Prijava

а морао сам комшију Мађара да позовем да откуца ово уместо мене јер сам логично неписмен.

Не знам зашто кад неко каже да је много Срба неписмено, одмах то схваташ као да је рекао да си ТИ неписмен?

LesTaT

Крајње пренадувано лицемерно просеравање од стране најружније и најзлобније гамади на планети.

И по чему се ова изјава разликује од "Срби су дивљаци, избаците их на милион година"?

Bojan extream

Zasto su Englezi toliki supci da trube na sva usta oko jebenog rasizma 5 dana nakon utakmice iako rasizma nije bilo?!

Не верујем својим ушима и очима, верујем саопштењу фудбалског савеза. Дефинитивно треба да се држиш играња пасијанса.

Alexa, najveći svetski sajt za internet analizu, kaže ovo:

Compared with the overall internet population, Vukajlija.com's audience tends to be low-income; it also appeals more to childless men under the age of 35 who have no postgraduate education and browse from home.
Osim ako i to nije neka zavera da se popljuju Srbi :)

А остатак народа има гомилу деце и високе приходе и образовање? Нисам сигуран да разумем како то пориче тврдњу да су Вукајлијаши нешто паметнији од просечних Срба, не мора да значи наравно да сам у праву, то је само лаички утисак. А и регистровао сам се у време кад је била другачија гарнитура па памтим најбоље. :) На остало ћу вероватно сутра да одговорим, морам да идем сад.

Нисам сигуран да разумем како то пориче тврдњу да су Вукајлијаши нешто паметнији од просечних Срба

Koja paranoja, pa ne znam ni ja kako poriče, čini mi se da nema veze, smatraj ovo dopunom onog što si ti rekao. Možda si u pravu, moraš znati bar da uključiš računar i da se uloguješ da bi bio ovde, čime one baš gluperde automatski otpadaju :)

Мени само једна ствар није јасна у целој ујдурми:
Зашто се он осетио прозваним на мајмунске повике из публике? Пошто смо по Дарвилу сви настали од мајмуна, што се баш он нађе повређеним? Мого је и Нинковић с пуним правом да се жали на публику ...

Зашто се он осетио прозваним на мајмунске повике из публике?

Možda zna da belci misle da su crnci malo bliži majmunima?

Glupavi Englezi, nismo mi rasisti, mi smo šovinisti.

Lestate, jedini problem je što kad se nešto loše desi mi ne tražimo način da to riješimo, ma uopšte ne registrujemo naše greške, nego tražimo primjer nekoga drugog ko je gori ili isti kao mi. A ako ukoliko se neko i kaže da je neki naš postupak sranje biva dočekan ko da jepočo kopat temelj za Jasenovac 2.

Uvijek mi je bilo smiješno što se crnci lože na onomatopeje majmuna. Mislim da se radi o njihovom kompleksu. Sutra će neko da izmisli nešto novo i to će ih vrijeđati.
Evo npr. cijela tribina skače i češka se po glavi bez ikakvog bukanja. I to podsjeća malo na majmuna, pa će im i to smetati. Uostalom kakve veze imaju majmuni sa crncima?
Po meni ništa veće veze nego sa bijelcima.

Najjače mi je bilo u Pioniru kad Partizan vodi 30 i kusur razlike protiv Zvezde, i počeli glodari da viču SEMAFOOORR, SEMAFOOORRR.
Uzeli onda i mi da vičemo SEMAFOORRR, SEMAFOORRR.

Ретко кад долазим у ситуацију да било коју вест са нета или тв-а прокоментаришем сочном псовком, али ово сам морао.

Посерем им се на сред Биг Бена и обришем буљу оним црвеним усраним оделом њихове квази краљичине војске. Говна енглеска, и народ који почиње највише да ми иде уз курац поред Турске. Највећа колонијална сила на свету која је црнце ценила једнако као ашов, лопату или вола нам прича о расизму. Енглези који су до пре дваес година били Мека и Медина за хулигане.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ps7FcgUVQzg

Кењају нама о расизму, а мало мало неки играч из њихове лиге бива суспендован због тога. Кењају нама о расизму, уста им се посерем. Као тамо нема расизма?

И онда неко дође и каже, јесте и ми Срби смо расисти, види како шутирамо цигане. Једно је кад гледаш црнца и опонашаш мајмунске крике, а друго је кад ти приђе шугави ганфер и каже ти дај ћико неки динар жива ти деца, а ти му кажеш да иде у пичку материну. Ниси тад расиста, расиста си кад зајебаваш цигане и сматраш да су нижа раса и да треба да их нема јер смо само ми белци права раса. Колико таквих има у Србији?

Посерем им се на сред Биг Бена и обришем буљу оним црвеним усраним оделом њихове квази краљичине војске. Говна енглеска, и народ који почиње највише да ми иде уз курац поред Турске. Највећа колонијална сила на свету која је црнце ценила једнако као ашов, лопату или вола нам прича о расизму. Енглези који су до пре дваес година били Мека и Медина за хулигане.

То бре !

Neverovatno je koliko su ljudi ovde u stanju da okrivljuju druge za svoje postupke (svojih sunarodnika, preciznije). Da, Englezi pricaju o rasizmu, bili su kolonizatori, kako mogu?!!!!
Zar to menja cinjenicu da su nasi bili rasisti? Zar je to neko opravdanje za nase ponasanje sto nas optuzuje neka ne bas uzorna zemlja po ovom pitanju? Da li to sad znaci da ono nije bio rasizam samo zato jer je zrtva Englez? I otkad se to iscudjavate zasto su majmunski povici rasizam? Ozbiljno? Koje licemerje od komentara. Tacno sam znao da ce biti ovakvi komentari.

Najjače je to što nas prozivaju za rasizam, dok sve vreme ono što pričaju za nas je rasizam samo tako! Oni njihovi mediji im naservirali priču kao da smo ga ubili, a kolko ja vidim verovatno su mu zviždali dok je bio u PMS-u. Voleo bih da im se ovo desilo sa Nemačkom, da vidim dal bi neko smeo da zucne jednu reč, čak bi imali i da im se izvinjavaju. Koji su to licemeri majko mila...

Zar to menja cinjenicu da su nasi bili rasisti?

I otkad se to iscudjavate zasto su majmunski povici rasizam?

То јесте чист расизам али тих повика није било на утакмици у Крушевцу.

Бар их ја нисам чуо на оним силним клиповима по тјубу.

Ако их је ипак било, онда смо исти као и они и треба бас казнити и избацити из такмичења, ионако бацамо паре и кидамо себи живце.

Обратите пажњу шта је рекао потпреседник ФИФА : " Ovo nije prvi put da gledamo ovakve slike iz Srbije, koja ima veliki problem sa rasizmom. "

Цитирам са Б92.

Иако се конкретно у Крушевцу не ради о расизму њима је пун кофер срања које стално долазе из Србије, и то искрено није први већ стопрвипутоцамуочињег, да се не враћамо сад годинама уназад. Још кад на то додамо да је напад најбоља одбрана, па ко вели "Дај да брже боље оптужимо неког другог да је главни и одговорни за већину навијачких срања по Европи и тако скинемо фокус са себe", онда је ово у Крушевцу више него добродошло..

Што се тиче двоструких аршина, наравно да их има, али ми смо мали и слаби, зато тићу и не таласај много, биће по ушима..

Ma kakvim rasizmom? Ovo je bila obična tuča, mada više guranje kao deca kad se pokače pa nemaju ono da krenu da se biju. Ovo je komedija, zemlja koja je puna rasizma optužuje nas koji smo generalno žrtve rasizme, ne pričam samo o fudbalu. Milion izjava, uvreda itd svaki drugi dan o nama, na kraju nas napraviše da smo svi zločinci, rasistička nacija i ne znam šta sve još ne. Šta trebalo da bude kad je ona Čelsi komentarisala koncert Amy Winehouse kod nas??? Pa onda ako je ovo rasizam onda je ona trebala da leži doživotnu robiju za ono što je rekla. Treba ih pitati kako to na EXIT svake godine dođe hiljade stranaca, pa se niko ne žali i nema nikakvih problema? Možda mi i tu pokazujemo rasizam, npr kad neki stranac kine a mi mu ne kažemo na zdravlje.

Pa skoro najmanje rasizma ima u Srbiji na čitavom svetu.

Nama dok sam blejao po tekmama bio neki lik iz Frncuske. PSG. Brate....koji rasista. Ne samo on. U Parizu ima kafića gde jasno crnac ne sme da uđe jer će ga ubiti. Ima i obrnuto. Poljaci, Rusi i Nemci su još gori rasisti. Ali dobro, mi nemamo crnce pa zato nismo. Odnos prema Ciganima i nije toliko loš. Skinsa nisam video pet godina najmanje u Beogradu. Ima ih samo u šišanju.

Ne tuča momak, no onomatopeja.

I opet ideš u ono MA ŠTA MI KAD ONI pa kreneš u nabrajanje. Dobro, i oni, al što preskačeš nas? Prvo treba da se pozabavimo sami sobom. Tako i oni. Ako smatramo da ti problemi ne postoje, onda jbg.

Ima problema Kizo, ali mislim da nije alarmantan rasizam kod nas. Nije to ideološki, nego ajde da ih zajebavamo pa puštamo majmunske krike. Niko to ne misli ozbiljno. Ovde se crnci slobodno i normalno šetaju, vidim ih svuda, u autobusu, kafiću, gradskom prevozu....nema napada, nema skoro uopšte skinsa, nema lokala gde ne smeju da uđu i čak nema ni dobacivanja i prozivki. Jednostavno rasizam u Srbiji je na izuzetno niskom nivou. Šovinizam nije. Mrzimo Šiptare i Hrvate uglavnom, ali crnce ne.
Vi izgleda stvarno nemate pojma koliko mrze crnce u Francuskoj i Nemačkoj. Mnogo.

Jedino dobro u Engleskoj, je njihov fudbal svakako.

ovo me podseti na ono naše busanje u prsa šezdesetih kad je u americi još vladala rasna segregacija, kako smo mi, je li, na višem stupnju osvešćenosti i kako nismo rasisti i ne mrzimo crnce i kako ovde nema razisma. samo što nismo primetili da kod nas nema baš ni crnaca