Prijava

Најгора псовка у Русина је колико сам чула: иди у мачкино дупе. Толико су их сузбили да су им и псовке укинули. Трахедија.

Кућеш више псовки но што ми имамо. Мада

Mađari kobjasnili.

Ja znam jednu!

Fuck you motherfucker - Jebi se mamojebcu

Ja mislim da se na italijanskom ''puši kitu'' kaže nešto ''ĆUPA''... tako su mi objasnila neka dalja braća iz Italije pre 3-4 godine

Ima na latinskom zanimljivih, neke baš i nemaju preterano mnogo smisla ali lepo zvuče

Futue te ipsum - Jebi se
Te futueo et equum tuum - Jebo sam te i tvog konja (šta je konj skrivio?)
Irrumator, fellator - Pušač
Canis filius - Kučkin sin (ovo mi je sumnjivo kao uvreda zbog Romula i Rema)
Interfice te cochleare - Zakolji se kašikom (Šešeljeva omiljena)
Mentulam caco - Serem ti se na kurac (ne znam baš da li bi pominjao u jednoj rečenici svoju bulju i nečijeg bobana, al dobro, šašavi su bili ti rimljani)

Torta na nekom meksičkom slengu znači čupava pička.

"Пусти" значи педер на грчком :)

Na italijanskom krivina znači kurva. Na nemačkom kurc znači kratak i dik znači debeo. Nije psovka ali bar posluži :)

Mentulam caco - Serem ti se na kurac (ne znam baš da li bi pominjao u jednoj rečenici svoju bulju i nečijeg bobana, al dobro, šašavi su bili ti rimljani)

Ovo me ne čudi s obzirom da su bili veoma tolerantni i opušteni po pitanju peškira, gej kupatila (barovi) i tako tololo

Дафте курафте људи.

honde kanker - najgora od najgorih psovki u Nizozemaca.....kad te nazovu "psećim rakom"...pfffffff pussys.....

Grčki.... Pusti- Derpe. Kad igraš odbojku na pesku, lopta ide u aut, kažeš pusti, Jorgos se naroguši oće da se tepa.

Malaka im je kao Moronu, retardu... Koriste i kad ne žele da uvrede.

Ante Gamisu- teraj se, nosi se.

Gamoto- Da ti jebem...

carpe testis meum
(haha, zgrabi mi svjedoka)

ћивша ноне

Arapski
Airi Fe Sabahak - moja kita na tvom čelu
Air il'e yeba'atak - dao ti Allah da budeš naboden otpozadi
Gildak khashina awee - tvoja koža je veoma gruba
Teezak jiyef - tvoje dupe smrdi

A ova mi najbolja
Alaan abok labo abook, yabn al gahba okho el gahba, yal manyoch kess ommek o ommen yabetek! - Proklet neka je tvoj otac, njegov otac, kučkin sine, i tvoja sestra je kučka, a ti jebao svoju majku i njene pretke

VI You hit your finger with a hammer. What do you say?

(A) "Perkele!"
(B) "Perkele!"
(C) "Perkele!"