Prijava

Koliko znam, deca roditelja koji imaju sidu se rađaju sa sidom.

Ма не сери? :)

хХАХАХАААХХА

Šanse da će dete imati sidu, ako je ima trudnica, su 25% odnosno svako 4. dete dobije to crno nasledstvo. Malo ste se izleteli sa ovim hahanjem.

Koliko znam, deca roditelja koji imaju sidu se rađaju sa sidom.

objsanijo

Ma da, Poserdžija, veća je verovatnoća da se mala kara sa 5 godina. Hahaha!

Sti tupav ili se zajebavaš?

Kolika god da je verovatnoća, mala ima sidu jer joj keva ima sidu, to je činjenica. Nije je dobila jer se kara ili drogira sa 5 godina. I napiši to sa pravog profila, baš si hrabar kad troluješ i vređaš sa duplog! I da, glupost je kao i sida neizlečiva zato za tebe nema leka.

Ne mora da ima sidu, jesi pročitao moj prvi post?

Evo kopiraću: Šanse da će dete imati sidu, ako je ima trudnica, su 25% odnosno svako 4. dete dobije to crno nasledstvo.

To je činjenica, medicinska. I nisam dupli.

Jebote, klikni na prvu stranu, prvi post! U pitanju je petogodišnja HIV-pozitivna devojčica, znaš li ti uopšte o čemu mi pričamo? Na koju ti zdravu malu devojčicu misliš ne znam, ali znam da pedofilija nije dozvoljena na ovom sajtu.

Poserdzija, sto se kacis sa osmogodisnjacima po forumu?

Što Džeri nije na brodu, tad bih bio siguran koga bih ostavio ;)

Ja govorim o ovome:

Koliko znam, deca roditelja koji imaju sidu se rađaju sa sidom.

Nisam čitao ništa sem ove strane i odreagovao sam zato što ste ismevali dečka, a niste u pravu.

Nismo ga ismevali, Jogurt je bio sarkastičan, a Mentalac je mislio da je ozbiljan, kad moram sve da ti crtam. Pročitaj onda temu, da vidiš o čemu se radi, nema smisla da spemuješ i vređaš.

Vi ste svi mislili da je tačno ovo što je "Mentalac" napisao, a ja sam vam napisao da nije. U tome je stvar.
A u daljoj raspravi si ti nastavio da pričaš o toj devojčici, o određenom slučaju a ja uopšteno. Tu smo se zajebali. Nadam se da će neko da te kazni za ono vređanje, aj zdravo...

Ajde nam lepo reci. čiji si ti dupli?