Prijava

Volite li da se svetite? Ili ste više u fazonu "srediće to karma"?

Ja sam po ovom pitanju u jako teškoj situaciji. Kad mi neko učini nešto loše, ličnost mi se automatski podeli na dva dela: prvi i dominantniji hoće da mu jebe milu mater i vrati desetostruko, da uživa dok se dotična osoba previja u bolovima, da pati. Dok je drugi glas savesti i smirenosti koji teži opraštanju.

Мене боли курац шта друга особа уради, али ако одради то 2-3 пута за редом и ако видим да је пакосна дође ми да га убијем :)

Hahahahahahaahh...Mesja.
Kako ova slika ide uz mnoge situacije.

Ja uglavnom bijem kolenima i laktovima.
Ja mautaišem!!11

Ummm.. Mesja, želiš da budeš žena?

Ja ne fala Sasvimnebitna, ionako nisam neki vozač a zbog prirode posla mi ne bi odgovaralo da postanem još gori.

Al' mi je posećena tema, ko Guča u februaru

Jbg moraš priznati da je glupa. A i nema Jovičića da ispiše šeset strana.

САМО КРВНА ОСВЕТА ЈЕ ПРАВА ОСВЕТА!!! ЈА БИ ГЛАВУ ОДРУБИО МАЧКИ КОЈА МИ ПОЈЕДЕ КАНАРИНЦА!!

A nije glupa, ljudi obično vole da pišu o sebi.

Volite li da se svetite? Ili ste više u fazonu "srediće to karma"?

Ni jedno ni drugo. Fućka mi se.

Ja sam po ovom pitanju u jako teškoj situaciji. Kad mi neko učini nešto loše, ličnost mi se automatski podeli na dva dela: prvi i dominantniji hoće da mu jebe milu mater i vrati desetostruko, da uživa dok se dotična osoba previja u bolovima, da pati. Dok je drugi glas savesti i smirenosti koji teži opraštanju.

http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%98%D0%B4

na primer ako mi neki gedža i mlitavi jadnik nešto uradi onda se potrudim kolko sutra da mu se osvetim prvo batinama, a potom i da mu smestim nešto...a ako je neki bed ass u pitanju onda sam u fazonu opraštanja...kao ''ma nek mu ide na obraz'' i tako to.

Царе пичкаста теорија, пуна рупа и довољна да задовољи слабоумне људе.

Care, mani me čika Frojda, ne štujem ga nikako

Ако имате бољу теорију, радо ћу саслушати.

Care, mani me čika Frojda, ne štujem ga nikako

http://sr.wikipedia.org/sr/Argumentum_ad_hominem

na konto kenjaža o frojdu, dosta je zastupljeno na sajtu, al biće da je to uopšte neki mentalitet ovdašnjih ljudi, ta potreba da se kaže kako je nešto sranje iako kurca ne znaš o tome