Prijava

ne seri??!??!!? vau!

šta si videla Šabane, pola MUŠKOG i prelijepe slike na avataru? čemu ova tema?

porodica zato da bi imao ko da nas izdržava do 35-e :)))

Šaban(ko), el voliš svoju porodicu?

porodica - zato što te niko drugi neće voleti!

Јеботе, шта чему тема? На форуму смо, има и тема Ирска музика оно.

Nije tema glupa, i niko dosad nije ni pokusao da objasni. Mislim da se u ovom kontekstu pod "porodicom" podrazumeva socioloski pojam "drustvene celije", ali ovde je uzeta u idealizovanom obliku, kao funkcionalna i harmonicna celina, sto naravno cesto nije slucaj. Ako se na pojam porodice ne gleda iz ovakve perspektive, onda se moze i osporavati njena uloga i znacaj. Ali je tema previse komplikovana da bih veceras mozgao, mozda drugi put.

...da lupim šakom o sto kad se vratim sa posla i viknem 'daj da operem jednu mašinu i popeglam prnje'...

Само дрвите о љубави, а њу тек не бисте умели да објасните. Зашто волите своје ближње, другови? И оно што је још интригантије - зашто воле они вас?

jebote, pa da nema porodice, kome bi žene pravile sendviče??!?!?

Молим неког од надлежних да котролише спем. Није духовит. Напротив.

E Džeriko, ne seri. :D

Кад смо већ код породице, зашто морамо да идемо у школу, да радимо, да склапамо бракове, да имамо децу, који курац, зашто не би сваки дан био петак вече?

Ako troluješ, što se nadam, onda super, ako ne, jebiga.
Nije toliko loša tema, ali neka se inicijator iste prvo odluči kojeg je spola.

Prvo glupo je pitanje. Pod porodicom ne treba samo smatrati krvne srodnike, porodica može biti i okruženje, zajedenica koja podržava. Ako se gleda u tom kontekstu, porodica mora biti iznad svega, jer nju čine osobe koje su vam najvažnije u životu. I zbog toga nema ništa veće od porodice.
Vidiš ja nisam u sjajnim odnosima sa kevom i sestrom, ali su mi porodica. A opet porodicom smatram i bliske prijatelje. Međutim osnovno pravilo je da te porodica podržava u ispravnim odlukama i da neće ići mimo tvojih želja samo radi ličnog zadovoljstva. Tako da se zapravo veliki cilj i ne može ostvariti bez porodice. A porodica ti može biti i cigančić sa Kalenić pijace. Ako je ispravan i dobar čovek.

Зашто волите своје ближње, другови? И оно што је још интригантије - зашто воле они вас?

Zato što su bližnji, logično, zar ne? Zato što ti sve pružaju. :)

jebote, pa da nema porodice, kome bi žene pravile sendviče??!?!?

Baš to. Za koga bih se sada ja mučila da pravim ručak da nisam udata? Prosto kad voliš nekog, sve mu pružaš. :)

porodica je jedna vrsta biotopa.

Мој спол је најмање битан у целој овој причи. Зар не?

Tako da se apravo veliki cilj i ne može ostvariti bez porodice.

Да си ово рекао Николи Тесли не би морао ни да те пресече погледом, сам би се покуњио у секунди.

Пази ово, ко кефалица, 'ладно, шта је породица, шта је љубав. Змио,могу ли ја следеће, ево, шта је симпатија? лоло

Zato što su bližnji, logično, zar ne? Zato što ti sve pružaju. :)

Вучица кобјаснила.

ЕДИТ:

sve mu pružaš. :)

И мени су тако причале да ме воле, ал' кад кажем анално, наљуте се. Ниђе везе, јеботе.

Да си ово рекао Николи Тесли не би морао ни да те пресече погледом, сам би се покуњио у секунди.

vidiš oko moje, Tesla je takođe bio usmeren od strane pojedinih ljudi koji su ga obrazovali.
Sada se slobodno pokunji.

Облачематори, ај испрати тему.
Зашто Никола Тесла није основао своју породицу?
НИко овде не тврди да људе треба да одгајају вукови.