Prijava

nema Djordje...samo kod nas i u jos par banana drzava nema...

VUCIC PREMIJER!

u jebem ti...

evo javili na rts da je Tijanic dobijo optkaz...

Sad pročitah negde da je Nikolić izjavio da sad nije član nijedne stranke i da će sarađivati sa svima. Šta, sad kao nije više u SNS-u?

Gm, to je zbog:
On je znao da će pobediti u drugom krugu ako kaže da su izbori pokradeni jer naš narod veruje onom koji kaže da je nešto ukradeno bez obzira to što je dokazano da nije tako.

То му је више био аутогол. Као и седење на стиропору, као и штрајк глађом, као и дипломирање... Талентован је у тој области. Може опуштено у фудбалску репрезентацију.

Ček godinu dana od istih tih botova ćeš čuti slične komentare za tomicu lolo

Већ ми се јавља
АДМИНИ ЈЕБЕМ ВАМ МАТЕР НИКОЛИЋЕВСКУ НАПРЕДЊАЧКУ ПОЦЕПАЛИ СТЕ РАДИКАЛЕ К'О БУГАР НЕРОТКИЊУ УА УПРАВА

Nezaboravka, reko da ce da otkaz i da ce da bude predsednik svih gradjana,...

kako su ti cimerke, kad smo kod toga?

То је рекао. Искењао неке моралне глуости. Оће л' Вучко то да се пусти са ланца и бидне први међ опозиционарима? (ако демократе формирају владу)

Pa znam da je rek'o da neće da bude više predsednik stranke, ali sad ispada da nije više ni član...
Sve bivše su dobro, očekujem novu :)

Nemojte vi mene sad pogresno da shvatite, da sam ja neki protadicevac, ali prosto bih moj glas okarakterisao kao glas protiv Tome, a ne za Tadica.

Au, kakva je ovo mozgalica. A ja nisam izašla da ne bih glasala za Tomu. I opet bih tako. Jedina ispravna odluka je bila da ne glasam jer nisam verovala sebi da bih glasala za Tadića. Uvrnuto, ali kako drugačije ako hoću da se prilagodim realnosti. Nema veze, oni umeju lepo sada da se raduju uz pucnjavu i prasence, a ja umem biti srećna zbog tuđe sreće. Živ nam bio Tomo Srbine! Aaaaaaaa

Брате, испаде да нико није хтео да Тома победи а сви гласали за њега? Шкк?

ja sam glasao za Tomu iz prostog razloga da bi ovi ukapirali da su se zajebali...

Брате, испаде да нико није хтео да Тома победи а сви гласали за њега? Шкк?

Nešto mi ovo poznato jebote :)

Ja sam izgleda jedini glasao za Tomu zato što sam stvarno hteo da pobedi...

ajmo sad, sta ce biti...koga ce za premijera, oce li ga prihvatiti, oce izbori opet...

predsednik predlaze mandatara i vladu....

sta ce biti, ima li neko neko misljenje o tome?

jesam rekla, lepo sam rekla! a meni govorili "mislis? ma jok, nema šanse" e pa lepo sam rekla!

zar je bitno ko je precednik, ionako sve konce vuku brisel i vašington, ko bre nas šta pita... biće nam isto ko dosad, sirotinja će biti sirotinja, a bogataši još bogatiji. trt mrt...

jest Lamajic, al postavlja se pitanje mandatara...

mislim da smo najebali, i ovo malo para sto je ostalo ima da sjebu na ponovne izbore...

Moj komšija je jedan čudan lik, pred izbore njega politika ne zanima. Nakon (svakih) izbora puca se, slavi se! Šta? Pa pobeda na izborima! Pobedio Sloba - slavio! Pobedio Đinđić - slavio! Pobedio Vojo - slavio! Pobedio Boris - slavio! Pobedio Toma - slavio! E sad da li je to normalno ili ne nije moje da sudim ali kapiram da on to kapira kao da je pobedila reprezentacija...
Šta još ne kapiram. Ove na ulici, što slave pobedu stranke! I sad neko će mi reći da oni ne slave svoju ličnu pobedu jer kao članovi pobedničke stranke očekuju materijalnu satisfakciju u vidu radnog mesta ili šta već...
Šta sam onda ja gubitnik jer nisam član partije?

ajmo sad, sta ce biti...koga ce za premijera, oce li ga prihvatiti, oce izbori opet...

predsednik predlaze mandatara i vladu....

Председник по изборима обавља разговоре са свим странкама које су прошле цензус, и у фазону пита их, "мош те ви да обезбедите већину у парламенту?", ако они кажу може, онда он нема право да их задржава у томе. Тако да мислим да остаје иста гарнитура што се тиче владе. Мада би била фора да иду СНС и ДС у владу из више разлога, али то се никад неће десити, јер није у питању интерес земље него појединаца.

On je znao da će pobediti u drugom krugu ako kaže da su izbori pokradeni jer naš narod veruje onom koji kaže da je nešto ukradeno bez obzira to što je dokazano da nije tako.

Samo da kažem da sam ovaj post odštampao i israo sva moguća govna iz sebe na njega.
Šta je dokazano, ko je dokazao? Tadić?