Prijava

iluzijo,trčanje je veoma dobar trening, probaj nekad kad ti daljinac nije u dupetu :3

Ххаха, Срна тренирала тренинг лол

pa kad odeš na basket to je isto trening, ili je iluzija?
navela sam sportske aktivnosti kojima sam se bavila.
bavi se sportom decxko, nemoj da se kiselo smeješ, to poružnjuje :(

Срно, појента је који си спорт тренирала каци била мала, жено! Ја знам да ви копитари волите трчкање али то није спорт :)

Fudbal oko 15 godina, veliki poznavaoc beton liga, jednostavno kad nas stave na neki teren koji je iole ravan i lep nisam znao da stojim. To je za curice i manekene, prave muškarčine igraju fudbal na terenima po kojima je rizično da se igra!!!

Kik boks - tajlandski boks i ostale variacije koje su manje više isti kurac nekih 5 godina sve ukupno. Tu sam imao isto jako zapaženu ulogu.
Prva borba mi je bila na nekoj reviji i moj protivnik je morao da otkaže meč pa su mi ponudili da uleti neki lokalni bokser od 65kg umesto njega (znači lakši od mene cca 15kg) i ja naravno pristanem i napravim najveću grešku u životu. Em što su tad došli da me gledaju svi moji od kuće + neki naši kućni prijatelji + devojka koju sam tad tek smuvao bila došla sa nekim prepičkama drugaricama.
Još mi ćale onako mangupski reko kad sam se pripremao da uđem u ring ''Sine učio sam te da slabije od sebe ne povređuješ, tuci se samo sjednom rukom hehe'' i to kaže tako da ga svi čuju...A jao, kad je mali počo da udara...nije prošlo 10 sekundi već me oborio dole....izvučem se nekako prvu i drugu rundu sa dobrim batinama i u trećoj TRASHHHHH....nogom mi je demolirao facu, izbio mi par zuba, i dan danas mi kec nije sređen, nos polomljen, krvi na sve strane...zaplako sam od muke bio, a ćale naravno kaže ''ma to mu suze idu nekontrolisano jer ga je nakurvaka udario u nos''

pa, dete mu gumeno iluzijo, to za trčanje i jogu je bijo dodatak, sve sporcke aktivnosti kojima sam se bavila, post pre toga, lepo piše, trenirala sam rukomet i karate.

Дете му гумено лол, ма опуштено, спавао сам цео дан па ми сад досадно, рекох да неког увучем мало у трол 3:)

ne spemujte više.
a "trol" je presmiješan, ha-ha.

ја сам трениро кошарку и одбојку... штета што одма нисам на неку борилачку вештину, сад би се боријо у Сајтами у Токију :Д

Кад сам био мали тренирао сам моделарство. Правили смо авионе и змајеве, много нам је било лепо.

лоло мора да и даље вучеш трауме из детињства

стрељаштво

Kik boks - tajlandski boks i ostale variacije koje su manje više isti kurac nekih 5 godina sve ukupno. Tu sam imao isto jako zapaženu ulogu.
Prva borba mi je bila na nekoj reviji i moj protivnik je morao da otkaže meč pa su mi ponudili da uleti neki lokalni bokser od 65kg umesto njega (znači lakši od mene cca 15kg) i ja naravno pristanem i napravim najveću grešku u životu. Em što su tad došli da me gledaju svi moji od kuće + neki naši kućni prijatelji + devojka koju sam tad tek smuvao bila došla sa nekim prepičkama drugaricama.
Još mi ćale onako mangupski reko kad sam se pripremao da uđem u ring ''Sine učio sam te da slabije od sebe ne povređuješ, tuci se samo sjednom rukom hehe'' i to kaže tako da ga svi čuju...A jao, kad je mali počo da udara...nije prošlo 10 sekundi već me oborio dole....izvučem se nekako prvu i drugu rundu sa dobrim batinama i u trećoj TRASHHHHH....nogom mi je demolirao facu, izbio mi par zuba, i dan danas mi kec nije sređen, nos polomljen, krvi na sve strane...zaplako sam od muke bio, a ćale naravno kaže ''ma to mu suze idu nekontrolisano jer ga je nakurvaka udario u nos''

Priča kakvu sam priželjkivao. Fala što si se otvorio, tebra:)

стрељаштво

Jel poznaješ možda Zoranu Arunović, koja nam se ovih dana veselo osmehuje sa reklama u Maxi-ju? Jebe streljaštvo, samo nikako ne kontam koji će ti kurac trener u njemu! Šta uopšte može da ti kaže? ''Ciljaj preciznije, šampione''?!

Šta uopšte može da ti kaže? ''Ciljaj preciznije, šampione''?!

лололололо реално!
Можда објашњава вештину споријег дисања и правилног држања пушке. И вероватно даје савете о исхрани, и како повећати ниво тохлирона у крви..

ниво тохлирона у крви..

ŠKK?!

ŠKK?!

И ја сам тако реаговао кад сам видео шта сам написао.

Ja jednom puc'o iz tog profi pištolja, mnogo je zajebana rabota. Kapiram zašto imaju sve one kurce na glavi, ljudski am i tako tu opremu. Mnoooogo je teško držati mirnu ruku...Ili sam ja bio zakačio nešto :)

Чек, Стерија, ти младежи ти сметали само за фудбал, за кошарку не?

Jok, to sam serdio bio sa mladežima. Sećam se da sam se jebavao po domu zdravlja mesecima, nesto mi mazali, dal beše jod ili nešto drugo, al znam da je peklo u pičku materinu. Posle me mrzelo da se vraćam, i onda u prvom osnovne drug me pitao da treninram basket i ja došao tamo i ostalo je istorija.

тренирао веслање у шестом и седмом разреду, сад сам коњ на првој години факса и богами крећем поново од јуна :D