Prijava

ako si sposoban, kad te neko napadne, ili kad napadne nekog drugog, oleši stoku

Čoveku od 105 kila nije potrebno - ako nekog imam želju da olešim, ima ščim :)

Plivanje oko godinu.
Basket 6,7 meseci.
Biciklizam 2,3 meseca.
Odbojku prvo 5 meseca, pa sad vec 2 godine.

Атлетику

Interesantno. Eto, moja sestra veoma ozbiljno trenira atletiku, sedmoboj, čini mi se. Znam da stalno kukaju za opremom i da se snalaze na različite kako i gde da treniraju, jerbo kod nas i nisu neki uslovi. Žalosno. A kraljica sportova, navodno...

Biciklizam 2,3 meseca

Baš ''trenirao''?

Pa voznja do jastrepca i nazad. Skoro pa svaki dan.

U trecem osnovne upisao klarinet,napustio posle jednog polugodista zbog jebenog solfedja.Mogao sam biti novi Boki Milosevic.
Posle toga odbojka,trenirao do 6og razreda.
Od sestog do osmog trenirao dzudo sa sestrom,ona i sad ide,ja prestao pre 3 godine.

Tenis 2,3 meseca.
Fudbal 2,3 meseca.
Basket 6 godina.
Jedenje gibanice 20 godina.

Fudbal godina-dve
Košarka četvrta godina

Kada sam bio veoma mali trenirao sam solfeđo.

Strelicarstvo, Fudbal, Lakros i sada treniram Karling... Odlican sport!

Lakros i sada treniram Karling

Gde, 'leba ti?

Kacam bijo mali, treniro sam sket, sad blejim u kraju i varim vutre ket.
Mnogo dugo trenirah taj sport.

Kacam bija mala trenirala sam karate, aikido i gimnastiku (ne istovremeno). Sad treniram prevrtanje po krevetu i sjedenje ispred kompjutera.

Trenirao sam fudbal od 4. osnovne do 1.srednje u lokalnom klubu (NK Omladinac Mionica)...

Ali uvijek sam se bavio nekim sportom, onako se amaterski igrao.. Neki od tih sportova su:
košarka, odbojka, tenis (veliki i stoni), vaterpolo (zagradili sebi rijeku - potok i opalili da igramo), hokej na ledu (pak je bila zgažena konzerva, palija od drveta, a teren smo imali kada poplavi ravnica), ...

Dopuniću ako se sjetim čega :-)

Vidiš, dobro si me podsjetio Čampi. Igram ponekad stoni tenis, ipak ne vježbam samo ovo za ljenčuge. FAK JEA!

Moderni sportovi :-)

odbojku, do prije par mjeseci, par godina :3

Sad treniram prevrtanje po krevetu i sjedenje ispred kompjutera.

+1

Кунг фу неко време.

ne u smislu da vi jebete, nego karate kao borilacku vestinu...