Prijava

Mislim da bi sa britanskim velikim imenima napravio dužu listu. I to samo onima koja su imala značaj na globalnom planu.

Ма будале. Немам појма шта се тачно десило, ал' вређање неког на расној основи није у реду. И онда кукамо кад Пазарци машу турским заставама... Па не мож' тако. Треба се држати оне, не знам који кеније је то први лупио, углавном нешто типа: "Не чини другима оно што не би желео да теби неко чини." Много боље би било неку личну увреду, ако је играч провоцирао. Онда лепо дочекаш Роуза следећи пут са транспарентом: РОУЗОВА МАМА ЈЕ ТАКО ДЕБЕЛА ДА НЕ БИ БИЛА У АУТОБУСУ НИ ДА ЈЕ ПИЛА БИОМЕД 4

Eto, to.

Bunimo se što nam Makedonci zvižde na himnu, a ovamo nabrajamo svetitelje i američke naučnike.

Moram da ponovim jedan svoj raniji post u kome sam govorio o jednoj maloumnoj činjenici. Kukamo kada nas neko načepi, a prvi smo u gluposti, protiv Belgije došlo je 20000 ljudi i seremo o nekom duhu srpskom, pravoslavnom, a protiv Hrvatske će doći pun stadion i još toliko će biti trebovanih karti, jer moramo da pljujemo Hrvate u duhu pravoslavlja.
Posle se odazivamo na neke velikane, a zaboravljamo gadosti koje su neki od njih radili.
Stoka, uvek ostaje stoka.

Ma jebem ja njima mamu njihovu raspalu, mi imamo Svetog Savu, a oni su mučili crnce do pre sto godina. To je ta logika.

Ta malograđanska logika, pa Nemanjići se ubijali međusobno, pa to je gore od rasizma.
Sve je to na mestu odazivanje na neke ljude, ali u ovoj situaciji nikako, jer sa druge strane imamo celo ostrvo imena i imena.

Ili:
JEBEM IH USTA RASISTIČA I KOLONIJALISTIČKA! ONIS ONE MAJMUNE KORISTILI KO ROBOVE

Назовеш црнца мајмуном и одма си расиста о.О

Samo što oni nisu nazvali tog crnaca majmunom jer je pička u duši, no su onomatopejisali sa ciljem da ga uvrijede na rasnoj osnovi. O tome se radi.

Taj rad, a ovamo slušaju britanske bendove i smeju se humoru njihovom, pa budi dosledan ako tako sereš. Nego nas niko ne sme da dira to je direktno diranje Boga, a mi sudimo i presuđujemo svima.

Ма и ми пичке правимо неке ономатопеје које сви разумју, па и чамуге. Требали су лијепо по нашким ПИЧКО ЈЕДНА ОВДЕ СИ ДОШО ДА СЕ ШИРИШ ЧАМУГАСТО ГОВНО, ДОЂИ ДА ТЕ ИСПРАНГИЈАМ ПИЧКО ЦРНА и тако, ем би се испразнили ем не би сконтали.

@Zhajk Ta tvoja prijateljica sa fb-a je katastrofa. Podseća me na jednu moju što je vapila danima da se piše b a ne p u "srpski" iz razloga opstanka nacionalnog identiteta, a profesorka književnosti je i čitaju je njeni učenici. Zlo ima tako i pojavne oblike u naizgled pristojnim osobama.
Ne, oni su u fazonu da misle da je lova koju dobijamo od EU neka vrsta izvinjenja za pretrpljeni teror u bližoj i daljoj prošlosti. Ta Engleska nas nije branila od najezde Osmanlija, mi smo narod žrtva, heroji, i zato je svako naše urlanje i ubistvo pravedničko bez izuzetka.

Jedna od odlika totalitarne svesti jeste dodeljivanje zauvek zacrtanih i nepromenjivih uloga.

+ I zato će nas vekovni neprijatelji nadživeti.

Крајње пренадувано лицемерно просеравање од стране најружније и најзлобније гамади на планети.

Rouz je izazivao i to je činjenica. A posle toga je još lagao o kamenicama, letećim tanjirima itd. Da su par njih ispali debili jesu ali govoriti da su svi rasisti je debilno. U Napretku je igralo već nekoliko crnaca(tamnoputih igrača da me ne bi proglasili rasistom) i nikad nijedan nije prozivan i vređan. To proseravanje o rasizmu je smešno. Nisu oni rekli da je par debila nakon izazivanja od strane igrača ispuštalo majmunske krike nego su rekli da su svi Srbi stoka, bagra i rasisti. Divljaci. E zato svi Englezi mogu slobodno da mi se napasu kurca. Ono što sam ja video od tih Engleza mogu da kažem da su naš najveći ološ, naši najnekulturniji ljudi kultura za njih. Nisu oni daleko odmakli od srednjeg veka.
I drugo opet se svi navijači stavljaju u isti koš, govori se o svim navijačima kao o nižem obliku života samo zato što idu da navijaju za svoj tim ili reprezentaciju. Imajte u vidu vi koji toliko serete o svim navijačima da među tim silnim navijačima koji skaču, dernjaju se i bodre svoj tim na tribini ima mnogo njih koji su daleko obrazovaniji od vas, inteligentniji pa i bolji ljudi. Ima i morona ali takvih ima svuda a ne samo na tribini. Nisu ni svi Srbi najbolji ljudi na svetui, niti su svi Englezi stoka pa tako nisu ni svi navijači isti, neobrazovani, glupi i ovakvi ili onakvi.
Jedan deo navijača je uradio nešto što nije smeo ali je bio isprovociran pa tako treba kazniti i jednu i drugu stranu a ne nazivati ceo narod rasistima što je dobar deo Kandićki ovde jedva dočekao da opljune po nama po starom dobrom običaju.

Quod licet Iovi, non licet bovi.
Što će reći: Što dolikuje Jupiteru (Jovanu), ne dolikuje volu.
Tako stvari stoje.
Kada se razgovara sa siledžijom, treba gledati da ne dobiješ batine koje će te unakaziti.

E, ali drugarica je toliki fejl da je nemoguće ne osvrnuti se na:

Светог Саву и све припаднике благородне лозе Немањића..носиоце културе у полудивљој Европи свога доба..

Koji su prema Vizantiji svoga doba bili nešto kao polupećnski ljudi, al ajd...

Иву Андрића..који је добио Нобелову Награду за књижевнист ИАКО је знао да пише, био мудар и препаметан..

Koji je dobio Nobelovu nagradu, koja se dodeljuje više od sto godina svake godine, al ajd...

Исидору Секулић..жену која је u XIX веку била писац, преводилац, тумач књижевних дела, дописни члан Српске краљевске академије и течно говорила неколико страних језика, што је апсолутно недостижно за малтене сваку жену (и мушкарца) XXI века..

Inače, žena pisaca u 19. uopšte nije bilo, hahah...

Мешу Селимовића..који је написао књигу о којој сви Британски писци заједно могу само да сањају..

Pogotovo Šekspir, Bajron, Kits, Šeli, Šo, Vajld, Eliot, Grin, Džojs (da pomenem samo one manje poznate)

CITAT Његоша..чији непревазиђени стихови и данас одузимају дах..

Od njega je krao Milton, hehe.

Милоша Обреновића..неписменог српског сељака чијој дипломатији нису дорасли ни много образованији умови запада..

Pa da, samo kod nas su nepismeni tirani u modi, al ajd.

Кнеза Лазара..без чије срчаности и храбрости данашња Европа свакако не би изгледала овако..

Kao ni bez Fridriha Barbarose, Luja 11 ili Jovanke Orleanke.

Милеву Анштајн..без које би Алберт могао само да машта о Нобеловој награди..

Čuo sam i da je Milena Jesenska napisala sve Kafkine romane.

Стевана Синђелића..који је сопственим примером показао како се брани оно вредније од живота..

Džeronimooooo!!!

Уроша Предића..чије фреске и дан данас својом лепотом и посебношћу задивљују свет..

Ovo je jednostavno glupo. Ko zna za Uroša Predića u svetu? I koje freske?

Jednostavno, neverovatno...

Крајње пренадувано лицемерно просеравање од стране најружније и најзлобније гамади на планети.

Ma ko si ti da ovako pričaš o Englezima? Mi smo vašljivi, prljavi Srbi i da nema par ovih prosvećenih internet mudraca mi bi odavno bili istorija.

Ta tvoja prijateljica sa fb-a je katastrofa.

A što je katastrofa? Gnusno je što ne možeš ni svoju državu da voliš, a da se ne stvori odma desetak svetskih ljudi širokih svatanja koji će svojim mudroserenjem da ti stave do znanja da smo ipak stvarno takvi kakvim nas pretstavljaju

Niko ovde ne govori da ne voli svoju državu, nego mora postojati objektivnost. Ako sam zagrižen za svoje i ne vidim ništa oko sebe, onda sam bolestan i ograničen.
Slažem se sa Valdemarom totalno, ima tu još pregršt poređenja da se napravi. Pomenuti su neki zaista veliki ljudi, ali u levom kontekstu. Isidora Sekulić je bila znaš li koji kosmopolita, ružno je po pitanju rasizma odazivati se na nju kada smo već prozivali crnca, jedan primer. Mislim da bi ona taku pedagošku lekciju održala tim koji su branili sebe odazivajući se na nju.

Zaboravili ste onog Baumgartnera, on je po babi Srbin iz Bosne, i skakao je sa ivice svemira sa hilandarskom ikonicom u džepiću.

Ma ko si ti da ovako pričaš o Englezima? Mi smo vašljivi, prljavi Srbi i da nema par ovih prosvećenih internet mudraca mi bi odavno bili istorija.

Јеби га...трудим се да упијем мудрост од преподобног Валдизо двојца ал' не иде. Као Србин сам генетски предодређен да грокћем непросвећене небулозе, а морао сам комшију Мађара да позовем да откуца ово уместо мене јер сам логично неписмен. Ал' учим...ускоро ћу да савладам целу азбуку, ево:
http://oi49.tinypic.com/11l7ijc.jpg