Prijava

Има неких пар година како се нисам бријао. Купио машиницу за шишање код кинеза за 500 динџи и само скраћујем са времена на време. евентуално мало бријачем дотерам. Заборавио сам како изгледам без браде, хтео сам скорије да скинем само да се видим лолололо
ево једна скорија слика са окупљања, мада је ове била мало запуштена.
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/179224_10200643582474273_1813255517_n.jpg

Da se upišem.

Ja u 19 godina ič bradu nemam, tek neke mlečnjake iznad i ispod usne. Mada, niko mi u familiji nije bio ćosav, pa ne bi trebao ni ja. I onako mi sve ostale odlike puberteta kasnile u odnosu na ortake. Zadnji mlečni zub sam izvadio u 8. osnovne, lololo.

No, cenim da može da raste brže dlaka ako se brijaš češće. Neće da ti raste gušće, ali će da ojača dlaku. Ja to sada pokušavam, brijem se na svaki 2, 3. dan, jerbo mnogo gotivim brade.

Ja se brijem od sedmog razreda. Svi u familiji smo dlakavi kao majmuni, samo još dlake iz očiju da niknu i u kurac, osećam se kao Čubaka nekad.

sad se brijem glatko jer oće da me izbacuju sa vežbi ako sam neobrijan.

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/40551_1554962959535_1860299_n.jpg

ali sam ranije furao jareću; slika od pre tri godine (kad sam imao 18), sad mi je neuporedivo jača brada, mada je još onda bila jaka.

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/270618_2183834400928_6121900_n.jpg

dosta često furam i najobičniju talibanku, tj. zapuštenicu. slika od pre dve godine.

pozdrav bradonjama!

edit: zanemarite "spontane" slike olololo

Viđao sam žene koje imaju jaču bradu od moje.

Trenutno furam neku bradu umerene ćosavosti, pošto se nisam brijao 2 meseca. Kažu da žemske volu kad brkovi žare...

kupio bih mašinicu za brijanje, tj. kao ona za šišanje ali da je koristim za brijanje lol. dakle da ima one nastavke za skraćivanje dužine na milimetar, dva, tri, koliko god.

ima li neko neku preporuku šta i gde da kupim?

ne bih potrošio više od 2500 dinara recimo

Купи најобичнију машиницу за шишање косе и користи то, јача је и неће да цркне.

ovo što reče đemba iznad. imaćeš onaj 3-dej luk na koi se pale klinke, ko saša kovačević.

to me i zanima, ako neko ima konkretnu preporuku, tipa ako neko odavde koristi pa da me posavetuje. ja jedino znam za one besnare što su između 5 i 10 soma, ako je neko odavde kupovao neku jeftiniju varijantu voleo bih da to podeli sa mnom.

kod kineza za 350-500 kinti, traje godinu dana mašinica ako je čistiš redovno.

Брате узми најобичнију машиницу од 1500 дингера и то ти је то, не троши паре за џаба. Она ће да ти траје годину дана минимално а можда и више, како ти се заломи и фес је. Немој да дајеш паре на та фенси говна безвезе.

Nemoj da se briješ uopšte, tako je najbolje :P

izbacivali me sa vežbi kad dođem neobrijan, to ne dolazi u obzir :D

Lažeš? Što? :) Šta raditi vi na tom fakultetu, pa da vam brada smeta? :))

Послушај форгетминот најбоље, мада и онда ти треба машиница јер је тако лакше, маказе нису прецизне.

требо си дупишеш богословиу

Lažeš? Što? :) Šta raditi vi na tom fakultetu, pa da vam brada smeta? :))

pa neki red mora da se zna, ne moš biti neuredan (: (ti si beše ona što zna šta studiram iako joj nisam rekao lolo?)

Послушај форгетминот најбоље, мада и онда ти треба машиница јер је тако лакше, маказе нису прецизне.

pa zato se i cimam sad... furam jareću al mi je preko kurca više da skraćujem makazama, pola sata potrošim za nešto što bi mašinica rešila za 20 sekundi.

Aha, dobro si zapamtio :)) Manijak ti lepo kaže, upišeš Bogosloviju i Bog da te vidi :P

до скоро се нисам се бријо 2,5 месеца, исти Дража кад је рашчешљам леба ти, само ленонке да набацим. али јеботе оседела ми брада дибидус, невера, ко деда мраз сам.
и четвртој средње фуро ја браду, професорка филозофије тела да ме јебе, тако сам имо тај зајебан, роденовски лук. а и мрсио сам муда за све паре. али нисам јебао...