Prijava

Ja brzo gledam, pa stignem.

ako ne stizes jer imas 2-3 ribe onda stvarno nema razloga da budes ljubomoran

dal ste otkazali hanibala, sve vam mrtvo jebem, najdebilnija nacija

kako sam se iznervirao

Kakva je serija Game of Thrones? Izgleda mi zanimljivo pa bih možda krenuo da pogledam?

tugujem ovde, molio bih za malo solidarnosti

E dobar zaplet brt manjka dobrih riba ima nekih munja i magija a ima i patuljak neki ako sam skapirao dobro

mozda preuzme netflix ili neki kurac, ali sta zavrsio fuller ? pisam mu usta govno

e hanibal je smaranje bio je popularan do jedno 4 epizode u prvoj sezoni onda su svi videli da je sranje..sem tebe

Ok brt kapiram da patuljak zanimljiv za gledanje će biti

Dajte torent od poseldnje epizode poslenje sezone da krenem od kraja.

ja i dalje ne verujem kakve cigansture jebene

lavabo pisam ti usta nemoj sad da me zajebavas

Hannibal’s executive producer Martha De Laurentiis confirmed to BuzzFeed News that the show’s producers will try to revive it elsewhere.

ima nade

Ljudi jel valjaju Misfitsi posle odlaska Nejtana? Nešto ne mogu da se nateram da gledam treću sezonu

Cockroaches

http://www.imdb.com/title/tt4374244/?ref_=nv_sr_1

Lagana komedija, gledao sam najviše zbog postapokalitične priče. Vi ne morate, al nećete se ni zajebat ako odgledate.

Ljudi jel valjaju Misfitsi posle odlaska Nejtana? Nešto ne mogu da se nateram da gledam treću sezonu

Kasnije se skoro svi likovi promijene ali je i dalje prezanimljivo

Sta je sa prvom (ili drugom zavisi da li se onaj plot racuna u epizodu) epizodom MR ROBOTa?
24. je trebalo da bude premijera, a na torentima je nema

Koliko je ovaj "Hanibal" u stvari govno serija. Ogroman potencijal protraćen. Reditelji u svakoj epizodi kopiraju Kjubrikovu reku krvi iz "Isijavanja" do te mere da postaje neumesno. Usiljen i pretenciozan scenario, izdrkavanje kao da je serija zamišljena da je gledaju studenti medicine. Nije ni čudo što im je gledanost u kurcu. Gluma, osim Mikelsena i Fišburna, prosek. Sad se u seriji pojavio i Žuti kralj iz TD. Ne mogu pohvatati ko je živ, a ko mrtav. Na kraju se ispostavlja da su svi živi. Sveukupno, serija je sedmica u najboljem slučaju.