Prijava

Gazimudo, nekad idioti koji rade serije emituju prvu, tj. pilot epizodu ranije, da navuku gledanost. Tako je bilo i za Wayward Pines, pilot, pa se raja naložila, a ono prva epizoda ista ko i pilot epizoda, koja je emitovana 20 dana prije. Dakle, ovo što bi bilo premijera 24-og, zapravo bi bila repriza prve epizode. Radi kao i ja, ćuti i čekaj još 7 dana :-)

Papete, volio bih da bude normalna epizoda, a ne ovo što sam gore rekao, rasrdiću se u cik vikenda :-)

Pa predpostavio sam da je to ta epizoda, al ovde procitah da je to plot. a da emitovanje na TV krece od 24.
http://www.airdates.tv/
Eto tu videh.
Predpostavljam da cu morati da cekam 1.7. za novu epizodu jer je ono sto smo gledali ocigledno bila prva epizoda.

pa nisu valjda toliki retardi to da urade, repriza prve epizode posle 20 dana...meni bi pamtnije bilo da sacekam da se zavrsi prva sezona mr.robot i true detective pa onda da odgledam u dahu...mislim da se tako bolje uzivim u seriju a ne ovo kad cekam po 7 dana.
game of thrones sam 4 sezone odgledao tako i bilo mi je vrh a ovu petu sezonu gledam svake nedelje po epizodu i nije vise to taj osjecaj

to je zato sto je peta sezona , izuzev poslednje 2 epizode, golo govno

nisam siguran do cega je....ova penny dreadful i nije neka serija sve su zivo natrpalu u nju, samo sto jos nema i nlo-a

labokv, ne znam koliko si upućen šta je penny dreadful, sam naziv mi je zborio da ne može biti dobro i zato nisam htio gledati govno, jer sve ono što voli većina je glupo ili/i ružno. Proguglaj šta znači pojam penny dreadful i biće ti jasnije.

EDIT: Da ne kenjam, evo preljepe serije:

http://www.imdb.com/title/tt2189221/?ref_=fn_al_tt_1

stavljam na skidanje ovu Defiance..ma losa je peni, odgledacu ovu seznou pa cu da batalim..a izgleda da je skupa serija, zali boze para..ako nesto ne podnosim to su filmovi i serije koje su pravljene da budu za svaciji ukus znaci da ima i akcije i romanse i drame itd itd ovde su isto natrpali sve i svasta

Defiance je govno.
Mr Robot dere macke po dvoristu i jebe.

Mislim govno je jer niko tamo ne zna sta ce biti, rade se stvari u hodu, smaranje tesko, indijska serija na engleskom, a saj faj. Debilizam predebilni. Jedna od serija koje će da puknu za sezonu, sezonu ipo

nije mi jasno sta je prenatrpano u penny dreadfulu xd

Meni se sviđa Penny Dreadful, a i Game of Thrones je natrpana, samo što je skuplja i bolje odrađena pa nikome ne smeta.
Ne vole ljudi novitete, da vole ne bi se i dalje snimali Džejms Bond filmovi.

plus eva grin dobra picka

Nije dobra pička, ima svijetle oči, a to je mali korak bliže arijevskom snu. Dakle, nikakve zelene i plave oči, nikakav blijed ten, žute obrve, bručke i slično. Svijetli ljudi su ružni, agresivni i teritorijalno nezajažljivi, što je sramota, jer ako su ružni, treba da tuguju zbog toga i da se ubiju, a ne da imaju ljudska prava kao ostali :-)

Legit

http://www.imdb.com/title/tt2400391/

Neđe 2013 ili 2014 pogledah prvu epizodu i nije mi bila nešto, najviše zbog glavnog glumca, nekako mi je bio prespor i izgledao samozadovoljno kul, i prije nekih nedelju dana riješim da probam opet i moram reć da sam se zajebao. Mnogo je dobra serija. Pršti od fora. Sad sam malo tužan jer mi je baš teško naći komediju za gledati.

cao,mesja,sami smo na forumu,kakosi anhele

omg pa ćao ole, što si sam xexe

Samo da vas podsetim da je izašla 2. epizoda Mr. Robota.