Prijava

Ал добро, овај је бар бивши четник.

Због тога ми је и милији од оног манекена.

Ako (kad) Tadić, Dačić and co. formiraju vladu imaćemo jednog predsednika za sprdnju. Jedino što Nikolić može dobro da donese jeste dobro njemu, njegovoj porodici i užem krugu ''prijatelja''. Uloga presdednika države je reprezentativnog karaktera. Da se razumemo, Tadić je dobrano izlazio van ustavom propisanih ovlašćenja. Nikolić neće imati budžetsku kasu da njome postiže uspeh a vojsku koju bi mogao da kontroliše sve i da hoće ne može, bez Obame, Merkelove... Dakle sve u svemu ovu pobedu Tome (kao što mi volimo da tepamo našim prvoborcima) vidim kao Tadićevo ''Evo Tomo, igraj se i ti malo vlasti, ali ne može sa nama, mi ostajemo u ovom parku a ti iš na bunjište, sam.''

Ал добро, овај је бар бивши четник.

Због тога ми је и милији од оног манекена.

И сад ваљда можемо да будемо задрти националисти на миру? А?

More kakav Toma, ja ću da ve karam ako mi u roku od odmasadodma ne zalepite koji splu na definiciju od jutros ... I da ne bi bilo zabune, nije mi Loksi ishakovao nalog ... :)

Čim je Srbija sebe uvukla u situaciju da bira između dvije izdajice - nema se o čemu više pričati.

čestitajmo čoveku što se napokon zaposlio... evo samo u kadrovsku da odneseeeee

:mnogo spema u najavi:

Campi, nemoj da dolazis, oce da te kolju!

ja realno mislim da smo sad najebali....

al kad malo bolje razmislim najebavamo vec ihajhaj koliko godina....

Била сам УВЕРЕНА да ће Тадић да га покоси, ово ми нејасно, мада, свеједно је.

Пукли смо свакако, али би ми било некако забавније да праве гробар и прасенце, ето, баш забавније, ништа више.
Кад су сви понуђени одговори исти, само под другим редним бројем.

pametan ovaj Maric...

Saljem poruku onima koji su mogli da glasaju, a nisu.

Jebite se.

И сад ваљда можемо да будемо задрти националисти на миру? А?

Јашта. Да пустимо браде , пијемо шљивовицу , слушамо Жарета и Гоција и глођемо печење , уз овог европског манекена смо већ почели да пијемо те неке кока коле , те да једемо неке пице и помфрите , те да фино миришемо , те да слушамо неки хаус. Ко да нисмо Срби јеботе.

Saljem poruku onima koji su mogli da glasaju, a nisu.

Jebite se.

А какву поруку би им посало да је побиједио Тадић ?

Неописиво ми је драго што је изгубио Тадић.
Неописиво ми је мрско што је победио Николић.
Неописиво ћу да одем одавде.

Не знам што се сви сада чуде. После сваке велике економске кризе, па колико год да је либералан или левичарски народ, долази до јачања тврђих, конзервативнијих и десничарских опција. Мени је право чудо да су напредњаци испушили на парламентарним, баш из ових разлога.

Да пустимо браде

Ja se nisam brijao od proslog petka jer sam predosetio rezultate izbora.

E, pa, sretno nam bilo sa novom vlasti. :)

Mancester, oni koji su mogli da glasaju, glasali su...

oni koji nisu hteli da glasaju, nisu glasali...

i otkud znas da bi glasali za Tadica...

I nema veze sto je predsednik funkcija reprezentativnog karaktera, Toma svakako nije reprezentativan.

Toma diplomirao i odmah našao zaposlenje. To je za pohvalu, fale nam takvi preduzimljivi ljudi. Obično se na posao čeka godinama.