Prijava

Ja imam onu klasik, pustim jedno nedelju, dve, pa se obijem mašinicom za šišanje, vrati me taman na recimo dan 2 ako bih se brijao skroz, što mrzim, jer izgledam kao bebino dupe, i ne poštujem sam sebe.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/600747_10201439241845412_836804572_n.jpg

A ovako sam zajeban kao kratko ćebe. Taman sa VOS fudbala mi brada bila u fulu.

Aha, dobro si zapamtio :)) Manijak ti lepo kaže, upišeš Bogosloviju i Bog da te vidi :P

ma samo da završim stomatologiju pa dupišem master na bogosloviji lololo

viga ovaj bratanac džejsona stetema gore

Pa to, vidi se da imaš smisla za ta profitabilna zanimanja :))

ma samo da završim stomatologiju pa dupišem master na bogosloviji lololo

pa da legalno primas priloge za crkvu u zlatnim zubima lololo

Pa to, vidi se da imaš smisla za ta profitabilna zanimanja :))

jedino nemam smisla da legnem na knjigu jebo mi pas mater... sutra ispit a ja ovde jedem govna o bradurinama lolo

Ajde, baci se na knjigu, ne gubi vreme :P

Čavo, opasan si na ovoj slici :)

ej alo! malo hvališ mene pa očijučeš sa čavezom, NE MOŽE LJUBOMORAN SAM! olol

cuti fokuse, ja vido da je javno rekla da bi se plodila sa dekijem, a fino celjade bejase. pre vos-a...

EDIT: FMN, mora da sam pogresno protumacio tvoj odgovor na ovo lolololo

мај аполоџаџаџаџаџаџаџаџа

Kuku, Mile, šta pričaš to, ocrni me načisto :)) Ko me tera i da se mešam u vaše teme, odoh sad :)

Bata Gugi je zajeban kao persona, u kompletu!

A joj, šta si ti video, Mile, hahaha :)) Moj komentar bio upućen Brusu, nisam ni videla šta je Leprikon napisao za Dekija :)) Uvažavam izvinjenje ;)

štono vele disleksični posle j nema k :)

Haha, više ne pišem ništa na ovoj temi :))

cekaj, mislila si na:

Bruce

neš ni ti skloniti dupe :)

znao sam da sam u pravu lolololo

kad se već ovde spamuje, ja da se pohvalim raji da sam zabo 10ku na usmenom delu onog ispita što sam sinoć kukao, i stigli su rezultati još jednog drugog, KUME POLOŽIJO! IZ ČETVRTOG PUTA! OPAAAAAAAAA

to Fokuse, madjijo!!! dides da to zalijes, zasluzio si, kaci: reko mi Mile da mora tako :)