Prijava

Zanimljivo da niko nije dao ni najelementarnije obrazloženje svog pljuvačkog stava. Ni jedne prostoproširene rečenice koja bi objašnjavala zašto je predlog sranje.
Ili se možda samo radi o refleksnoj reakciji na svaku temu koju ja otvorim.
I pretpostavimo da ovaj predlog jeste sranje, (a nije). I OK - slijedi pljuvačina. Ali ovdje se dešava nešto drugo. U pitanju je opšta tendencija. Ljudi vole da liječe svoje frustracije i da se rješavaju negativnih emocija tako što će sve na najbrutalniji način popljuvati i bez nekog obrazloženja. E, a da je ovaj isti predlog dao neko drugi, ne bi bili takvi komentari. Samo potvrđuje mentalitet mase, izaberu nekoga ko se nekom glupošću jednom provalio, ili možda samo "provalio", kao što sam se ja provalio otvaranjem više tema nego što treba, dugačkim postovima i filozofiranjem o koječemu, i onda je taj neko meta za svaku vrstu podjebavanja i vreća za nabijanje u nedogled, jer mora neko biti tu na kome ćete liječiti svoje frustracije. A pošto nekome drugom ne smijete tako odgovarati na postove onda to radite meni.
I jedna manje-više opšta zakonitost na sajtu je da uglavnom slabiji autori i generalno manje kul likovi prednjače u tim prozivkama i podjebavanju. Nikad takve stvari nisam doživio recimo od celta ili kurda ili Džimija.

Ne bih da opstruišem temu, ali predlog je moj da zaključamo forum i čet i umesto da palamudimo po forumu, da čitamo i komentarišemo definicije. Tako će i dobre definicije i dobri autori doći do izražaja.

Mislim da bi ovo bilo stimulativno za autore da pišu kvalitetnije definicije.

За писање квалитетнијих дефиниција помоћи ће много више читања књига, а не увођење било чега на сајт овде. Мојих 50 пара :)

Prijedlog ti je sranje samo što ti to sebi ne smiješ priznati. A znaš da ti je sranje prijedlog. I nemo sad tu da troluješ, nemoguće je da si ti u pravu a narod da nije. Mršći sprijedloga, posapetijo!

uglavnom slabiji autori i generalno manje kul likovi

Опа Локси стајл

За писање квалитетнијих дефиниција помоћи ће много више читања књига

To stoji. Ali znate za onu izreku "ako nešto ne škodi onda pomaže". Znači ovo možda i neće pomoći da ljudi koji ne znaju da pišu odjednom postanu dobri autori, ali sigurno neće ni odmoći. Možda jeste nepotrebno, tj. sigurno nije esencijalna stvar, može se i bez toga. Ali mislim da bi "lijepo bilo" da se to uvede.

I neću više da se identifikujem ni sa ovom temom ni sa bilo kojim svojim stavom. Što sam ja izrekao, mogao je i neko drugi. Stvar je da treba da vidimo da li bi to moglo poboljšati sajt. I ako je glupost, nek je glupost. Svako ima pravo na glupost.

A pošto nekome drugom ne smijete tako odgovarati na postove onda to radite meni.

Jovičiću, hoćeš reći da tebe pljujemo zato što nas nije strah, a neke "poznatije i duhovitije" ne pljujemo jer su oni moderatori?

Opasno se transferišeš, čkode! Nema živog bića niti moderatora koga se neki autor ovdje boji... Jebala te Vukajlija!

Dali smo ti jasan razlog zašto nam se ne sviđa prijedlog.
BOLE NAS KURCI ZA PROSJEKOM!

+1 на Чемпару

Evo da ti objasnim zašto je sranje:
Prosek definicija se ni ovako ne gleda a tek će neko da gleda zadnjih deset defki. Drugo to bez neke rang liste totalno gubi smisao jer ću ja baš da ulazim na tuđi profil i gledam koliki je prosek imao na zadnjih 10 definicija pa ću da se trudim da ga prestignem moš misliti. Treće nije ti pao prosek na definicijama zato što si naglo počeo slabije da pišeš(mislim možda i jeste nisam čitao lolo) već zato što se ne čita ništa duže od dva reda. Peto boli me kurac za prosek na definicijama jer ću ja svejedno svaku glupost koja mi padne na pamet da okačim pogotovo što ta govna u vidu tviterčina koja okačim imaju više ocena nego bilo šta smislenije što sam napisao.
Znači pišite krateže čitaće vas u suprotnom ako vas ne prati gomila ljudi nećete imati više od 20 ocena i to je to. I koga još zabole za ocene ovde?
Realno ovo što je Luks predložio bi imalo veći uticaj na čitanje.

Jovičiću, hoćeš reći da tebe pljujemo zato što nas nije strah, a neke "poznatije i duhovitije" ne pljujemo jer su oni moderatori?

Opasno se transferišeš, čkode! Nema živog bića niti moderatora koga se neki autor ovdje boji... Jebala te Vukajlija!

Dali smo ti jasan razlog zašto nam se ne sviđa prijedlog.
BOLE NAS KURCI ZA PROSJEKOM!

Hajd da ti povjerujem. Ali onda to dokažite, ne mislim na tebe lično, već generalno, kad otvorim neku drugu, normalnu temu. Pročitajte jebenu temu prije nego što počnete pljuvati, Ili ako je predug post, recite

tl,dr

pa ću jebeno skratiti, ali nemojte pljuvati bez veze kao što neki čine. Jer misle da tako sebi obezbjeđuju zajeban imidž i dodatnu kuloću.

Dobro, Jovicicu, od mene ces dobiti detaljno objasnjenje. Sranje je prvenstveno zbog toga sto je nepotrebno. Sta, ljudi ce kao mnogo bolje pisati ako se uvede tako nesto, bice prisutan takmicarski duh bla bla bla? 'Oce kurac. Mozda ce biti frka oko toga nedelju dana, dve plafon i to je sve. Jednostavno nema potrebe za tim. Bolje da gazda popravi bag sa pratiocima, a ne da se drka oko ovoga. Evo, po mojoj slobodnoj proceni ovde imas vise od tri prostoprosirene recenice, valjda ces se uspeti zadovoljiti time.

I previse se lozis. To sto otvaras je u vecini slucajeva sranje. Zasto celt dzimi i kurd ne rade to? Zato sto ih boli kurac.

Jebiga, sta da ti kazem, mani se foruma i upisi se na kurs grncarstva ili tako necega. Siroko ti polje!

Опа Локси стајл

Hahahahhahahahhahahahahhaha

Ne bih da opstruišem temu, ali predlog je moj da zaključamo forum i čet i umesto da palamudimo po forumu, da čitamo i komentarišemo definicije. Tako će i dobre definicije i dobri autori doći do izražaja.

I ovdje ima istine. Forum je preuzeo sajt, definicije su u šesnaestom planu.

A inače sva moja priča o takmičarskom duhu i ovom i onom polazi od premise da su ljudi normalni i da još uvijek postoji nešto što bi moglo da ih motiviše. Dakle previše sam naivan i idealista. Ako svakog boli kurac za svime onda i mene boli kurac. I eto, odoh sad malo u grad nešto da čalabrcnem.

Poštovanje Jovo, ali predlog je sucks.

Forum je preuzeo sajt,

Mislim da su reakcije postale hit, nisi dobro informisan.