Prijava

@Шерлокe, definitivno pogresan pristup.
iznio si stav kako je sve to sranje i nazvao si curu degenerikom.

da si je prvo pustio da objasni sta je htjela reci, mozda bi ovo i licilo na nesto,
ovako je samo prosto vrijedjanje.

da si prvo pustio curu da objasni sta je htjela reci, mozda bi ovo i licilo na nesto, ovako je samo prosto vrijedjanje.

Drugim rečima - nećeš jebati.

Što mene citiraš u ovom kontekstu, pobogu? Nisam joj ja ništa rekao osim kritike performansa..

Mrzelo me da prekucavam tu tezu svojim rečima. :) Interesovao me razlog napada, a ne sam napad. To da li neko nekog gađa paradajzom, vređa, ili samo ode, nije bitno. :) To što si ti napisao samo mi je delovao kao jedan od uzroka, jer ja shvatam da je neka forma prevaziđena u nekim umetničkim krugovima, ali izgleda da nije i kod konzumenata, ili samih slučajnih učesnika nekog performansa. Ima ljudi kod kojih izaziva šok to što je baš gola, ali ne bih više o tom delu, zaista je smorio. :)

Nego, postavite još neki performans. Da vidimo dalje tu "kreativnost" u negodovanju, i po koje objašnjenje čemu to služi, i zašto neko nema pokriće da bude neshvaćen. Zabavno je. :)

Ne znam koliko ce se ovo svideti srpskom narodu,po mom misljenju,vise njih ce pljuvati ovo,nazalost! Mada ce se Jelenin novi album daleko cuti i doziveti ogroman uspeh,u to sam siguran!

Od svih ovih grand-show-pevaljki Karleusa ima mozda i najvise stila i cak nekad ima neceg zanimljivog u njenim performansima. Nekad.

Ne pljujem po Karleuši jer je ona liga za sebe, poremećen stvor. Ali od ovog spota mi je zaista pripala muka.

Men' se sviđa. Jeste čudno ali ima neku poruku, jebem li je.

Na stranu ono MIK MIK MIKROFON, JER ZAMISLIĆU DA JAEAOOOOON kroz nos i autotjun......

Da, pogledajte de Sagazana i one njegove performanse kad slaže face.... Jezivo.

http://www.youtube.com/watch?v=6gYBXRwsDjY

Sad sam bas pogledao. Cudno, ali jako zanimljivo, voleo bih da vidim tako nesto uzivo.

Ја сам уметник и јебе ми се за паре.

Најбоља ствар компелтне филозофије је што свака лобања може инстантно да постане "умјетник" или умјетник односно умјетнички критичар. Вукајлишка критичарска енклава ОБЈАШЊАВА умјетности. Хајде ако вас не мрзи надовежите се на апстрактни експресионизам односно на умјестност која ни нашта не личи. :) ШТА је концепт, а КО је умјетност? Са рођењем концепта, укинуте су све рестрикције на артистичке журнале и умове. Оно што сам желио да поручим јесте, што се тиче умјетности, ту ама баш ништа не разумијем.

И, овај лик горе што залази у стадијуме метармофозе је безвезе.

Odgovorna majka svom detetu neće prekriti oči već će ga pustiti da uživa u prizoru.

Ја сам с мајком гледао "Широм затворних очију" ко клинац јеботе! :Д

Blaguš tebe, ja sam iz stvari koje sam gledao kao klinja samo uvrteo sebi u glavu da jedna žena opušteno stiže da kuva, pere i pegla sedmorici rudara pa sad imam mnogo nerealna očekivanja.

Evo jedan performans koji ispituje snage i mogućnosti ženskog tela bez suvišne golotinje. Ekstremna forma koja ne uključuje samopovređivanje i ostale tipične početničke greške. Mislim, radila je ona ovaj performans i gola, da se razumemo, ali u funkciji prostora i koncepta festivala.

http://www.youtube.com/watch?v=zPNLVy4aGPU

АХАХАХАХАХАХАХАХАХА!!!! Значи не верујем. Ако је ово уметност, па ја сам Никола Тесла. ЛОЛ! Знаш какав сам био уметник док сам цепо дрва пре једно 3 недеље. У исто време када сам преиспитивао снагу и могућност сечива и дрвета, а био сам полунаг. Брате мили...
БАХАХАХАХАХАХААААААА!

bravo za tebe, evo divim ti se...

ali u funkciji prostora i koncepta festivala

Plemeniti ciljevi. Al da se ne lažemo valjana snajka, deluje kao da može da potegne.

Evo jedan performans koji ispituje snage i mogućnosti ženskog tela bez suvišne golotinje. Ekstremna forma koja ne uključuje samopovređivanje i ostale tipične početničke greške. Mislim, ovaj performans nije radila gola, da se razumemo, ali u funkciji prostora i koncepta festivala.

http://www.youtube.com/watch?v=zAz3FiOgPpA&feature=related

EDIT: Kako sam ja skapirao, sve je umetnost ako to radiš sa namerom da stvoriš umetnost pa ma kakav to šit bio?