Prijava

Hteo bih da priupitam nešto oko ovija lajkova :)))

Realno je za gledanje postera i shvatanja istog potrebno daleko manje vremena nego za čitanje bilo koje definicije (ili bar 99% njih), te se, je li, i glasanje brže odvija.
Da li to može da se okarakteriše kao lajk, ili postoji neki, uslovno rečeno, "mehanizam" koji "razlikuje" te glasove? :)))

E, i ja sam ovo hteo da pitam, a još sam hteo da pitam i šta je sa jako kratkim definicijama? I za njihovo čitanje ne treba više od sekund.

Predražinjo - nemaju članovi po 100 postera, a ne brini, vidi se lajk iz aviona. I ja sam sumnjao dok nisam postao moderator.

Mr.Moon - Nije svaka definicija kratka. Sve se vidi.

Ok, ok, samo pitam.

ma ljudi, lajk je kad čovek zalepi 10-20 pluseva za jako kratko vreme. niko neće praviti pitanje ako se za 2 sekunde da dva plusa ili slično.

Razumemo se, hvala na pojašnjenju :)))
Korle, nisam sumnjao ja u tebe, ali ima medju vama modovima nekih Grobara tu :)))

Molim vas, da proverite da li je ovo dupli nalog http://vukajlija.com/recnik/autori/17760, ako je zaista Hrvat, naravno da nemam ništa protiv, ali ko bi stavio onakvu sliku, i onakav nadimak.

Preduhitrio si me. Treba lika držati na oku. Sa tim nickom i avatarom je sigurno ovde da bi pravio neko sranje.

Što se mene tiče, može da ima i Hitlera na avataru i da se zove kako hoće, ako se ponaša normalno. Dakle, za sad je regularan.

Ne možeš tako da kažeš. Znamo šta znači "za dom spreman". Nije demokratija kad je baš sve dopušteno. Mora da se zna red.

Ja sam lajker. Postoji nekoliko ljudi sa kojima volim a se dopisujem na chatu, zato sto mi deluju zanimljivi, s vremena na vreme odem i pogledam sta su pisali, i to ocenim. Zanimljivi ljudi pisu zanimljive stvari, a uostalom, znam koliko ljudi vole da dobiju plus, zato i pisu. Inace da me ne mrzi da procitam svih 1000 Motikinih definicija, verovatno bih na svaku stavio + , jebiga, svidja mi se kako covek razmislja, sta da radim.

Ma znamo šta znači. Ja se grozim fašizma i ustaštva i sveg tog sranja, ali ovde su vitlali razni avatari sa još groznijim stvarima, tako da...ako je provokator, neće dugo.

Pa čitaj i glasaj. Normalno.

On na avataru nema Hitlera, ali ima nekog Nemca.Meni smeta njegova slika i nadimak, ne razumem, zašto bi toliko isticao da je Hrvat?Ko kad bi neko od nas otišao na neki hrvatski sajt, stavio sliku Draže, a da mu nadimak bude Baja Mali Knindža.

Nick, kažem ti, možda radi iz zajebancije. Ako je stvarno neka budala, brzo će da odleti, to je najmanji problem. No frks, ljudi. Smetaju i meni nečiji avatari, pa ništa.

Da! jednom mi je black hole reko da mu smeta moj avatar, zato sto mu zenske vise ne salju pvt. Ma kolko dobre def pisao. Ali ja mu oprastam, iskren je bio.

Mene zanima jel i vama vukajlija nešto sporije učitava ovih dana ili samo moja kršina baguje?

ima perioda kada sporije radi. popraviće se situacija uskoro.