Prijava

Pročitao sam članak sad, koja glupost, puna besmislica, nekonzistentnih tvrdnji i loših korelacija, prvenstveno manjak objašnjenja i izvora za podatke i samu nauku, drugo logičke greške tipa "correlation-causation". Da ne pričam o tome što ovaj "naučnik" ne postoji na internetu.

Ма стопосто су ово правили да би могли комуницирати са подморницама...

Не знам да ли могу да контролишу вријеме и ум, али вјерујем да не служи ничему доброме.

А ако произведу фреквенције на којима фумкционише људски мозаг, да ли може доћи до поремећаја. Мислим, не вјерујем да могу да контролишу типа да пошаљу сигнал сједи и ти сједеш, већ оно, пребаци ти мозаг у на напознато...

И што рече овај у овој емисији, ако се случајно поклопи фреквенција са фреквенцијом јоносфере, јел то то...

Teoretski je moguće i putovanje kroz vreme, ili putovanje brzinom svetlosti, ali tehnologija i fizika to malo ograničavaju, jer je energija potrebna za tako nešto ogromna

I da ti je dovoljna kutija šibice nije moguće, jer ti (telo tvoje ili to što hoćeš da putuje kroz vreme), ne može da podnese toliku brzinu, jer je potrebno ići brzinom svetlosti, ili ćak i trunku brže. Ne možemo ni u okeansko dno da zavirimo, a da putujemo kroz vreme, jok jok. Mada polako možda nekad budemo mogli...a moćemo kurac.

To je ono kao mi smo sad u mogućnosti da vidimo npr Kosovski boj, ako putujemo dovoljnom brzinom, i stignemo svetlost koja je napustila zemlju u to vreme (mi gledamo tako što se svetlost reflektuje o posmatrani predmet i upada u naše oko), ali možemo da vidimo eventualno sliku neku, tj deo neke slike jer se svetlost rasprši u svim pravolinijskim pravcima, tako da ne možemo da vidimo kako Kobilić rezbari Sultana Murata. Po teoriji, u praksi, može kurac.

А ако произведу фреквенције на којима фумкционише људски мозаг, да ли може доћи до поремећаја. Мислим, не вјерујем да могу да контролишу типа да пошаљу сигнал сједи и ти сједеш, већ оно, пребаци ти мозаг у на напознато..

Osvrcuci se samo na celokupnu temu HAARP-a i cele te tematike i razmisljanja ljudi, rekao bih da taj uredjaj za kontrolu misli postoji i da je vec u naprednom razvitku.

Razume li se neko na temi u ovo?
http://2012-transformacijasvijesti.com/kolumne-velimira-gasparica/mobiteli-mobilni-repetitori-ili-ti-uredaj-za-kontrolu-uma-u-nasem-naselju
Ako se razume neka mi objasni ovo za telefone. Moze li se kontrolisati raspolozenje pomocu telefona. Npr. neki talasi pozitivno uticu a drugi ne ?

Osvrcuci se samo na celokupnu temu HAARP-a i cele te tematike i razmisljanja ljudi, rekao bih da taj uredjaj za kontrolu misli postoji i da je vec u naprednom razvitku.

i zove se TV

Pa pazi, teoretski, mogu da ti sjebu mozak nekim zračenjem, ali kako da onda ne sjebu mozak i svima njima? Drugo, da bi to radilo efikasno i precizno, mora da bude usmereno i vrlo jako, a to je onda lako vidljivo, na primer da tipa ogromni odašiljač stoji na par stotina metara ili najviše par kilometara i da šalje zrake. Za takvu aparaturu treba ogromno postrojenje i mnogo ljudi i energije, a to sakriti je skoro nemoguće, pogotovo napraviti i voditi sve to u nekoj stranoj državi. Postoji aparatura koja može da "sprži" mozak, postavlja se na Hamvi džipove, veličine je veće satelitske antene, ali može da radi vrlo kratko, ima domet od stotinjak metara ili više i širinu snopa recimo metar u prečniku. To radi na principu nekih mikrotalasa, bukvalno ti kuva mozak ko mikrotalasna peć. E sad zamisli energiju i aparaturu potrebnu da jednoj celoj državi ili gradu to radiš.

Nek se javi sad neko ko bolje zna elektrotehniku da objasni da li može to da se postigne na tim daljinama sa tolikom efikasnošću.

A za kontrolu uma sam citao u nekom napisanom casopisu ja mislim da je bilo to trece oko ili tako nesto. Kazu da imaju antene koje su koristili u Iraku. Sad cu da potrazim na netu. Ali to sam citao odstampano.

Причо је онај у Ћирилици о томе. Како људски мозак ради на фреквенцији 0д 0,5 фо 800 херца и ако се нађеш у том пољу да може да те пребаци, али је то лако открити да ли постоји и колика је фреквенција зрачења.

Она експлозија у Тунгузији се повезује са теслом, ови сад користе његова открића и нема шансе да су одољели да то не тестирају на некоме...

ВеликиСрбин
Reme, usro bi se kad bi cuo koji je prof sa ETF-a rekao da to nije toliko nemoguce... Neje iz prve ruke, pa necu da sirim, al verujem onim od kojih sam cuo. Dakle, valja vazda biti skeptican i prema svemu.
Ne mislim da prijemne antene prave seks robove po CPBNJI, ali da se mozda moze kontrolisati vreme, da.

Naravno da nije toliko nemoguće. Samo što tu nije reč o HAARPu, apsolutna je besmislica. Napravi eksperiment, probaj tv antenom da izazoveš kišu u kupatilu nakon tuširanja. Ono govno kod nas je antena jebena.
I naravno da nije nemoguće. Nije nemoguće ni da je Ludi Čak veliki vernik koji pred spavanje čita bibliju i sto puta izgovori oče naš.

I uostalom koga boli kurac za Srbiju, vidiš da čak ni na Snoudenovom spisku prisluškivanih zemalja nema srbije, šišti im jajo za srbiju.

I ovo je tema o haarpu, a ne o načinima kontrole vremena koji ne uključuju moleban spc. I ono što su rekli Jericho, Čak, Musaši, i ko još već je obo što je dovoljno reći. A pogotovu ono što je Celt ispisao.

sejo, pošto vidim ne zaostaješ sa edukativnim programima, imaš li još nešto da preporučiš od ovih faca?
http://www.youtube.com/watch?v=QEBMDT91New

Reme, usro bi se kad bi cuo koji je prof sa ETF-a rekao da to nije toliko nemoguce...

a to što je neko prof sa ETF-a, sigurno ne može da znači da je debilčina

Osvrcuci se samo na celokupnu temu HAARP-a i cele te tematike i razmisljanja ljudi, rekao bih da taj uredjaj za kontrolu misli postoji i da je vec u naprednom razvitku.

Ojebo ovim. 100% u pravu.

Može da se vlada ljudskim mozgom i da se upravlja, ja gled'o u crtaću, ona ga zamađija da ubije brata, ali njegova ljubav tu mađiju nadjača...

Gde bre da se kontroliše um i zašto bi? A i ko bi tebi kontrolisao da može? Ako pretpostavimo da može kontrolisao bi se neko ko je od važnosti, tipa neko ko bi im značio da je kontrolisan, da li će im omogućiti pare ili šta slično, a tebe ili gomilu drugih ljudi nemaju račun da kontrolišu i kad bi mogli. Što, zbog izbora? Toliko drugih načina da pobede na izborima, a i ako kontrolišu 1 000 000 ljudi, koliko njima treba "operatera?" Ali sama ta teorija o kontorli uma je smešna, može da te hipnotiše, al da te natera da šljepneš profesorku - teško. Može evenutalno neki mišić da ti mehaničkim putem kontraktuje, kako već, pogodi ti živac i ti ga cimneš, ali to može i lokalni kostolomac ne treba ti nauka za to.

Избацило ми клип док сам гледо овај видрин, неки је Радишић, немам појма ко је...

Одох, нисам довољно кул за ову тему...

Едит: Како волим људе који серу по другима

Reme, usro bi se kad bi cuo koji je prof sa ETF-a rekao da to nije toliko nemoguce... Neje iz prve ruke, pa necu da sirim, al verujem onim od kojih sam cuo. Dakle, valja vazda biti skeptican i prema svemu.

kakav carski post!!

Reme, usro bi se kad bi cuo koji je prof sa ETF-a rekao da to nije toliko nemoguce... Neje iz prve ruke, pa necu da sirim, al verujem onim od kojih sam cuo.

pa onda implikacija:

Dakle, valja vazda biti skeptican i prema svemu.

ololo oftopik, pre neki dan idem taksijem i taksista kreće spiku 'jebem mater amerikancima, jako bih voleo da se otopi antarktik i potopi celu ameriku jebo im ja mater', ja ga pitam 'vi ste svesni da bi to potopilo i nas u roku od par sati?' a on meni 'a šta si ti kao neki pametan a?'

koji lik kralj

Brate, za ovo, da li stvarno misliš da je iko normalan rekao da "Haarp kontroliše vreme". Ne, nego ke rekao da postoje mehanizmi koji mogu da izazovu kišu i sranja. Neko je to malo projektovap ma antenu. A to koji profan je, kapiram da je neki koji se time bavi i faca je tu, tiša Antonije, Dukić, neko takav. Ili neka faca tipa Koča, Đurović. Ali malo projektujete to na ovo govno. To da li je moguće ne znači da je isplativo, da se radi, da ima poentu ili nešto treće.

A što se kontrolisanja uma tiče. Izgleda da im je tv dovoljan.

haarp je enzim u mozgu amerika je enzim u mozgu srb življa

Mislim da je HAARP kriv za ovo, samo Srbija i Bosna nisu uveli sankcije Rusiji.