Prijava

I da garantuju bezbednost ljudi na Prajdu LOL!
Ajmo Evropejci, pokažite i dokažite se!

Искрено се надам да неће бити већи европејци од европејаца.

Tomi je sad Dinkić dobar, a juče je prelepio Beograd sa plakatima na kojima piše da je Dinkić lopov. Čovek je nepredvidljiv i neuračunljiv. Emigriram.

динкић је обрнуо игрицу више пута

Vlada SNS-SPS-URS

do jaja

Dačić Premijer?

do jaja

Колко смо ми сјебана нација.

Koliko ja znam još uvek je više država koje nisu priznale Kosovo.A na Srbiju će se još više vršiti pritisak da popusti ko god da je na vlasti ne bi trebalo da prođe mnogo pre nego što bude Kosovo il Jevropa.A onda cenim da šta god mi odabrali gubimo ga.
Što se tiče Mlađe on je posebna priča lolo

Meni do jaja što neki ljudi misle i što su glasali za njega da će Nikolić da sačuva Kosovo, uslovno rečeno sačuva, pošto je davno izgubljeno, jel te. I što misle da neće biti stranačkog zapošljavanja, jel te.
I što nećemo da žurimo u Evropu ko oni žuti bez da nas uslovljavaju više, ne žurimo nikud, jevropa neće da pobegne lolo.
i što će da se iskoreni korupcija i kriminal do koske, jel te.
A tek ekonomija? Pičkin dim za stručnjake poput majstora Dinkića i OBRAZOVNOG kadra SNS-SPS, ili ko već će da bude zadužen za to.
ALO BRE?! DINKIĆ JAVNO PRIZNAO DA JE SLAGAO ZA ONE AKCIJE JEBOIHJA;JAVNO;SAMO DA SKUPI GLASOVE BRE!
TOMA PROMENIO I DLAKU I ĆUD;KAKAV JE TO ČOVEK BRE?
DAČIĆ?? E to vam je deco, posebna priča, što bi rekla ona baka iz MOJE TELO I JA

Zanimljivo je da je crno-crvena vlast bila i onda.

U svakom slucaju moja predvidjanja se obistinjuju i mislim da ce ovo biti veoma kvalitetna vlada.

Moje mišljenje je da me bole kurci :D

Meni nešto nije jasno kako neko može da ovde očekuje neke promene i pomak. Na bolje, to jest. Ista ekipica u krug. Sve je stvar dogovora, jebeš i glasove i glasače, a zakon je više kao neka smernica, uputstvo.
Dakle: kako je neko uopšte očekivao bilo šta? Pa SNS je protivustavno bila u parlamentu u prethodnom sazivu (nisu učestvovali na prethodnim izborima, a bili su u parlamentu) i nikome ništa. A ko im je to omogućio? Isti ti koji se sada vraćaju u vladu. U stvari, ne vraćaju se, samo zamene možda po neku fotelju, onako, rokiraju se. Sve lepo isplanirano i odigrano.
Ljudi, pukli smo k'o zvečka, ali to odbijamo da prihvatimo.

Сад је и званично, Председник Николић дао мандат Дачићу за састављање владе.

дао мандат Дачићу за састављање владе

Eh, da ga sad vidi Sloba!

a sad je odlična prilika da vas podsetim :)

Ја и Ђани од два брата деца.

ахахахахахахахахахахах :Д Болес'!

Елем, овај Дачић колико ја памтим у последње 2 године, можда је дао до 3 интервјуа онако, трезан, све остало је био пијан к'о камен.
А тек кад буде премијер и кад буде правио оргије и баханалије за госте из иностранства, има бре да се постиде људи кад виде кол'ко може да попије.
А онда ће да доведе Путина и Обаму у исто време и да им пева Миљацку.

kad malo duže gledaš tu fotku počne da ti se priviđa kako se pomera prema tebi... brrrrrr...

Ja se ponad'o bar štrkljavi Žare da će da litne, a ono, izgleda, kurčina!