Prijava

A Luli neće da kaže koga bi ona spasila... Sad će da kaže Kaizena xD

Наркомани су без везе .Или бих овог хомосексуалца оставио на броду.ИПАК!

Šta je sa vas ljudi pa pročitajte opvu defku i nećete više želeti da ostavite homoseksualca
http://vukajlija.com/pederi/259881

Reklame su na EPP temi. :)

Pošto žene i decu moramo spasiti, ostavićemo ovog dvadesetogodišnjaka jer je najmlađi, verovatno fizički najspremniji i ima veće šanse od drugih da se održi u vodi dok ne dođe pomoć. Nebitno što je gej.

Рекламе су на Пинк-у

Pa nije toliko reklama koliko je ukazivanje na grešku njihovog razmišljana :D

Dobra ti defka, ali ja sam objasnio zašto bih ostavio baš njega.

Ja bih ostavio slepog afro amerikanca ali bi mu pre toga rekao da je u čamcu na bezbednnom slep je šta on zna gde se nalazi

Zezo OBJASNIO si xD

Što me kopiras Dule...

Dusane, haha! Mogu da zamislim crnju na brodu samog: Guys what's happening? I can feel water... Guys???!!!

hahaha tek sad videh tvoj post dobro onda staricu od 70 godina oni su senilni ni ona neće znati gde se nalazi

Ја бих оставио попа, па нек му је бог у помоћ.

Ја бих их све оставио.

Tačnije Zezo išlo bi vako:
Yo what the fuck's happening? Hey niggaz I'm talking to you! Niggaz? NIGGAAAAZ?!!!

Kontam da je JTU mislio da je onaj koji odlučuje kapetan. A po nekom nepisanom pravilu koje sam čuo kapetan uvek ostaje uz svoj brod.

Ja bih izbacio staricu. Naživela se, uradila je šta je mogla za ovaj svet, a i vreme bi joj bilo za koju godinu. Razmišljao sam i o devojčici sa sidom, ali sam kontao da bih nju ipak spasio, jer koliko napreduje medicina mogao bi se uskoro naći lek za tu boljku.

Da te čuje Eva Ras... ;)

У ствари повео бих само ову што има децу, остали ми делују као олош.

Мислим, ево на пример ова мала сидашица. Јеботе, 5 година има а већ се јебе! И то без куртона. Можда се чак и тетовирала. Олош бре... Мрште то од мене!