Prijava

1 = 5 pa 5 je 1 :)
E jbg drugi sam :)

Da se pohvalim, natprosečno sam inteligentan. I nikakve mi koristi. Treba guzicu natjerati da uči za jebene ispite :)

ajbt, brisite postove da se druga deca igraju

Ja sam se merio kad sam se prijavljivao za Petnicu i imao sam oko 95 IQ, ali nije mensin test. U svakom slučaju to što sam prosek me ne sprečava da živim normalno.

Da se pohvalim, natprosečno sam inteligentan. I nikakve mi koristi. Treba guzicu natjerati da uči za jebene ispite :)

Ja imam koristi relativno, gledam ove u odeljenju kako se muče, a meni blejica. Doduše, oni uglavnom imaju bolje rezultate lolol, ali ne bunim se ni ja. Može se čovek na inteligenciju provlačiti neko vreme, ali dođe vreme kada mora da se sedne i uči jbg. Evo ja blejim ovde umesto da učim jebo me otac ludi.

"Količina ljudske inteligencije je konstantna, samo se broj povećava."

Svako je sebi najpametniji. Tako da ja za druženje biram osobe koje me najmanje iritiraju, a ne koji će za nepuna 2 minuta da riješi ukrštenicu.

Samo izvežbaš rešavanje ukrštenih reči i rubikove kocke, i odma si genije.

Ne znam da li je neki genije ovo već rekao, ali: po nepisanju na ovoj temi. Što me odmah kvalifikuje kao glupog, ali jbg...

Raspisa se ti Valdemare...

Haha, Vesnam viđi kako sam prosuo Valdemara! Vesnam? Vesn... Ma nema veze, neće Valdemar niđe...

Na osnovu Mesje. Kao mjerne jedinice. Nema veze, vidjece ovo Mesja.

koliko je jedan Meśa?
znak {Mś}
(ođe treba ona uglasta zagrada ali ona je za link pa stavih ovu vitičastu)

Jedan Meśa su ti dva bidona. Tako ti je najlakše izračunat.

Mesja procjenjuje inteligenciju na osnovu Nicea? Jesi li me tako procijenio, Mesja?
Mesja = dva bidona. To je to.

Nisam čitao pa pojma nemam o čemu se u definiciji radi, posebno u primjer. Okačio sam zato što sam vidio da si pisala na temu da čitaš Zaratustru pa zato. To je sve filozofija.

A a a, ko je sad panglu?