Prijava

on je besmrtan, opevan u mojim posterima i definicijama....

Opet će brat lacoste da dobija dž reklamu, halidu će pesma biti promovisana a raščupane glave i nosevi crveni od alkohola će opet sevati sa tv ekrana.

moje mišljenje je ovako, svako je bolji od od vlade u kojoj je čeda MVP i time ima prilike da pljuje sve srpsko šta stigne po cijelom svijetu, ili da premijer bude onaj beskičmenjak tadić koji svojim lažima i braću grim može da posrami.

Једини који је испао иоле коректан али исто тако и глуп је Чеда. Отеро је у курац све јер су и показали да су лопине жељне власти по сваку цену!

Једини који је испао иоле коректан али исто тако и глуп је Чеда. Отеро је у курац све јер су и показали да су лопине жељне власти по сваку цену!

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

Отеро је у курац све јер су и показали да су лопине жељне власти по сваку цену!

Brat lažov. Da je on kojim slučajem dobio vlast, pitanje je da li ne bi radio isto što i ovi. Sve je to isti kurac
P:S: Možda ne bi bilo loše preimenovati temu u "Koliko je loše?"
EDIT: Sklonih jutjub link, ne znam kako ću biti shvaćen :)

Једини који је испао иоле коректан али исто тако и глуп је Чеда. Отеро је у курац све јер су и показали да су лопине жељне власти по сваку цену!

Ма и Чеда би врло радо у власт, него му не дају.
Чедо, неш министровати!

Иначе, он је прошао овако, а мало је фалило да и напрдњаци прођу исто...

http://vukajlija.com/reakcije/4886

Čeda bi pojeo svoje levo jaje za ministgarsku fotelju...

radije bi vidjeo muftiju u kabinetu vlade nego čedu.

Bruce

Čeda bi pojeo svoje levo jaje za ministgarsku fotelju...

Потпис.

Čeda bi pojeo svoje levo jaje za ministgarsku fotelju...

+1

Svi seru oko Dinkića i Tome kako su se pljuvali ali niko ne primećuje da su to isto radili i Dačić i Tadić pa su posle izbora prdeli u istu tikvu sve dok ista nije pukla. A što se tiče vlade ne boj te se gore bit' ne može.

Neko reče da je više država koje nisu priznale Kosovo, ali to su nebitne države trećeg sveta (većinom), koje ne znaju ni gde je Evropa, a kamoli Srbija.
Dalje, priznao ti ili ne, činjenica je da neki tamo Bajram Redžepi ne da tvom "ministru za srce Srbije" da kroči na svoj resor ministrovanja. Da ne pominjem predsednika i premijera koji ni ne pomišljaju da idu dole jer znaju da im terorista i srBskih glava sekač, Hašim Tači, neće dati da dođu na srBsku teritoriju, našu svetinju i tako dalje.
To je činjenica. Sad je pitanje da li želiš da pomogneš Srbima dole tako što ćeš biti u dobrim odnosima sa Kforom i Kps-om ili ćeš doći iz centralne Srbije, napasti ih, a posle pobeći i ostaviti dole naše Kosovce da najebu. Ne možeš ko čovek ni da odeš dole na današnji dan jer će neki retardirani klnci gađati kamenjem kosovsku policiju koja će ti potom jebati majku.
Da se vratimo na Ivicu, čovek je ostvario srpski san, da ne kažem američki. Mali debeljko ošao iz selendre u BG, završio fax sa desetkom kao student generacije, oženio PREPIČKU, dobio sa njom decu, hrani se na državnoj sisi već 20 godina i sada će još biti premijer.
Ivica, madafakaaa!

ne možemo mi njima spriječiti tu njihovu "nezavisnost" ali možemo da im nju pošteno zagorčamo, tako što ih blokiramo i sabotiramo gdje god i kako god stignemo, da ih ne puštamo ni u jednu organizaciju i slično, nisu nebitne sve zemlje koje ih nisu priznali,a nisu ni bitne sve koje jesu priznale, o dobrim odnosima sa divljacima albancima mislim da je naivno pričati.

Čuj divljaci Albanci, kakve predrasude sine, verujem da nikad nisi video Albanca u životu, a kamoli upoznao nekog.

ne možemo mi njima spriječiti tu njihovu "nezavisnost" ali možemo da im nju pošteno zagorčamo, tako što ih blokiramo i sabotiramo gdje god i kako god stignemo, da ih ne puštamo ni u jednu organizaciju i slično, nisu nebitne sve zemlje koje ih nisu priznali,a nisu ni bitne sve koje jesu priznale, o dobrim odnosima sa divljacima albancima mislim da je naivno pričati.

Колико рече да имаш година? Овај пост је толико глуп, да свака реченица тражи по пасус објашњавања како и зашто. Дивљацима Албанцима? Каква је то глупа генерализација, човече?

Čuj divljaci Albanci, kakve predrasude sine, verujem da nikad nisi video Albanca u životu, a kamoli upoznao nekog.

Албанци нису дивљаци, али Шиптари јесу, не сви, само 75% њих.
И на Косову и Метохији не живе Албанци, него Шиптари, јесу исти курац, из исте су земље, али они сами себе зову Шиптари.
Довољно о њима говори то што се међусобно називају Шиптарима, а кад их Срби ослове тако, онда се љуте.

Албанци нису дивљаци, али Шиптари јесу, не сви, само 75% њих.

Нонсенс.

Довољно о њима говори то што се међусобно називају Шиптарима, а кад их Срби ослове тако, онда се љуте.

Ово сам чуо немали број пута, међутим никад доказа видео. Tолико је имбецилна и инфантилна измишљотина да бих вриштао сад, јебено не могу да верујем да постоје људи који могу да поверују у то.

Republic of Albania - Republika e Shqipërisë

Albanian: Shqipëri/Shqipëria

Deco ja ne znam šta vas uče u jebenoj školi... Albanci nazivaju svoju državu Šćiperijom, a sebe Šćiptarima, oni su jebeni Šiptari, ili Albanci, kako hoćeš. Inače Dušan Silni u koga se mi kunemo nije bio vladar srpskog carstva, već carstva Srba, Grka i Arbanasa, ne možeš poništiti narode koji tu odvajkada žive tek tako. Dalje, oni možda imaju od skora državu, ali su na ovim prostorima duže od nas i bili smo ranije u dobrim odnosima, čak su nam se plemići ženili sa njihovim plemkinjama, kao što se i danas ljudi žene Albankama, jer naše Srpkinje rado idu u grad da rade na kiosku, butiku ili plavom mostu, samo da ne rađaju Srpčiće, što sad umesto njih rade Albanke.
Dalje, kada kažeš ti ŠIPTAR to je uvreda, jer mi to koristimo ne "jer se oni tako zovu", već koristimo tu reč kao i Cigan umesto Rom, ne zato što se međusobno tako nazivaju, već jer mislimo da su niža rasa (isto kao i reč "nigga" u SAD).
Nije u redu da sve Albance stavljaš u isti koš, niti sve Srbe. Ja stavljam u isti koš sve zle ljude, Šiptare i Srbe, ratne zločince, silovatelje, kriminalce, radikalne nacistički orjentisane političare. U drugom košu su obični, miroljubivi ljudi, Albanci i Srbi.
Zatim, većina Srba nema pojma da postoje uopšte Albanci katolici, misle da su sve muslimani, ne znaju da među njima ima i pravoslavaca koji su usko povezani sa nama, Srbima. Tako da, za vaše neznanje i transferisanje krivim školu i šatro intelektualce koji vam pišu udžbenike i predaju u školama.