Prijava

хахахахахахаахах колко кида ово хахахаха

хахаха
- сада ћемо изаћи заједно
дупе им је померио лик.

Ovo su oni što te voze od glavne železničke do glavne autobuske stanice za tri soma dinara. Preko Zemuna.

шта курац 3 сома, јеси извалио да ложи оног странца у оделу - фифти, фифти фајв мејби сиксти јурос. унапред ти груне цену, странца ни не мора да воза. мени једном тражио 4 сома ја реко јел ти ја личим да сам са дурмитора матори.

Al kad se onako nague da ne plate parking. Jebo im bog majku.

a kenjate da naplacuju 40-50evra za voznju?

50 evra košta iz Odžaka do aerodroma u BG, 200 km.
Ja sednem svojevremeno u taksi na ŽS i platim 200 dinara do Mekenzijeve (jebiga, seljače iz provincije, ne znam ja džade i sokake po BG), taksista pita "Je l' žuriš?", ja odgovorim "Pa, onako, idem na testiranje za kviz." On zaustavi i kaže "Evo, tu smo." Jebala ga Mekenzijeva i 200 dinara (bilo to dva piva onda), smejao mi se pet minuta kako sam ostao kao popišan.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/446288/Urna-Nikole-Tesle-se-premesta-u-Hram-Svetog-Save

Ајде све, али ово:

Prema rečima Siniše Malog, biće formirana radna grupa u kojoj će biti po tri predstavnika ministarstva, Grada Beograda i SPC, a koja će raditi na tome da se zemni ostaci Nikole Tesle u što kraćem roku prenesu u portu Hrama Svetog Save.

Значи девет људи ће радити на томе да се једна урна премјести од тачке А до тачке Б у што краћем року. Добро нису основали читаво предузеће.

Мора да је био много крупан човјек чим му пепео морају деветорица носити. Крајишник је то.

Kako ih neće sve struje fištit dok ga budu nosili.

Zamisli to koji su to jadovi, pokušavaju sebi da obezbijede mjesto u istoriji skrnavljenjem pokojnika.

Еееј договарају се патријарх и министарка енергетике шта да раде са остацима једног Николе Тесле.
Ма и Американци су веће будале што су нам га и послали уопште, нама нацртану овцу не треба дати да чувамо.

ko su bre ti ljudi?kakav sinisa mali?ko je sada taj?nisam cuo nikada za njega,sada se pita za sve sto se desava,300 puta dnevno se pominje...to mali mu je verovatno nadimak.nadenula mu prva riba,pa se primilo.

Да ја вас питам нешто. Да ли је правилно "Према изјави Синише Малог" или "Синише Малија"? Менсе некако чини да је ово друго, а?