Prijava

ne u smislu da vi jebete, nego karate kao borilacku vestinu...

Pobedijo si.

Fudbal 12 godina i džudo 8 godina, uporedo.

Fuzbal od trećeg pa do osmog osnovne. Počeo kao napadač, a nastavio na poziciji "gde fali igrač", pa sam na kraju dogurao i do levog beka.

ja trenirala karate. sat vremena, tj. jedan trening. dosadilo mi.

Čoveku od 105 kila nije potrebno - ako nekog imam želju da olešim, ima ščim :)

Ma problem je što takvi uglavnom bivaju opresori a ne pravični branitelji, mada svaka čast izuzecima :-)

Neko spomenu biciklizam, nisam trenirao zvanično niti nešto bog zna profi, al sam u srednjoj imao kondiciju solidnu, mogo sam bez problem 30-40 kilometra da predjem.

Фудбал у основној, као и сви клинци. Кошарку нешто кратко, мрзело ме да путујем свако јутро на тренинге. Жао ми што нисам пливање тренирао, то ми је до јаја спорт.

Ples- 2 godine, to kao klinac, drugi, treci razred.
Folklor- Ako se to racuna, iz vise pokusaja, sastavio mozda godinu i po.
Karate- 3 godine
Rukomet- 2 godine
Fudbal- oko godinu dana
Tekvondo- Nesto kratko, morao da prekinem zbog ninjutsua, a imao sam potencijala.
Niinjutsu- Druga godina vec.

Поред стандардних спортова за клинце, ја тренирао и шах јбт.

Е да, у основној смо се бавили шутирањем камења. Циљ је био да млађег од себе погодиш у ногу и повредиш га што више, а ко је умео да подигне камен шутом и у главу по могућности. И то је спорт, само мало софистициранији.

Fudbal čitav jedan trening i to za golmana, mnogo sam voleo da branim (a i branio sam dobro, doduše). Ćale me terao da igram nekog ko je aktivan pošto sam bio ''krupan'', a i imao sam jaku levicu. Posle tog jednog treninga morao sam da prestanem zbog nekih mladeža i sad volim da igram ovako sa društvu, mada i dalje branim uglavnom.

Sada treniram košarku već punih 8 godina, tačnije od prvog osnovne i nemam nameru da prestajem, samo što će mi biti malo zajebano od sredje zbog škole.

Чек, Стерија, ти младежи ти сметали само за фудбал, за кошарку не?

Подсјети ме ова тема на моју дефку мултиталенти, ја сам тренирао масу тога, све ме занимало, и у свему сам био солидан осим у кошарци, њу сам одлично играо некад...
Ишло је то отприлике овако:

Таеквондо годину дана ја мислим
Фудбал нешто краће
Кошарка двије године

Жао ми што нисам наставио кошарку, али оно, морао бих да пређем у неки бољи клуб, а мени је све мука било, тако да оно.... Гледам прије неђељу дана пођох на баскет, која сам мрцина у пм, само ми је остао шут и мека рука...

само ми је остао шут и мека рука...

Ostalo se može vratiti, samo se potrudi, imaš vremena.

rukomet oko godinu dana,karate oko dve i po godine.

Тема је "кацам био мали" ...... "МАЛИ" ...

Е да и ја сам "тренирао" шах као младац, имао меч за титулу мајстора на једном турниру и изгубио :(

m,da,posle trčala godinama,izračunah 18-oro ljudi koje izmenjak za trčanje,svi nekako odustajali.tad i sa tegićima radik.posle nisam imala gde da trčim,pa jogu radila jedno godinu i po.posle tajac.ali,trčala prošle nedelje,radila vežbe,tako da ako se vratim na staro k'o kacam mladac bila biće mišića,pa će opet da me pitaju,je l' ti to treniraš veslanje,OPA!ček,je l' ovo dobro,ili loše...?

Rukomet 11 godina, prestao zbog fakulteta..

Ostalo se može vratiti, samo se potrudi, imaš vremena.

Ма требало би ић' на термине сваке 2-3 дана, а ја не могу трчат' за играчима да их сакупљам, црно ми то у пм :)

Срно, рекреативно трчање и јога нису спорт..оно, врати се у кухињу. :)