Prijava

Mancester, oni koji su mogli da glasaju, glasali su...

oni koji nisu hteli da glasaju, nisu glasali...

i otkud znas da bi glasali za Tadica...

И ја сам намјеравао да му се покењам на пост , ал' нисам тако добар ко Јавио.

Mancester, oni koji su mogli da glasaju, glasali su...

oni koji nisu hteli da glasaju, nisu glasali...

i otkud znas da bi glasali za Tadica...

Cinjenica je da Toma ima disciplinovanije glasace i da je njemu bas odgovarala ova niska izlaznost. Siguran sam da su svi koji su u prvom krugu glasali za Tomu ponovo glasali za njega, a da je Tadic tu izgubio dosta glasova.

Valdemar je pobedio....:)

E pa birali ste sad vam ostaje da trpite. Bolje da ste ovog ostavili on je krao 8 godina, nakr'o je se valjda, a ovaj gladan došao, ima da napravi Albaniju od Srbije.

Valdemar

Toma diplomirao i odmah našao zaposlenje. To je za pohvalu, fale nam takvi preduzimljivi ljudi. Obično se na posao čeka godinama.

Боље би Тома прошао да је виша изласност, јер да ми је неко прислонио цев на слепоочницу, Тому бих. А нисам гласала. Многи тако.

Аахаххаахах, Валдемаре!

А какву поруку би им посало да је побиједио Тадић ?

oni koji su glasali za Tomu opet su glasali a oni koji su glasali za Tadica nisu opet glasali...

Isto tako su i Kostunicini glasovi presli na Tomu dok Tadic ocigledno nije dobio podrsku od Cedinih i ostalih. Tako da je Tomina pobeda sa ovako niskom izlaznoscu bila neizbezna.

Недостајаће ми псовање матере Тадићевске и жуте мод тиму од стране ботова

Mancester, al ti je logika..

oni koji su glasali za Tomu opet su glasali a oni koji su glasali za Tadica nisu opet glasali...

veze nema, ali i da jeste tako jel im neko branio?

Valdemar

Toma diplomirao i odmah našao zaposlenje. To je za pohvalu, fale nam takvi preduzimljivi ljudi. Obično se na posao čeka godinama.

Зајебите Тадића и Тому , Валдемара за предсједника !!2113

Valdemare, svaka čast za komentar, ništa bolje skoro nisam pročitala!

Nemojte vi mene sad pogresno da shvatite, da sam ja neki protadicevac, ali prosto bih moj glas okarakterisao kao glas protiv Tome, a ne za Tadica. Sa druge strane ja sam maloletan i fali mi jos godinu dana za to glasanje pa mozda i lupam gluposti.

ManUtdOwn18

Saljem poruku onima koji su mogli da glasaju, a nisu.

Jebite se.

Kamo puste sreće da naiđe nešto za priplod... :)
E 3,02 % ne važećih glasova! Ili smo retardiran narod ili je nekim klincima do jaja da se slikaju sa glasačkim (nevažećim) listićem, kao da im je poslednji u životu. Imam poruku za one koji čuju a ne vide: ''Una servaza porfavor!''. :)

Занимљиво да је успео да победи на председничким, а издува на парламентарним иако је Тадић на овим имао подршку већег броја странака које су издувале у првом кругу.
Да не спомињем прогнозе агенција.

ma sta vi misdlite, koga ce Toma za premijera?

meni mirise da ce opet izbori...

dal ce bude u kladionici u ponudi "ponovni izbori"?

da stavim neke ozbiljne pare, uzeo sam danas 14 iljada...rad 1, vojvodina 2plus prvo i hajduk kula 1uz 3 plus...

Занимљиво да је успео да победи на председничким, а издува на парламентарним иако је Тадић на овим имао подршку већег броја странака које су издувале у првом кругу.

Gm, to je zbog:

On je znao da će pobediti u drugom krugu ako kaže da su izbori pokradeni jer naš narod veruje onom koji kaže da je nešto ukradeno bez obzira to što je dokazano da nije tako.

Po nekom mome razmisljanju, nece nam toliko dobro biti koliko su oni koji su glasali mislili.
Posto ce koalicija okupljenja oko demokrata da napravi vladu i da ima skupstinsku vecinu i na republickom i na pokrajinskom nivou a naprednjak biti predsednik onda ce tu biti prepucavanja.
Toma ce kad zagusti da se izvlaci kako on nista ne moze jer je samo predsednik a demokrate drze vecinu, bez obzira sto je isto tako kenjao pre izbora kako je tadija za sve kriv a onda ce, nedugo zatim, demokrate da mu zavuku ladan kurac do bubrega tako sto ce namerno da se potrude da naprave jos vece sranje za koje ce narod tupavi da krivi nikolica i ako sve bude u dozvoljenim granicama, nikolic gubi sledece izbore a neoladjene glave naroda od besa prema demokratama nece glasati za njih nego za socijaliste.
U svakom slucaju, polako i sigurno nam se socijalisti vracaju na vlast a demokrate ce se odrzati kao koalicioni partneri socijalista dok ce naprednjaci verovatno da zaglave rame uz rame sa bivsim partijskim kolegama na dnu.
Ceda ce da se vozdigne i za nekih 10god ima da se docepa vlasti jer jos samo on nije bio na vlasti. Dveri ce im verovatno biti glavni konkurenti u to vreme.
U svakom slucaju, u narednih 10 godina, naprednjaci i demokrate zajedno tonu nepovratno u jamu odakle ce za nekih 20 da se vozdignu kao koalicija i jedva da dobiju vlast.

Moje neko predvidjanje.
Nadam se da necu biti u pravu.

E sad da manem to!
Zanima me, hoce li nikolic sada posto je dosao na vlast da ispuni ono obecanje oko otpustanja tijanica?

(nemojte misliti da sam nepismen jer neki ljudi ne zasluzuju da im ime ili prezime pisem velikim slovom)

A šta ako je izlaznost ispod 50% ima li to kakve veze

Недостајаће ми псовање матере Тадићевске и жуте мод тиму од стране ботова

Ček godinu dana od istih tih botova ćeš čuti slične komentare za tomicu lolo
Blam me što živim u državi u kojoj je predsednik duduk poput tome al jebiga možda je ovako i bolje(ne u smislu da ćemo bolje živeti nego očekujem da na sledećim izborima konačno dođe neko nov na političku scenu).Cenim da tomica formira vladu.

Да не спомињем прогнозе агенција.

... i još merodavnije - kladionica (Tadić 1,2 - Nikolić 3,9)