Prijava

I ako su uz to rekli stranci mrs napolje, da treba da im se doda i nacionalna mrznja na to, matori.

I za tatona isto.

aj nemoj ste drkadzije i pederi ko ovaj sto udara s ledja. izgubilo nam se u kulturi da budemo ljudi sa obrazom u picku lepu materinu... takvo i sudstvo takvo i novinarstvo.

колко кењаш значи страшно. наношење тешких телесних се зове дело наношење тешких телесних повреда. а не ударање немца педера са леђа. и он и јесте га ударио ко пичка ал то је мање важно. и не постоји то непријављивање посебно кад је овај одмах ухапшен. и ако постоји онда је то то дело а не нац и верска мржња зато што су стајали ту, и плус том немцу помафали на крају, звали хитну итд.

Ма не кажем да овај лик није крив. Причам о томе да се код нас спроводи правда тек кад се нападне странац ил' наложе медији на неки случај.

пито бих те да су тебе ухапсили што си се нашао на погрешном месту у погрешно време, ти би исто реко па али ја нисам ништа урадио. него изхајповано у новинама и класично политичко улизивање западу. везе са стварношћу нема.

А ови момци нису криви. Небитно да ли су овако исто ретарди ил' нису, нема то везе са случајем.

Вига Келт, ццц, а вришто би од среће да су изнабадали неког цигана.

колко кењаш значи страшно. наношење тешких телесних се зове дело наношење тешких телесних повреда. а не ударање немца педера са леђа. и он и јесте га ударио ко пичка ал то је мање важно. и не постоји то непријављивање посебно кад је овај одмах ухапшен. и ако постоји онда је то то дело а не нац и верска мржња зато што су стајали ту, и плус том немцу помафали на крају, звали хитну итд.

ti seres. nije isto ako nekom naneses povrede u samoodbrani ili u afektu i ako hladnokrvno odvalis nekoga sa ledja. to je ono sto se zove sa predumisljajem, i cini da sve to bude mnogo gore nego sto jeste. ako je razlog za predumisljajem rasna verska ili koja vec kurac pripadnost, tim gore.

nece ovi ostali momci, ako su pomagali prijavili itd da idu u zatvor, ali imace kaznu za pogresno drustvo, jebi ga. ako nisu, onda su saucesnici.

не постоји набод са предумишљајем човече. ово дело се зове наношење тешких телесних повреда.

отежавајуће су околности што је с леђа и тако неке ствари које се утврде на снимку, то само даје судији за право да му да већу казну за већ предвиђено дело, у оквиру тог дела, тј. тешке телесне.

друго, какво је то бедно понашање државног врха, какав бре курчев министар полиције па и премијер пази, се јављају поводом обичног, готово свакодневног дела?

i zajebite me sa tim forama, stranac pa sta... i onako smo jedno od najskenofobicnijih drustva u evropi, a to je glupost posebne vrste.
ovakve stvari prave stetu turizmu, samim tim ekonomiji, samim tim drzavi, i moraju da se kaznjavaju ako su organizovane a ne samo incidenti. A dovoljno je da pogledas prosek faca sto se zovu "navijacima" i vidis da jeste organizovano na neki nacin.

друго, какво је то бедно понашање државног врха, какав бре курчев министар полиције па и премијер пази, се јављају поводом обичног, готово свакодневног дела?

to nema veze sa tim da ti branis lika koji je ko najgora picka (aj da kazem peder) odvalio nekog sa ledja zato sto je stranac, i jos dvojicu koji su to potpaljivali.

i sta da ti kazem... ako se plasis da i ti tako ne zavrsis, nemoj da se druzis sa takvim pederima i resen problem.

Kolko godina imas?

i onako smo jedno od najskenofobicnijih drustva u evropi

Nisi upoznao dance.....

veruj mi jesmo. ne mozes da vidis posto nisi stranac, ali kod nas je mnogo vise ekstremista.

пошто је крајње ненормално бранити два лика која стоје све време не учестујући ни у чему - добијају притвор месец дана, претњу затвором, гомиле трошкова, и животних проблема и траума.

Srbija Srbima i ostala sranja zbog kojih nas je sve manje, i drzava nam sve manja i jadnija. Umesto da prihvatamo druge ko srbe, ko vec hoce, mi se izolujemo i degradiramo u govno.
Odlika drzava koje ce da izumru u novom svetskom poretku.

EDIT: ne drzava, kultura, drustava. identitet koji ce da nestane.

Kazi mi Davide, kolko godina imas?

Ovo sam i ja istripovao za dance, mislim nisam nikad bio u danskoj ali sam pokushao da ostvarim kontakt sa dankinjama preko mreža za upoznavanje i uvek sam nailazio na otpor u vidu ignorisanja. Ksenofobi jebeni, kakva je to evropa, pitam ja vas?

ovakve stvari prave stetu turizmu, samim tim ekonomiji, samim tim drzavi, i moraju da se kaznjavaju ako su organizovane a ne samo incidenti. A dovoljno je da pogledas prosek faca sto se zovu "navijacima" i vidis da jeste organizovano na neki nacin.

А чекај, зашто би странац имао већа права од просечног држављанина Србије? Ако већ ми нисмо заштићени к'о бели медведи кад одемо негде, зашто би странци овде имали посебан статус?