Prijava

АЈМО БРАЋО ЈЕБИТЕ СМРДЉИВЕ РУСЕ

Šteta što nije još ljudi banulo. Koliko evropskih tekmi se igra u Jagodini.

Ja sam očekivo mnogo više ljudi

Nista od letovanja u Grckoj...

Johnny Kurajber
Šteta što nije još ljudi banulo. Koliko evropskih tekmi se igra u Jagodini.

Нажалост, али то показује колико је цео ФК Јагодина изгуран на вештачки начин. Они су целу сезону гурали између трећег и четвртог места, а на стадиону су имали по 1000 људи. Да утакмицу против оваквог противника играју неки од два Радничка, Воша или чак рецимо Смедерево, карта не би могла да се нађе.

Da, Radnički N. i K. moraju da se podignu.

Ovaj što komentariše vojvodinu je gori od ace inforacije

Да ми неко реко пре 3-4 године да ће Јагодина да доминира друго полувреме против Рубина реко' бих му ае извади те татуле и дај мени коју.

Публика највише разочарала. Јагодина јес' клуб који се на силу ствара ал све ми се више чини да се то ипак ради на неки мање-више нормалан начин, а не фазон нафта/руси/турци/арапи/кинези/дубаји/бразил шпанија колумбија куба и америка самба румба...

АЛАЛ ВЕРА АЛАЛ ВЕРА

Mvila, Rondon i Ansaldi na gradskom stadionu u Jagodini...Haos. Jagodina oduševila, šteta što nisu izvukli remi, svakako bi Rubin to rešio u Kazanu, ali zaslužili su, nije mala stvar odigrati 2:2 sa ovakvim timom.

Jel bilo 10000 navijača, ako nije onda sramota, a za igrače Jagodine RESPEKT!

vido sam jebenog MVILU i RONDONA UŽIVO koje ponekad pazarim na menadžerici loloolo!
bio da gledam, ono, kolko smo bili skenjani i uplašeni u prvom, tolko smo bili opušteniji i agresivniji u drugom. ja sam lično zadovoljan igrom, naročito u poslednjih pola sata igre, al jebiga, rubin je rubin. o greškama neću pričam, sve je posledica neiskustva i frke.
a to za manjak publike, na stadionu se nije osećalo da ima malo ljudi, ono, ko da su se ispunile 3/4 tribine. Ja sam bio na istoku, tamo je bilo manje ljudi nego na zapadu, koji je pokriven i gde je bilo mnogo više lljudi i gde obično stoje tv kamere. e sad, što je bilo manje ljudi, kapiram zbog toga što je bilo obećano da studenti i srednjoškolci neće plaćati kartu,al kurac, svi morali da plate kartu, što je loš potez uprave kluba, odnosno palmo jebemti mater ja malo!
za istok je bilo 400 kinte, za zapad valjda 500 ili 600, ne mog se setim.

sve u svemu, ja sam zadovoljan prikazanom igrom, naročito borbenošću u drugom poluvremenu. jeiga, prva zvanična tekma, pa odma najjači protivnik bez premca koji ih očekuje u ovoj sezoni
ZVEZDO I ZANE; ČUVAJTE SE!

OPAAA JEBI JAGODJANDJANE!!