Prijava

Samo ne mogu da volim njih više od sebe. A i žalim, pogotovu Amere.

Sve ok, samo ti "Ameri" su produkt politike moćnika koji vladaju svetom a ne sopstvenih izbora. To je običan, izmučeni svet koji živi, jede, radi i voli isto kao i svi ostali stanovnici ove jebene planete ( dobro - možda ne kao Šveđani :D ). To što su upropašteni i izdegenerisani izgovor za narod/naciju ne čini - bar sa moje strane - da ih mrzim već mislim da u nekim delovima njihove dijagnoze i mi sami možemo da se prepoznamo. Nije stvar da li ti je ili nije jebeno žao, ali potpuno se oglušavati o nešto tako strašno, uz neobjašnjivo prisustvo ksenofobije, pogrešno je i pogrešno je i pogrešno je!

Mudro zboriš Profe!

Nije stvar da li ti je ili nije jebeno žao, ali potpuno se oglušavati o nešto tako strašno, uz neobjašnjivo prisustvo ksenofobije, pogrešno je i pogrešno je i pogrešno je!

Smatram da se, time što sam rekla da mi je žao, nisam oglušila o nešto tako strašno. Od mene trenutno ne mogu više da dobiju , kao ni mi verovatno od njih.

Aman ljudi, čoek je pokreno temu i ajd više da ubijemo skota, može i skrampom!

http://www.youtube.com/watch?v=t4Vj47e022U

Aman ljudi, čoek je pokreno temu i ajd više da ubijemo skota, može i skrampom!

Apelovati da se skrampom ubije Kostić i još ga nazivati skotom, može da ti prouzrokuje trajne posledice.

Šta se desi kad se čoek ne izrazi onako kako je mislio. Ovog iz Aurore dubijemo. Eto to sam mislio. De ću dubijem moderatora, on nije ni amerikanac

главни, стварно али стварно батали позивање на крампонање и ино злостављање овог злотвора.
немој да падају катанци. и ћускије. :)

Najozbiljnije se izvinjavam. Nakana mi je bila da malo začinim temu. Glavni out

sta cete mi reci ako znam jednog lika koji kuci drzi svesku sa ovakim koricama?
http://images.wikia.com/deathnote/images/d/d7/Death_Note.jpg
a lik je ono, nekad normalan, nekad ima tikove

Sose, ima toga koliko 'oćeš, mnogi naprave takve korice sami, iz fazona.

koliko u ovim vašim komentarima vidim neke ozlojeđenosti i to na ovakvu temu koju Stefan nije ni trebo da otvara. jedino mi se sviđa Bioshokerovo objašnjenje s klipom i Xelina parabola o Bogu i Džokeru...ja kad čitam teme na Vukajliji, sve sam ubeđen da se zajebavate, jer previše sam ovde, ali ajde da pretpostavimo da ste ozbiljni...

- Smrtna kazna: Nikad, ni za koga...
- Ubivanje Amera: Jednako loše kao i ubijanje Srbina.
- Amerika i Amerikanci: Po meni zemlja najvećih sloboda na celom ovom svetu, jer:
http://vukajlija.com/ti-bi-u-americi-svoju-sektu-napravio/154686

a meni to fali ovde...jer sam azdisao. (još jedna moja defka koju ne bi linkovao)

- Smrtna kazna: Nikad, ni za koga...

Tako je. Em što nije humano i logično ubiti nekog zbog toga što je taj neko nekog ubio, em što takva kazna ubici nije dovoljna kazna, nije najteža kazna koja mu se može prirediti, a koju masovne ubice zaslužuju.

Jeste, jeste, još da dobije ćeliju kao onaj Brejvik. Ma daj, bolju ima ćeliju nego pola studenata u domovima. Zajebi to. Da ladi muda, e neće to moći.

Meni bi lakša bila smrta kazna, nego da doživotno budem u zatvoru. A opet, možda se baš lijepo živi u zatvoru. :) Neka ti toga.
Kakve sve kazne uopšte postoje za masovne ubice?

Ma daj, bolju ima ćeliju nego pola studenata u domovima. Zajebi to. Da ladi muda, e neće to moći.

to nije njegov problem. to je problem ljudi koji rade u ministarstvu prosvete...

Em što nije humano i logično ubiti nekog zbog toga što je taj neko nekog ubio, em što takva kazna ubici nije dovoljna kazna, nije najteža kazna koja mu se može prirediti, a koju masovne ubice zaslužuju.

znaš tu se setim one epizode u Simpsonovima o gej braku i Mardž, ono kad je ona sva hepi kad je neko gej, a kad joj rođena sestra bude to, onda to nije tako kul...

eto ja na primer imam takav stav o smrtnoj kazni, ali ne znam šta bi nekom radio da ubije nekog meni bliskog...ali mislim da bi se suzdržo, ne bi tražio smrtnu kaznu za njega...isto i ovaj Holms, da vam je sin da li biste isto tako mislili? dobro ajde bruka vam familiju pa tu i ima logike, ali da je on neki vaš dobar drug koji je slučano flipno bi li ga odveli u šumu i sekli na komadiće?

Pa.. Bilo bi prilično jezivo da saznaš da ti je dobar drug pobio i ranio na desetine ljudi...

ne bi tražio smrtnu kaznu za njega..

Ne bih ni ja, jer to nije dovoljno za njih. Šta ako ga ubiju? Kao da je to neka velika kazna za njega, kao da će patiti posle. Nije to dovoljno. Treba da pati, ali da je živ.

Ne bih ni ja, jer to nije dovoljno za njih. Šta ako ga ubiju? Kao da je to neka velika kazna za njega, kao da će patiti posle. Nije to dovoljno. Treba da pati, ali da je živ.

upravo to...ipak ma koliko surovo bili, ljudi vole da muče, tako da ne razumem što bi smrtnom kaznom rešili sve, kad možeš natenane da se svetiš...pod uslovom da ne postoji nešto posle ovog na šta možeš da se osloniš da će da ga kazni...

Pa.. Bilo bi prilično jezivo da saznaš da ti je dobar drug pobio i ranio na desetine ljudi...

Naravno...

ipak ma koliko surovo bili, ljudi vole da muče, tako da ne razumem što bi smrtnom kaznom rešili sve, kad možeš natenane da se svetiš

Što bi rekao Mr. Spok (parafraziram): Smrtna presuda nije kazna u užem smislu, jer nema za cilj kažnjavanje krivca. Smrtna presuda je, u stvari, odgovor društva na nedelo nepopravljivog kriminalca čime se društvo oslobađa dalje odgovornosti za počinioca zločina.

U neku ruku se može posmatrati kao izjava slabosti društva - nemamo snage ni vremena da se tobom više bakćemo, na ti metak.

Pre nego što me napadnete: ja sam protivnik smrtne kazne.