Prijava

ja sam gledao neki na tv- pre godinu dana.bilo mi interesantno.pogledao sam sve sto se moze naci na jutjubu vezano za drugi svetski rat i cernobiljsku katastrofu.nije nesto mnogo,al bilo je interesantnih stvari.

Blajvaga pošalji valjan torent tog dokumentarca u pevece kad budeš mogao.

drugi svetski rat. nije nesto mnogo,al bilo je interesantnih stvari.

Brate ima koliko hoćeš što se tiče drugog svetskog rata. U ostalom video si moj post blajvagi, 45 giga na diskovima i još gomila linkova za torente.

Inside No. 9

http://www.imdb.com/title/tt2674806/

Epizode neznatno slabe iz epizode u epizode, dobro, prvih 3-4 su najbolje, ostale su onako, s finom idejom ali slabo razrađene, u svakom slučaju dobra razbibriga.

Hellfjord

http://www.imdb.com/title/tt2043143/

Humor jenjava posle nekoliko epizoda (ne zato što je loš, nego uopšte skoro da nema fora) da bi se malo u zadnju vratio. Kobba najjači lik.

gonzo
Bvdlga imam je kući 45 giga narezanih dokumentaraca o Drugom svetskom ratu, sve skidano sa torenta i još gomilu linkova koje tek treba da skinem.

Obavezno to nabaci na neki externi, CD ti za 2-5 godina postane neispravan i dzaba ti onda sve.

Obavezno to nabaci na neki externi, CD ti za 2-5 godina postane neispravan i dzaba ti onda sve.

Podrazumeva se, samo što trenutno ne mogu da pljusnem šest sedam soma za eksterni og jedong terabajta. Ali svakako to nameravam da uradim.

OK, imas 2 godine da skupis, ja reko cisto da te opomenem jer je moja mini kolekcija filmova otisla u kurac tako, tj prakticno postala kolekcija neispravnih CDova. :)

Otvori nalog na nekom kloud servisu i tamo prebaci. Pre se dobijalo na mail.ru po 100gb a ja kad sam otvorio dobio 25 Giga. Malo proguglaj ko najviše daje.

pa kad je serija smaranje

Otkazano zato što Brian Fuller ide u ekipu koja će ekranizovati Američke Bogove, na poziv autora knjige, Nila Gejmana. To jedva čekam.

jel si citao mozda Nila Gejmana?

labokv, ja sam sve pročitao. I opet sam malo pročitao....

bolje biti kvalitetno sam nego u nekvalitetnoj vezi

Đes to pročito?

udji u grupu ranjena dusa na fb ima sve i svasta

Neću tamo đe ima sve i svašta. Ja se zaklao da neću skrenuti s puta.

Је л' ви по цео дан гледате серије и филмове? Кад стижете да пратите по десетак серија јбт

Ништа лоше, само сам љубоморан што ја не стижем :(((