Prijava

Ljude na fakultetu zanima jedino jesi li uplatio školarinu, za ostalo im puca dragiša.

Печат (злоупотребљени), потпис (такође, злоупотребљени), жврљ, и сва остала апаратура зоверавање.

Мене чисто занима на коју фору је дошао до потврде у коју је уписао испите и просек, штавећ.

Дотурио му неко из администрације факултета. Радим на једном факултету, тако да знам како то може да се изведе. И, што је најгоре, и ја могу то исто себи врло лако да направим.
Али, свако ко има грам мозга зна да тако нешто не може да прође и да се тако нешто ни не покушава. Али, грам мозга у Србији је данас много...

Meni samo sve to mnogo smešno...A i onaj klinac priča na original foru ko da je iz neke partije.

Predviđam mu svetlu budućnost u srpskoj politici. Ozbiljno.

То је тако плитко и кратковидо. Ниси наштетио држави, држава ће с тим да се избори, наштетио си грађанима, конкретно у овом случају некоме ко је заиста заслужио ту стипендију.

Нажтетио је држави и појединцу. Наштетио је угледу не само физичког него и сваког факултета, учинивши ово, али, чим се овакво нешто могло десити, јасан је индикатор какав нам је систем образовања и уопште колико професоре тангира за студенте.

Овај лик је помогао једино самом себи (тако што је добио пет минута славе, мада ће му и то доћи главе), а држави и (можда) студентима у овој земљи је вишеструко одмогао. Укључите мало мозгове пре него што кренете у акцију пушења курца дотичном зато што је на тако мегакул начин ''зајебао државу''.

Прво што ми је пало на памет је "зајебао државу" како ти кажеш. Не знам чему наводници када је тако. Не сматрам да је мегауберкул зајебати државу и појединца на овакав начин.

Какав су уопште казне за овакво нешто? Ригорозне, или не? Ово што је Роки рекао такође стоји.

A i onaj klinac priča na original foru ko da je iz neke partije.

Дабоме, има спику задртог политичара и зна да диже кажипрст и "КО САМ ТИ КО ЈА". Ова жена што стоји иза њега, ко је? Свржава на његов говор, могу мислити какво јој је мишљење о свему овоме сада када је сазнала за превару великим размјера.

У Британији, на неким факултетима, кад пробаш само да преписујеш на испиту, факултет те аутоматски избацује, плус подиже тужбу против тебе, тако да можеш опуштено да идеш у затвор због коришћења пушкице. Могу само да замислим које би санкције биле за покушај фалсификовања докумената.

Али то је у земљама у којима образовање нешто значи -- кад завршиш факултет, подразумева се да имаш знање, а ако га не завршиш, подразумева се да га немаш. Диплома и испити нешто значе у развијенијим земљама. Код нас се посао углавном не добија на основу знања, па није ни битно шта си и како си завршио, тако да капирам да овај лик неће да се суочи с преголемим санкцијама. Евентуално ће да га туже за крађу државног новца, тј. мораће то да врати, не верујем да ће ићи у затвор. Самим тим, то ће бити порука охрабрења другима да и сами покушају нешто слично.

овај млади господин је умоболна дилеја и заметак александра вучића.
само голуб може да мисли да је овде нешто добро

"инфериорна жгадијо, не прекидај ме док сам у наступу, саћу тек да се искењам"

Дис мејд мај деј. Дечка видим кроз годину и по дана у СНС-у, а Лули, ти би могла у инспекторе, маштакурац, ома у фотељу министарке! Додмори мало чика-Дачић?

ma fenomenalno je što ljudi tako lako falsifikuju i kupuju diplome naših fakulteta, ili ispite...prosto me oduševljava koliko glupi ispadosmo svi mi koji se kao nešto trudili da završimo..
pogotovo me oduševi kad mi neko (obične ne fakultetski obrazovan) ispriča kako je čuo ili poznaje nekog ko je na mom faksu kupovao ispite.

i nikada mi neće biti jasno zašto se ljudi koji se bave prevaram ili imaju puno love uopšte interesuju da završavaju fakultete..očekivala bih da će iskoristiti novac ili kriminalističke sposobnosti na nešto unosnije.

Лули, ти би могла у инспекторе, маштакурац, ома у фотељу министарке!

нема проблема, чек само да фалсификујем неку диплому, са ЕТФ-а нпр. и стекнем почетни капитал :)

Слажем се с вама, понајвише с Очем Џимарајом, око тога да смо се кобејновали оваквим појединцима у друштву, Али њих свуда има. Размажена матора балавардија, која 'место да седне и учи, по цео дан лелемуди и смишља како неког да превари. То јес' занат и мудо да "зајебеш апарат", али ако већ радиш нешто, гледај да то буде на дуже стазе. Немој обијати трафику зарад бананице. Ако знаш да добро мутиш, правац Скупштина.

Hahahaha! Cekajte, zar svi i stvarno mislite da je ovo tacno?

Da li bi lik stvarno rizikovao da ga ne provale? Pa da su mu dali 2 hiljade evra neko bi ispitao stvar, a kamoli ovolike pare... plus sto mu ih je odobrila americka kompanija, dakle da je morao i da ima dobru i razradjenu ideju tj. ceo plan tog projekta...

A i sam je izjavio da je otisao u inostranstvo i tamo zavrsio sve, dao razliku i to.. samo su ovde nesto zajebali...

Aj od sad razmislite vise puta kad cujete neku nerealnu i cudnu vest, pa se tek onda javljajte da pametujete i govorite sta bi vi, veliki intelektualci, uradili...

Kakve veze moj rad ima sa ovim...? Dva sata si pisao komentare gde si se trudio da ispadnes pametan, a na kraju sam ti ja objasnio o cemu se radi. Zato sad hoces nekako da mi spustis. A ne mozes, posto se ne razumes u 1. deejeeying i 2. procederu prilikom dobijanja novca od neke kompanije za projekat. Inace bi shvatio da je ovo nemoguce. A ja imam muzicku skolu i fakultet tako da smatram da nismo u istoj ravni za raspravu.

Џамијо, јавља ти се дисторзија на овом снимку. Можда ти се олабавила звучна. Провери.

a na kraju sam ti ja objasnio o cemu se radi

Ма, изобјашњав'о си.

A ja imam muzicku skolu

Туга, јбт.

A ja imam muzicku skolu i fakultet tako da smatram da nismo u istoj ravni za raspravu.

ovo je za mene novina. i ja imam muzičku školu i fakultet, koja je onda to ravan? da li sam ja genije a da to i ne znam?:D

Џамијо, јавља ти се дисторзија на овом снимку. Можда ти се олабавила звучна. Провери.

Ја чујем неко цијукање.

Ja imam tezgu na Đermu. Zato ja imam pare za ktitora, a vi ne.
Džimbo, pojma nemam ja mu dao random minutažu i odma' ugasio, da mi ne sjebe komp. :)

Ја мислим да ово побеђује:

AJ LEBA TI NE SKRNAVI VISE PESME...IMAS TALENTA KO GOVNO VITAMINA
dimitrije92open
2 days ago

Jebem ti mater!
dzamijaDJ in reply to dimitrije92open
2 days ago

ahahaha..tužno, ali istinito..

Џамија купио музичку школу.