Prijava

нека, прескочићу лекцију.

А чекај, зашто би странац имао већа права од просечног држављанина Србије? Ако већ ми нисмо заштићени к'о бели медведи кад одемо негде, зашто би странци овде имали посебан статус?

jebem li ga, mozda je zato sto su mnogo manje sanse da ti neko u centru Berlina na Aleksaderplacu razbije glavu zato sto si Srbin, nego sto su da ti u centru Beograda na Zelenom vencu razbije zato sto si Nemac.

Kazi mi bre davide koje si godiste, nemam predstavu sa kim vodim ovu raspravu na internetu, posto uopste nije ista ako si klinja i ako si stariji.

А чекај, зашто би странац имао већа права од просечног држављанина Србије? Ако већ ми нисмо заштићени к'о бели медведи кад одемо негде, зашто би странци овде имали посебан статус?

Па јел тучеш и малтретираш госте кад ти дођу у посету, или их лепо угостиш?
Причам уопштено

А не кажем, треба странци да се осећају слободно у Србији. Нека казне и буду нешто строжије али је смешно да се увек прави циркус. И сад на крају треба да испуше курчину и неки који су се нашли са стране, чисто ето да би ови попунили неопходну квоту.

И не слажем да смо шовинисти већи него остали. Јебеш га, увек кад дођу ти странци, сви се труде да им буде лепо и пријатно. Е сад, увек постоје дебили. И можда је чак више у Европи, само су наши отворенији лол.

И можда је чак више у Европи, само су наши отворенији лол.

mozda. mozda se samo nasim vise dozvoljava da divljaju posto misle da mogu i da ce proci nekaznjeno (za sta onda ove kazne nisu lose).

generalno srbi jesu veci sovinisti jer su manje kontakta imali sa strancima. veruj mi, stranac sam bio u 2 zemlje, video sam strance i kod nas. na 20 dobra coveka dodje jedan kreten i peder ko ovaj, i samo zato sto misli da nece da bude kaznjen uzme i posere se na celo svim ostalima. zato su ovakvi preksaji opasni.

a ne sekirajte se, nece u deutscher zeitungu (valjda) da izadje na naslovnoj prica nekog nemca pretuko srbin u beogradu. pozitivna je stvar mislim za nas, sto smo bar kao vecina poceli da sami osudjujemo takvo ponasanje.
jer najgore je ako neko drugi uzme pa ti sudi ili prigovara kako radis, pogotovo ako je situacija kakva jeste, gde smo se silili dok je popustanje jos bilo i casno i razumno, dok se nismo toliko upropastili da sad moramo da lizemo cmar za milostinju, da ne crknemo gladni.

U 23.god razmišljaš kao poslednji primitivac.takvetreba pikslom udarati po tintari,ksenofobi jebeni

Па јел тучеш и малтретираш госте кад ти дођу у посету, или их лепо угостиш?
Причам уопштено

Не извлачи ствари из контекста. Не кажем да треба да се бију странци већ само да није исти однос мурије и судства према обичним грађанима и странцима. И то и могу да разумем али не видим ту неку земаљску правду ако ја нпр. као странац у туђој земљи нисам исто тако заштићен. Но добро.

Не извлачи ствари из контекста.

Пост је сасвим у контексту, само упрошћен за оне који не разумеју шта им се говори.

па и ти размишљаш ко пичкица елдепеовска, која би да хапси и осуђује јасно невине људе, јер су стајали ту. и шташ сад.

generalno srbi jesu veci sovinisti jer su manje kontakta imali sa strancima. veruj mi, stranac sam bio u 2 zemlje, video sam strance i kod nas. na 20 dobra coveka dodje jedan kreten i peder ko ovaj, i samo zato sto misli da nece da bude kaznjen uzme i posere se na celo svim ostalima. zato su ovakvi preksaji opasni.

Па оно... не знам где си све живео, није свуда исто. :) Јбг, сигурно да су Европљани културнији и цивилизованији у том неком смислу да ће тешко неког напасти на сред улице јер је Србин. Додуше, тешко ће и код нас. Овај је нападнут јер је педер, а не зато што је Немац. А што се тиче шовинизма па јбг, ту су сигурно прикривенији. Живео сам и ја у Швабији па су сви кул са свима, а чим се одвоје насамо пишају по Балканцима и Турцима. Ма не воли нико да му дођу стренџери на дедовину. Али отишли смо далеко од теме...

http://www.vaseljenska.com/vesti/pismo-majke-jednog-od-mladica-uhapsenog-zbog-incidenta-na-zelenom-vencu/

игнорисати србско што едитују ови дебоси из васељенске. и узети у обзир потрешеност кеве. суштина је, опет, ликови ће ни криви ни дужни најебати, у политичком процесу.

+ снимак, који не знам дал је вас пола који осуђују ове ликове што стоје видело.

Ударио га једном овај се прос'о као да га тенк ударио. Је л' ово уопште може да се назове тучом?

davide bre, zapeo si ko mutav na telefon... ako je tako kao sto se kaze, bice svedoka, i nece ovi biti uhapseni jebote. pogotovo ako su se razisli sa ovim sto udario. jebi ga sranje je sto su u pritvoru, jos vece sranje srpsko novinarstvo al nije to nista novo. opet, ako je istina negde malo drugde, a obicno je u sredini, bice i oni kaznjeni za nesto. ne verujem da ce da zaglave zatvor ko ovaj...

kako god ovo:

Тамо је стајала ,, геј група “, која се није ни мало неупадљиво понашала. Један од њих узима од чистачице портвиш-метлу, којом је чистила испред киоска. Да ли то неупадљиво понашанје, које не може да испровоцира ? Какво значење може имати чишћење туђег дворишта-територије ?

i ovo

КО ЈЕ НЕМАЦ ? КОЈИМ ПОВОДОМ ЈЕ У СРБИЈИ ? КАКО СЕ МОЖЕ ОКАРАКТЕРИСАТИ МАНИФЕСТАЦИЈА НА КОЈУ ЈЕ ДОШАО ? ( да ли је ризична ?; да ли може деловати провокативно ? и да ли је „он“ тога могао и морао бити свестан ? ).

dosta govori o nasem drustvu, za ovo sto pricate da smo kul i stavec.

covek kog provociraju i uzbudjuju pederi eto tako je i sam peder, jebi ga.

jebi ga, mozda i bi i mene na milisekundu iznerviralo kad vidim neke pijane kako se blesave ispred cevabdzinice, ali jebi ga, ne bi zbog toga uzeo da se pickaram sa njima, ili jos gore da se pobijem. glupo je.
negde u sredini je pravde i istina, verujte mi. osim kod ovog pedera sto udara sa ledja, on je ocigledno debil.