Prijava

Realno, svi mi smo sa Atlantide, to je dokazana stvar. Mislim na nas Srbe.

Kakva bre Afrika kakav kurac, ti misliš da je to istina? Ne znam ni majka odakle mi je a kamoli šta je bilo pre jebem li ga koliko hiljada godina. Naučnici mnogo seru.

Postoji nešto što se zove mitohondrijska DNK. Obrazuj se, Neemancipovana Osobo.

Evo ga, dosao da kobjasnjava neukima.

meni je keva iz slovačke, a njen otac mađar, a moj ćale iz ćićevca poreklom, al je rođen u leverkuzenu, a baba sa ćaletove strane je rumunka...

Au, imas porodicno stablo ko car Dusan. lololo

ma zajebavam se... vučem korene iz zemlje...

Realno, svi mi smo sa Atlantide, to je dokazana stvar. Mislim na nas Srbe.

Svi smo preci našeg praoca Alamota. Kralja Atlantine , onaj koji ne vjeruje u tu teoriju može da blajvuje kobas !

ja ne verujem, šerlok... i? šta ćemo sad....?

ja ne verujem, šerlok... i? šta ćemo sad....?

И пошто си ти Ајрин ти не блајвујеш ти се едукујеш.

Ја поуздано знам, сигуран сам у то, штавише то је аксиом, тачно сто посто, да долазим из ћалетовог муда. Небитно да ли је то овај што се тако представља цео живот, битно је да сам сигуран у своје порекло!

Косово или Црна Гора или Рашка па Шумадија, тако ти то иде за деведес посто садашњег српског живља

ja ne znam o čemu vi bulaznite kad svi znaju da se deca nalaze u kupusu... kakvo korenje, kakvi bakrači...

Otac rođen u Vojvodini, selo pored Sombora, inače poreklo vučem iz Like. Koliko me sećanje služi, pokojni deda je pričao da se nam koreni u Lici sežu do 15. veka.
Jedna zanimljivost (ako je to nekome zanimljivo), deda mi je bio u partizanima, a komandant mu je bio Franjo Tuđman. Čudnih je priča bilo o tome.
Majka mi je iz Makedonije, rođena u Skoplju. Baba i deda sa majčine strane su iz istog sela u Severnoj Grkoj, tačnije Egejske Makedonije, a došli su u Skoplje posle drugog svetskog rata. Međutim, kako su pričali baš zbog toga što nisu Grci su i morali da bukvalno pobegnu posle rata. S obzirom da u Makedoniji ima dosta ljudi iz Egejske Makedonije, a u tim predelima je valjda rođen i Aleksandar Makedonski, izgleda da odatle danas Makedonci imaju te tripove o antičkim korenima. :)

Одакле вучете корене ?

Pitanje stvoreno za Kostu Perovića. Moji su izfosne, a ja sam rodžen ovde.

Из Црне Горе.

Ололоололо
Са кевине стране све около Вишеграда, а са ћалетове Ђед покојни Креманац баба из Осјека :Д

баба из Осјека :Д

Усташо. лололо

Усташо. лололо

Пустићу ону половину од брата на тебе! МИР! лолок