Prijava

Ova tema treba da oživi..Mislim da se moj stav pogoršao od prvog posta. Sad nema onog racionalnog dela mene, nemam strpljenja.
I još, ne mislim da je osvetoljubivost dobra osobina, ali jebi ga. Ja sam takva još otkad sam bila mala i ne mogu da to potisnem iz sebe. Moram da vratim, pa to ti je.

Čuo sam da voliš govna, pa sam odlučio da ti se iserem u duodenum da bi mogla da ispohuješ govno u govnetu pa da sereš govno u govnetu.

gle ovog pazla koji je bog humora i zanimljivih dosjetki
okej je, prihvatili su te drugari, opusti se

Tidro, mogu da ti ne persiram hehehe

Skoro uvek vratim milo za drago. Ne opterećujem se nešto preterano time, a i relativno je mali broj ljudi koji su učinili zlo meni i mojima, ali ako se ukaže zgodna prilika zašto je ne iskoristiti...
Inače, sa vremenom sam shvatio da je najbolja osveta kada tvoj neprijatelj/protivnik i ne zna da si to bio ti. Pustiš ga da misli da te je izradio, a u stvari... muahaha...

Čegović si dupli?

Osveta je najbolja kad se servira hladna, zato protivnika treba ubiti otrovanim milk-šejkom.

Hahah, i pored tanjira salvetu kojom je obrisala ono sa daske.

Osveta bice poslednja pesma nasa-YU grupa

pazle, dobra ti slidža

Živa bila još tolka porasla

Kad god sam bila ozbiljno povređena to je zato što sam budaletina. Ne to, nego BUDALETINA.
Što sam dozvolila da se nađem u tome ili što sam Nebitno (pojavu ili osobu) smestila međ' Bitno??
Pamet u glavu.

A ako me povrede oni koje volim...to je drugo. Izedem se. Ne svetim se.

има решења и за то. једноставно престанеш да волиш људе. људи су свакако говна. а онда си на коњу. онда те боли курац за свију. онда си хурем.