Prijava

jesi odgledao trejler uopće?

хаха добар џддд

скидам ове обе ал прво ћу талијане да гледам

него дајте ви што гледате реја донована српски превод за 6-у епизоду

Šta tebi bi sa tim serijama?

реј донован јебе брате и једина је серија у задњих 3 године да гледам ал сам се сјебо што сам уопште почео да гледам јер сам налетео случајно на хбо-у док није наснимљена цела па зато оћу да почнем да гледам било коју другу добру која је снимљена до краја да не би стално чекао да вамо изаље нова еп

meni su ballers ok da se izgubi po ure

The Following vrhunska priča, a prva sezona je bogme i skroz pokidala

True Detective, ima ona slika, da se vrate Metju i Vudi da istraže šta je krenulo kako ne treba u drugoj sezoni

Person of Interest gledam snažno, a odavno baš počeo čisto da ubijem vreme kad su sve na pauzi bile pa stao ali kida ipak, ima zapleta

Boardwalk Empire videh da ste spominjali, to mi je u top 3 ikada

Wayward Pines dobra, posebno na početku mindfuckovi

moram baciti pogled na Ballers

Preporučujem svima koji vole Stephena Kinga:

http://www.imdb.com/title/tt0324864/

P.S. Al Bandi, jel stvarno The Following tako dobar?

Počeo Fear the walking dead

Ne znam da li se provlačilo po temi, ja slučajno nabasah i preporučio bih - Orphan Black.

http://www.imdb.com/title/tt2234222/

Ako ni zbog čeg drugog, onda zbog toga što ne pamtim da me je ženska gluma ikada toliko oduševila. Iako zapetljana, nije teška za praćenje i tera te da gledaš dalje. Za sada tri sezone.

Creators: John Fawcett, Graeme Manson, Alex Levine, Kim Coghill, Andrew De Angelis, Jeff Detsky, Adam Higgs, Bob Mackowycz Jr., Elize Morgan, Peter Rowley, Rebecca Sernasie

Pa kako i da ne bude zapetljana, jebote?

Utoliko je onda zanimljivije kako se slože kockice pred kraj svake sezone.

E da, pogledah i ja Vikinge, barem ove 3 sezone. Serija je gledljiva, drži i pažnju donekle, al je glupa ko kurac. Mislim, kad imaš 12 godina i dječak si, najvjerovatnije ćeš se ložiti na ovo... Plus, nema jebačine. Svejedno preporučujem, za odmor i razonodu.

phuh, onda ništa.

Preljep komentar, mortriša, svaki dao bez tendera!

Au izvrištao sam na Miroslava Ilića u Black lodge-u

Eo, ja da preporučim Da Vinčijeve demone, malo dodiruje istorijske činjenice, taman dovoljno da se nešto i nauči o tom periodu. Zanimljivo, dinamično, intrigantno, moderan humor ubačen u pičkarski italijanski jezik 15. veka ("Piss off, Đovani" "Ameriko Vespuči: Oh, yeah?! How about I claim this whole fucking land and call it by myself, Vespuccia?!).
Takođe, Komjuniti i Suits. Jebu keve.

Jel neko objasnjavao i ako nije, da li moze da objasni koja je fora sa ovom novom sto najavljuju Fear the walking dead?

Fear the walking dead je spin-off prikvel originalne serije. Prati porodicu iz LA u vreme kada zaraza polako počinje da se širi. Nije loša prva epizoda ali nisam nešto oduševljen. Članovi porodice su mi svi redom iritantni. Osim ćerke koju bi rado skrnavio.

Što reče neko na imdb - Fear the Boring Living