Prijava

i to sto kazes, te starce deca verovatno odavno zajebala i otisla u beograd da usvajaju kucice da im nije ladno...

Ja sam uveren da neko ko neće da pomogne najrođenijem neće da pomogne ni kučetu al ajd...

sarkazam dusane... :)

"Na Betelgezu ne znaju za sarkazam i Ford Prefekt često nije uspevao da ga primeti ukoliko ne bi bio usredsređen"

Elem, udomih pre nekoliko godina mačka s ulice. Nažalost, uginuo je pod nerazjašnjenim okolnostima posle dve godine, svi su se grdno vezali za njega pa to ne bih uskoro da ponavljam.

Kad pomažeš pomozi do kraja, ne treba psima kora leba već gazda, ne treba beskućnicima deset dinara već posao, po mogućnosti u istoj onoj državnoj firmi odakle su u stečaju oterani da bi neki Mišković mogao da je kupi za dinar.

pametniji popušta. :)

Нетачно, него важи закон луђег. Посл'о би их у крематоријум све за секунд, да су кренули нешто да се курче. :)

Е а шта су керови који курац људима важнији од свиња и са керовима увек треба бити пријатељ, а са свињом не?

Посл'о би их у крематоријум све за секунд, да су кренули нешто да се курче. :)

http://img410.imageshack.us/img410/4344/tencih60zx1.jpg
Drž ga ker, mali ker!

Mrzi me da trazim ko je rekao da treba uspavati pse lutalice i da je to najbolje resenje, ali ko god da je, ljudi, prsli ste ako to ozbiljno mislite. Ja ne znam sta vas je spopalo, dajte malo osecajnosti jebem mu misa.

Е а шта су керови који курац људима важнији од свиња и са керовима увек треба бити пријатељ, а са свињом не?

ajde, ajaxe, udomi prase i dresiraj ga, igraj se sa njim. zasto ne? to je bas kul, kad moze Karleusa, zasto ne bi i ti mogao.

Е а шта су керови који курац људима важнији од свиња и са керовима увек треба бити пријатељ, а са свињом не?

Sukob interesa, Kinezima ni kerovi nisu prijatelji.

Па спавалице прасе угоје до 200 килограма да не може да хода, онда га ухвате и закољу, а са псима се играју. Што се ови што бране животињска права некад не побуне против свињокоља?

Nahranite beskucnike psima lutalicama. Dve muve jednim udarcem.

Drž ga ker, mali ker!

Кад порастем јешћу деци ноге. Ав. лололо.

Кул је овај мали скроз. Има ли неких керова који увек остају мали и фини или свима зуби израсту и гризу? Иначе таквих керова нећеш наћи међу луталицама, они једу такве керове. Не покушавај да створиш неку сажаљиву слику о луталицама, јер они такви стварно нису. Ево праве слике.

http://www.sutra.ba/slike/drustvo/psi-lutalice.jpg

Jbg celt ne razlikujem sarkazam :)

Што се ови што бране животињска права некад не побуне против свињокоља?

Plaču... al jedu.

мисим да треба регрутовати јежеве против керова луталица

http://www3.vukajlija.com/var/products/posters/201009/29965/mozda-mi-je-gricnula-.jpg?1326235366

Овај чопор би растргао вукове а камоли човека. Ово су специјалци у керећем свету, жилави, издржљиви, шибају се сваки дани што ће рећи утренирани, имају кондиције и не видим да су мршави, напротив. А тек онај баја, потомак вучјака што гледа из позадине и мерка фотографа. Један да залаје нејебао си, не помаже ни штољпи. Можда би те само калаш изукао живог.

Хм, а ово?
Ukrajina: Ubijeno 80 000 pasa
Izvor: danas.hr

Kijev -- Kako bi se "očistile" ulice od lutalica uoči Evropskog prvenstva u fudbalu, u Ukrajini je za godinu dana ubijeno oko 80 000 pasa.

Članovi brojnih organizacija i udruženja za zaštitu životinja bunili su se na ulicama Kijeva i pozvali članove i građane da bojkotuju Evropsko prvenstvo u Poljskoj i Ukrajini.

Ukrajinske vlasti su na ovaj način odgovorile na poziv Uefe da reše 'problem' pasa lutalica.

"Navodno je iz sjedišta UEFA-e poslano pismo njihovom lokalnom ogranku u Ukrajini, u kojem stoji da su psi problem. Nije rečeno da ih treba poubijati, ali je naglašeno da psi lutalice ne mogu biti na ulicama za vrijeme EURA", rekao je Aleksandar Hirči, austrijski veterinar.

Vest je privukla pažnju evopskih medija, a ukrajinske vlasti su svoje postupke pokušale opravdati informacijom da je među lutalicama zabeležena epidemija besnila.

Na brutalnost ukrajinskih vlasti reagovao je i hakerski tim Anonimus. Oni su putem videa poslali poruku Uefi i sponzorima Evropskog nogometnog prvenstva.