Prijava

Sasvim jasno.

Da li ste nekada imali vezu na daljinu? Šta mislite o tome? Ako ste imali, da li bi ste se opet upustili? Koliko ste trajali? Koliko ste bili udaljeni? Koliko ste imali godina tad? Koji su vam problemi osim nevidjanja i usamljenosti bili prisutni? Da li ste mišljenja da sa nekim osobama vredi biti ''na daljinu'', ili mislite da to ne treba ni započinjati ako u bliskoj budućnosti ne vidite rešenje? Mislite li da ako je već krenulo, da je bolje sabrati se i prekinuti što pre jer se vremenom čovek vezuje i postaje sve teže da se raskine?

Natrpah ja ovde neka nimalo naivna pitanja....

Izolite, komentarišite, zanima me vaše mišljenje.

Molim bez off topic-a i spam-a!!! Hvala! :)))

EDIT: Ako vam je tema gej, govno ili tinejdz bulšit, samo je iskulirajte i na taj način pokažite vašu negej, ingenioznu i zrelu personu.

Da li ste nekada imali vezu na daljinu?

Jesam.

Šta mislite o tome?

Meni bilo dobro.

Ako ste imali, da li bi ste se opet upustili?

Jašta.

Koliko ste trajali?

Oko 7 dana.

Koliko ste bili udaljeni?

Oko 50 metara.

Koliko ste imali godina tad?

16

Koji su vam problemi osim nevidjanja i usamljenosti bili prisutni?

Slab signal.

Da li ste mišljenja da sa nekim osobama vredi biti ''na daljinu'', ili mislite da to ne treba ni započinjati ako u bliskoj budućnosti ne vidite rešenje?

Ne znam.

Mislite li da ako je već krenulo, da je bolje sabrati se i prekinuti što pre jer se vremenom čovek vezuje i postaje sve teže da se raskine?

Kako kad.

Модерна технологија ми то дозвољава. Баш малопре причах са Америком. Мада немој преко телефона, скупо је. Скајп је кева.

Само везе на даљину долазе у обзир.

@Holmes
Znao sam da će se pojaviti neka mužjačina kao ti.

@Cokula

Nije ti ovo njiva pa da djubriš okolo balegom, fegetu.

Што јес јес, прву комшиницу могу и са прозора да дозовем.

Da li ste nekada imali vezu na daljinu?

Да.

Šta mislite o tome?

Супер је то ствар. Ојачала ми је десница рука.

Ako ste imali, da li bi ste se opet upustili?

Наравно, стално се упуштам у нове авантуре на даљину.

Koliko ste trajali?

Трајемо и сада.

Koliko ste bili udaljeni?

Е то не могу рећи. По боји коже могу процјенити да је из Азије.

Koliko ste imali godina tad?

16

Koji su vam problemi osim nevidjanja i usamljenosti bili prisutni?

Кева кад упадне у собу.

Da li ste mišljenja da sa nekim osobama vredi biti ''na daljinu'', ili mislite da to ne treba ni započinjati ako u bliskoj budućnosti ne vidite rešenje?

Ако има наку сису ко Хитоми Танака нек дође слободно, нећу се ја љутити.

Mislite li da ako je već krenulo, da je bolje sabrati se i prekinuti što pre jer se vremenom čovek vezuje i postaje sve teže da se raskine?

Мени се од оне сисе за сада не растаје. Мада ако кева упадне још једном и ухвати ме биће јебемо, оде интернет.

Mogu i ja svoju cimerku. A jel neko pokušao da ODRŽI vezu, a bili ste recimo na razmeni studenta u inostranstvu i slično? Živeli ste u u drugim gradovima.... UDALJINIM gradovima... m?

Nema tu apsolutne srijeće.

Sve zavisi koliko je daleko. Naš kako kažu: Daleko od očiju daleko od srca!

Evo ja sam ozbiljna, kad već niko nije.
Ovako, imam 17 godina, a prošlo leto bila sam sa jednim dečkom koji nije iz istog mesta odakle sam ja, već je ovde samo stanovao i išao u školu, a pošto je raspust, tri meseca se nismo vidjali. On je živeo na jedno 200 km od mene, znači nije bilo šanse da se vidimo.
Čuli smo se svakodnevno, tipa fejsbuk, skajp, telefon.. Ali nije to to kad ti ne možeš da uživo budeš sa nekim. Polako su se uopšte gubile teme za razgovor, hladila su se osećanja jednostavno, da bi sve na kraju prekinuli negde početkom avgusta, samo mesec pre škole. Zato mislim da je bolje tako nešto ni ne počinjati, a ako već ne ide, prekinuti, ma koliko teško bilo, jer tako džabe zavaravamo i sebe, a i drugog sa kim smo, a onda dati novu priliku kada ponovo bude bilo mogućnosti za to, kad taj neko bude blizu. Ovako, ne mere dugo da opstane ta veza, ma koliko jaka bila, potreban je kontakt uživo.

crnigrujan
Nema tu apsolutne srijeće.

To i ja mislim. Nije prirodno da se veza razvija tako što je par rastavljen.

Daleko od očiju daleko od srca!

Главни објаснио, а вама предлажем да пређете овде
http://www.bravo.rs/

Čuli smo se svakodnevno, tipa fejsbuk, skajp, telefon.. Ali nije to to kad ti ne možeš da uživo budeš sa nekim. Polako su se uopšte gubile teme za razgovor, hladila su se osećanja jednostavno

Istina.

Da li ste nekada imali vezu na daljinu?

Да.

Šta mislite o tome?

Супер је то ствар. Ојачала ми је десница рука.

Елем, није била озбиљна веза, па није ни потрајала дуго.

Ako ste imali, da li bi ste se opet upustili?

Немам појма. Никад се не зна.

Koliko ste trajali?

С обзиром да је и на близину трајала недељу дана. И то не озбиљно, додај још једну недељу и то је то.

Koliko ste bili udaljeni?

Е то не могу рећи. По боји коже могу процјенити да је из Азије.

Лажеш, из седамдесетог блока је.
Чак ни то не претерано. Једно 120-150 км, што је у неку руку подношљиво.

Koliko ste imali godina tad?

17.

Koji su vam problemi osim nevidjanja i usamljenosti bili prisutni?

Усамљенос' није била присутна, поготову јер постоје Скајп, телефони итд. Прекратка је веза била да бих могао да причам о проблемима.

Da li ste mišljenja da sa nekim osobama vredi biti ''na daljinu'', ili mislite da to ne treba ni započinjati ako u bliskoj budućnosti ne vidite rešenje?

Искрено, много је јебено. Процена да ли ћете успети да се виђате и колико ћете морати да се одричете свега је јако битна. Зајебане су везе чак и ако људи нису толико далеки, али не могу да се виђају сваке недеље. Мада је могуће да успе. Никад се не зна.

Mislite li da ako je već krenulo, da je bolje sabrati se i prekinuti što pre jer se vremenom čovek vezuje i postaje sve teže da se raskine?

Што дуже траје, теже је раскинути била то веза на близину или на даљину. То зависи од тебе и ње.

Плаћам алиментацију, проклето нек ли је варљиво лето 2001. и Грчка.