Prijava

Kurac, opet sam ja...

Ne znam ja ko je glup sad, mjerna jedinico.

I ti si u dileji znači...

na osnovu boje kose, ili zanimanja. ako je plavusa ili policajac sigurno je glup
evo jedan test, radi zaebancije
1 = 5
2 = 25
3 = 325
4 = 4325
5 = ?

Da nije 5 = 54325 ?

Ili je to, ili 5 = 1

a ako ćemo po matematici, prva četiri izraza su netačna, a peti je 5 = 5 :)

Taj zadatak je glup u pičku materinu, kao i svi zadaci tipa ako iz ovog broja sledi ovo, iz ovog ovo, šta onda sledi iz ovog broja.
Rešenje može da bude bilo koji broj iz skupa kompleksnih brojeva.

otkud ti da u ovo ubacuješ kompleksne brojeve?

Po meni ima neke logike. 5 i 25 na početku su dati radi navlake, da te odvuče na eksponencijalni niz, 5^1, 5^2, itd. ali bi onda trebalo doći 125, a ne 325. Znači to otpada

Sledeća teorija je da se nakon prvog, 1=5, slijedeći broj samo dopisuje na prethodni s lijeve strane. To može da bude.

I na kraju može biti da je sve navlaka. I da se traži da se uvidi netačnost prva četiri iskaza, a da je peti, logično 5 = 5.

Možemo da pretpostavimo da se u zadatku koristi funkcija

570 x^3 - 3280 x^2 + 5870x - 3155

Onda je rešenje 5 = 15445, ali isto tako se može napraviti funkcija da važi 5 = 14+3i, zato je zadatak glup.

Jedna riba sa dobrom sisom mi je lajkovala komentar, uuu kako sam pametan! Još ima dvije sise, zamislite samo onda taj moj intelekt!

Je li ovo tema "Da li nas znanje matematike kvalifikuje kao pametne osobe"?

Od sad pa nadalje se isključivo ložim na pametne!

Pisao je Zabavnik o tome, dobar tekst je bio, čini mi se ga je Goran Vojinović pisao i opet kurac, većina vas veli da čitate zabavnik i opet otvarate ovakve teme.

Я умный, а ты говно.

Ja se kurčim srednjoškolskim znanjem matematike i ispadam pametan.

"Ti Rumun, mi govna"
Pa, što se hvališ time, pobogu Mešja!?

zajebao sam se, trebao sam da napišem da ste vi... Ismetovi. :)

No, evo vam pravi primjer ljuske gluposti:

http://facebookreporter.files.wordpress.com/2011/08/jajeta.jpg

Odo da spavam, premoren sam a sutra valja ić na posa. E da, ako vidite vesnam, pravite se da je niste viđeli.

Ma ne, Meśa kaže da je on pametan, a ti/vi govno, al po ruski. Čuo sam, došli Rusi u CG, uspostavili nove standarde inteligencije :)

Hahaha, Mešja će kroz par godina postati Rus!

Veni, vidi i pobjegli glavom bez obzira kad su viđeli s kakvim umovima imaju posla.

Ili će barem napraviti život u nekoj Ruskinji.