Моежмо да организујемо гладијаторске игре, бескућници против чопора паса луталица?