Prijava

Sve o BSK-u, najvećem klubu od Pančevačkog mosta, pa sve do pokrajinske granice sa Vojvodinom (pa i šire). Postujte novosti o omiljenom nam klubu i očekivanja u novoj sezoni u kojoj za sada imamo dve pobede i tri poraza.

Распитај се мало шта је Раднички Ниш па отварај овакве глупости.

Neću da spemujem, ovo će mi biti jedini post ovde:

JEBAĆE VAS NIŠKI REAL!!!!

edit: Izvini mor'o sam dodati još pokoji post

Раднички је после Звезде и Партизана највећи клуб у Србији.
НАПРЕД БУЛБУЛДЕР!

enemyofthefreeworld,

ti misliš da se ja zajebavam? I muka mi je više o tim pričama o velikim klubovima. Zvezdaš sam, ali i Zvezda i Partizan, pa i niški Radnički su odavno kanta za punjenje. Ne sviraj.

Хаха, знао сам да ће неко да отвори тему са рандом клубом. Хтео ја да отворим тему о ФК Црнокоса из Косјерића, али већ имам превише банова.

А чекај, која је поента ове теме него да провоцира?
БСК Борча има навијаче на овом сајту?
Неког интересује БСК Борча?
Један пост је неко оставио о БСК Борчи на теми хипстерски клубови?
Дај не зајебавај, тај подсмех другим клубовима и људима који их воле је и довео Партизан и Звезду ту где јесу! И НЕКА ЈЕ! Нек цркну!

nije random klub, već klub iz mog kraja
po kom zakonu neko može da otvori temu o niškom Radničkom, a ja ne mogu o BSK-u?

Пошто си једини заинтересован да коментаришеш БСК, остављамо те да га коментаришеш, али само да ти напоменем, десет везаних постова значи самобановање.

Meni Celt naložio da otvorim. I to mi je bila čast da otvorim. :)))

Је л' имаш с ким да дискутујеш о томе?
Ми смо се договорили на теми хипстерски клубови јер смо видели да нас има. Погледај форуме на нету после сваког кола ЈСЛ, највише је навијача Радничког.

Раднички је после Звезде и Партизана највећи клуб у Србији.

Zašto da ne? Recimo želim da vidim koliko je Borčanaca ovde i da li se neko van Borče interesuje za ovaj klub. Ovaj klub je član iste lige kao i niški Radnički. Nikoga ne provociram, a na kraju krajeva uvek može da se ugasi tema. Nije spem, ali ako ne prodje... A vidim već ste stigli da je zaserete.

Пошто си једини заинтересован да коментаришеш БСК, остављамо те да га коментаришеш, али само да ти напоменем, десет везаних постова значи самобановање.

Погледај форуме на нету после сваког кола ЈСЛ, највише је навијача Радничког.

+1

Раднички је после Звезде и Партизана највећи клуб у Србији.

Ovo je toliko subjektivno da je suvišno i diskutovati. Po čemu je Radnički veći klub od recimo Vojvodine ili Rada. Da je mene neko pitao pre svih ovh postova, zasigurno ga ne bih stavio medju prvih pet. Niste bili medju prvih pet u ligi, ne pamtim. Ako jeste u prethodnih 10 godina, povlačim reč.

dobra ti je defka, ali i dalje ne vidim šta je Radnički postigao u istoriji, pa da mu svi skidamo kapu

Видиш ти да ми и на овој теми причамо о Радничком? А не о БСК-у.
И да није трећи највећи клуб, има највише навијача после звезде и партизана, довољно за отварање теме.

ЕДИТ Полуфинале Купа Уефа? Мало? А?

ali i dalje ne vidim šta je Radnički postigao u istoriji, pa da mu svi skidamo kapu

Polufinale kupa uefe je meni dosta, više od bilo koga posle partizana i zvevde. Kup uefa je tada bilo mnogo jako takmičenje!