Prijava

Svi ćaćini iz Krajine, tačnije Dalmacije. Kevini iz zapadne Bosne. Navodno smo se u Dalmaciju doselili iz Guče..tako da ipak nisam TRUE izbeglica..samo sam se vratio u Šumadiju :D

Bilo je partizana i četnika u familiji.. Poznati likovi iz kraja odakle potičem, i ujedno moji rođaci su: Ivan Ergić(Onaj fudbaler što je igr'o za reprezentaciju i za FK Bazel), Ivana Ergić(Miss Hrvatske), DJ Kizami( onaj sa TDI radija), Milan Kesić(neki četnički vojvoda) i moj ćale koji je inače pevao u PRELDŽIJAMA!!! DŽET SET FAMILIJA!!1

moj ćale koji je inače pevao u PRELDŽIJAMA!!!

Ako te ikad vidim imas gajbu piva!

Oba djeda i obje babe iz Hercegovine... s očeve strane iz Sto'ca, ali otac rođen u Irigu. Nekakve rodbine još imam tamo, ali već tko zna koje koljeno....

Да скренем са теме, види комад1974, најтрвија сајтуша свих времена. Хм, ај нек се пријаве сви који су дрвили на овај главатар лололололол

ЕДИТ: Повлачим реч, није тачно да је сајтуша, 200 дефиниција јбт.

Моји архиоци и архибакуте су одлучили да не желе да их плоде турци током њихове владавине, па су се населили на бишој републиКи српској Крајини, и тамо су бранили границу за аустроугаре, који су их плодили, и ширили своју аријевску крв. Тако да ја немам прљаве турске крви, као велики квантитет вас, већ аријефске плаве.

iz zemlje vučem korene, ponekad je malo omekšam vodom ili okopam,ali uglavnom iz zemlje.

ja sam iz crne gore. stvarno.

Keva i cale iz BG-a. Deda i Baba sa kevine strane iz BG-a. Sa caletove strane takodje. Prababa sa caletove strane negde u vojvodini rodjena, a pradeda sa dorcolac. Sa kevine prababa nemica negde iz svabije, pradeda iz bg. Dalje ne znam, ali kapiram da su mi cukundedovi neke teske seljacine.

Одакле вучете корене ?

Iz zemlje!

Korenje uglavnom od lerdija svog. Provereno najbolje sranje!

Moji svi za koje znamo, a to je nekih 6 kolena unazad, iz Ljubica. Bila neka porodica Gavrilovica, i neki od njih imao kcer Milicu, koja je bila, hmmm...ajde da kazemo promiskuitetna... I zatrudnela vanbracno, otac joj dao imanje, izbacio je iz kuce, i rekao joj da dete nece nositi njegovo prezime, tj preime Gavrilovic, te tako, posto je dete bilo Milicino, prezivalo se Milicic...
Kevini su iz Bosne, Besirovici se zove selo, dosli ovamo pre nekih 50 godina, a babini iz Guce, Vuckovica se selo zove...

S juga Srbije. Moji pradede i prababe su iz okoline Niša a imaju kuću u zabačenom i malo znanom selu u Suvoj planini.

Из шестице, сутра раном зором.

tek sad videh temu,al ajde i ja da podelim poreklo.
Moj neki cukun cukun se oko 1800-te doselio iz Prizrena u Desimirovac pored Kragujevca,gde i dalje zivi moja porodica.originalno prezime je bilo Markovic,a kasnije je promenjeno u Gavrilovic. imam negde i celo porodicno stablo,samo ne znam gde se zaturilo,inace bih i to ispisao...:D

Ne znam. Moji su mene usvojili. A u kartonu je pisalo da mi je majka bila radnica u bifeu ''Kod čiče'' u blizini Pridvorice, a ćale slobodni vozač šlepera sa nenaznačenim prebivalištem.

Из Глоговице код Алексинца. Штавише ту смо сви и даље, не мрдамо. И то тако иде од кад се зна за нашу породизу, чак спада у оне које су основале Глоговицу.