Prijava

nekad sam po desetak puta na dan ulazio na imdb i lista citam sranja, a ovo je ipak moja ekipa jbg, isto ko sto znam da je hardi rekao svom menadzeru odvedi me u holivud i istetoviracu tvoje ime-tako bese

Daj mi IMDb na dva meseca i znaću Hardija bolje od tebe!

sad trazim ovo sto sam rekao i ne mogu nigde naci, mozda sam i sanjao :D

LINDY

JUST beneath Tom’s under-arm dragon is the name of his agent, Lindy King. Tom
says: “I said, ‘If you ever get me to Hollywood, I’ll get your name tattooed
on me.’ So I did.”

http://66.media.tumblr.com/2d3b129756d46ddbf199687ee8b09707/tumblr_inline_nbi9pajg6K1qd6myy.jpg

Tuče Rađ Armina u hardilogiji, a uopšte nije hardiolog!

e nemoj da si bezobrazan, sala je sala al ovo je vec provokacija, bolji u searchovanju DA

Kucanje na besnom kompu vs kucanje na java telefonu stvarno nije ravnopravna borba. Oprosti, brate!

ja ne pretražujem, imam bukmarkovanih deset strana o tomu hardiju za slučaj da mi hitno treba neka informacija o njemu

očekivao sam da je jedan arming bolje pripremljen od mene, ali jebiga, možda i nije toliki fan kolikim se predstavlja

Kakav diletant! Na kraju ispada da nije bilo Bohorovog sponzorstva on bi ostao čekaoničar. Šteta :(

moj kompjuter star je 10 godina, otvaranjem drugog taba ucinkovitost se smanjuje za neverovatnih 70%, treci tab vec ne moze da izdrzi, gasi se istoga trenutka, da ne pricam sto mi povecava temperaturu u sobi za 3 stepena celzijusove skale sa jednim otvorenim tabom, sa drugim temperatura se uvecava i za do 7 stepeni celzijusove skale, sutirao sam ga jako iz vise navrata, da je bar crklo govno, al ne, zajebavace me jos dugo

nov ne mogu da kupim jer sam siromasan, ako neko ima viska ram memorije zahvalan bih bio

jebeni dzok od zvucnika mi je razjeban, gledam nesto i samo crkne desni, sutnem kuciste proradi, opet isto opet sutnem nestane skroz, duvaj u dzok, ispravljaj kabal i tako 5-6 puta dnevno

mis je od nekog jebenog lap topa starijeg i od kompa fazon lenovo, nema tockic nego neku plastiku koji guram na dole, tako da skrolujem ili skroz gore ili skroz na dno

monitor jedini vredi nekog kurca, mada i kad sam ga uzeo sa kompom pre tih 10god dosao je sa jebenim mrtvim pikselom, vidi se kad je mracna pozadina bas jebeno

internet nestajao isto na dnevnoj bazi po par sati, dok nisu dosli majmuni iz telekoma da zamene opremu, fala bogu sa time nemam vise problema

izdrzi jos par godina druze pa cemo se kupati u ram memoriji

na svome dragom racunaru sam bar 10h dnevno i sve sto radim u zivotu je vezano za njega, tako da vidite muke jebene govnarske, nemam 400e da se opremim ko covek

gubim bar sat i po vremena dnevno cekajuci da loaduje stranica, cekajuci da se oladi komp ponovo da ga ukljucim, namestajuci zvucnike itd. neefikasan rad bas je jbg siromah sam

ne trazim nista, kolko ko moze bar ta graficka

Daj broj računa druže nemam mnogo ali nekome je i to moje malo mnogo npr tebi

Druže, da si ovo pisao pre par meseci i ovako iskreno kazao ko si i šta si, poslao bih ti ceo kompjuter na kom je samo matična crkla, a ja ga stavio do kante za đubre sa sve monitorom i zvučnicima da ga neki ciganin ponese, sreća te sam daleko od Stevča 60km, inače bi mi dolazio na vrata sad i televizor da traži.