Prijava

Makaronac
Pozdrav

Pogledam nekad ove vaše video snimke Dote 2, kao ove fore fazoni, i mogu vam reći da je sve ovo kopija fora iz Dote 1 koje je skoro svako radio prije 10-ak godina, pa zaista ne razumijem zašto se ljudi oduševljavaju kao da je nešto po prvi put urađeno. Ovo sa kamikazom, pa ono sa iluzijom heroja od morflinga, pa fore sa blinkovima. Zaista, ovo oduševljenje na Youtube snimcima na te fore, znači jedino, a to je da ti ljudi nisu nikad igrali Dotu 1, pa im je sve novo što vide.

zasto ljudi u fudbalu daju golove makazicama? vec je izvaljena fora ne bi trebalo da je koriste. bar ne da se odusevljavaju tim golovima. koja je fora kecmanove trojke i toliko price kada je sale djordjevic isto tako dao tricu za pobedu deset godina ranije.

zasto ljudi u fudbalu daju golove makazicama? vec je izvaljena fora ne bi trebalo da je koriste. bar ne da se odusevljavaju tim golovima. koja je fora kecmanove trojke i toliko price kada je sale djordjevic isto tako dao tricu za pobedu deset godina ranije.

+++

Bravo janpi, htio sam ja da odgovorim momku, ali si ti to odradio mnogoo bolje nego što bih ja ... 3 plusa odma

Sad sam na rankedu napravio rapmage sa clockwerkom, i to rampage 7 kilova, ne samo 5

ti bese u 1.4k igras jel

DEJ AR GOING FOR D TRON OUU NOU ITS KATASTROFI KAKAV DEGENERIK

lol clown9... zao mi je sto notail mora da igra s tim idiotima u timu

sad predjoh malo na Eurobattle da unistavam jer sam na Garenu previse lood(citaj los mi je net majku im jebem rusku promijenili su servere) i dalje sam tamo medju 100 najboljih ali sad na Eurobattle znaci kidalica bez majke kidalica najjaca partija koju odigrah u zadnjih pa 3 dana sig ali sig znaci
http://oi60.tinypic.com/2enyfc0.jpg
storm spirit pa kakav je to heroj pa kakav je to heroj majko sveta naravno bez mh-a se igra idem na mid protiv mene na mid Trax ja samo HAH ja samo jos jaci HAH dolazi mi ona sa DD ja je privuci kod kule i isamarapljaskaj na brzinu tu pada neki first blood znaci i onda ide samo farmanje ide se prvo Blokada jer je ono govno od seekera igralo protiv mene majku mu jebem u grob pa se onda otislo na Silence i tu je vec gg ovo posle sto sam sastavlja to su mene samo bili itemi za pjacu sto bi se reklo da se pokazem pred ljudima a ima sam i pro tiny-ja sa mnom vidio on koliki sam jebac na vrijeme pa cijeli gejm postvalja vardove ali ne one vardove tipa po rijeci no brate citava mapa znaci ubio sam trax sigurno 4 ili jace puta pa kakva partija dolazi mi AA protiv mene oce da me bije ja mu kradem slicice i palim par samara

EDIT: sig

koji su ovo itemi prepoznajem samo travel reci mi pls sig

bracala ovo ti je po redu:Orchid zvani Silence,Hex,Blokada iliti ono ono kako bjese a Linken,Bloodstone,travel i Gem

http://oi57.tinypic.com/28mjzgp.jpg
sto mi pise rus ludi pa pa ljudi ako nisam htio da livam bez svija osta brate ako sastavis sange and yashu coveku pa bilo kojem treba te tuc i izbrisat sa dote znaci treba znas ono sto vele situational item i ta sranja e pa ne nema te situacije dje s and y moze pomoc majku vam jebem kurve raspala ruske mrs znaci treba zabranit ovaj item sig

pegla li se ikome?
dodavajte
Dysania.

http://oi59.tinypic.com/3517pz7.jpg
sto da recem ali pazi tu sad taj 26 min ja ne znam koliki sam pro majko sveta dolazimo gore ja i veno znaci taj rad brukicau dolazi protiv nas Warlock i onaj kako se zvase kako se zvase aaa sec sec eo sad vidjeh Shadow Demon znaci brate tuku nas oni ja se drzim po strani i sastavljam phase boots GG WP trcim pud njih fatam ih obadvoje tu veno baca prvu gg wp gg wp dalje necu da pricam dalje ne smije da se prica

sig

Skoro sam poceo digram, pa me interesuje koliki su vam solo mmr-ovi!?

Razmisljam da pocnem, jel tesko za ucenje ili ne?