Prijava

Odričem se Satane! Odričem se Satane! Odričem se Satane!
EDIT: Šalim se, Satana je i dalje moje duše gospodar.

Placajna saobracajnih prekrsaja.

Odričem se dosadašnjih neuspeha i lenjosti na faksu, vrlo rado! Bolje da je junski rok za ovu odluku, al' nikad nije kasno lolo

Odričem se Vesnam! Zar Koelja da se odrekneš bestidnice! Ostavila bi ga na trafici da čami i da ga Sunce, vjetar i kiša nagrde! Dajte mi broj novina, oću i preko njih da je se odreknem.

Mesja se davno odrekao duhovitosti. Ali mu je ostalo malo.

Što ću jebiga, sve dobre fore sam prodao Ivanu Ivanoviću...

Odricem se nekih bednika iz svog zivota, koji su me, jebiga, preduhitrili u tome, dok sam im ja dala jos jednu sansu. Sad mi dodje da se odreknem sebe same, koliko sam bila gluuupa.

Paperjasto, bar imaš dara za postere. I to je nešto!

Vesnam, izvinjavam se ako sam te nečim uvrijedio. U znak izvinjenja evo poklon. Knjiga Paula Koelja. Uživaj!

zar nije paolo koeljo?

Ja sam tebe više uvrijedila. Aj reci čega se još odričeš osim mene.

Jeste Paninaro, ali je štamparska greška u pitanju, kao i sav njegov opus HAHAHA! - A ova Vesnam?

Odričem se još i mansih naslaga na stomaku. - E ako ova ne valja ja ne znam onda.

ne znam, lupam i ja, zadnje sam pročitao orlovi rano lete i daleko je sunce od branka ćopića. čak sam i poster o tome napravio ali su mi ga obrisali.

Kurca. Ne služi ničemu osim za pišanje. Eventualno za neki JA ONAN!

ONAN - skraćenica za prirodno hlađenje transformatora. Oil Natural, Air Natural.